Breaking News
Home / آمریکا / درک ون اردین: در 11 سپتامبر ، آنتیفا از درون به ما حمله می کند – رئیس جمهور لینکلن توصیه های خوبی داشت

درک ون اردین: در 11 سپتامبر ، آنتیفا از درون به ما حمله می کند – رئیس جمهور لینکلن توصیه های خوبی داشت

بر. 11 سپتامبر 2001 – دقیقاً 19 سال پیش – ملت ما را با حملات پی در پی تروریست هایی که می خواستند سبک زندگی ما را از بین ببرند ، متحیر کرد.

من کاپیتان نیروی دریایی ایالات متحده مستقر در کالیفرنیا بودم و دوستی با من تماس گرفت که در ساحل شرقی زندگی می کند. دوستم به من گفت تلویزیون را روشن کن و به ما حمله می شود. وقتی این کار را کردم ، ساختمان های مرکز تجارت جهانی را در آتش دیدم.

همسرم پذیرفت ، از او خواست بچه ها را در خانه بیرون از مدرسه نگه دارد ، و من به تیم های SEAL متوسل شدم تا برای دفاع از خانواده و ملت خود به جنگ برویم.

استنفورد ، نیویورک ، بزرگداشت بزرگانی را که در 11 سپتامبر از دست داده اند با 2978 پرچم ، ادای احترام می کند

وقتی من به تیم ها رسیدم ، در پشت بام های ما تیراندازانی از قبل وجود داشتند. هیچ وحشت و نگرانی و بدون شک وجود نداشت. این احساس طاقت فرسایی وجود داشت که زمان آن رسیده که ما در این سالها آموزش ببینیم. من در حال حاضر سه استقرار مهر در زیر کمربند خود داشتم ، از جمله یکی در Combat. اما برای بسیاری از مهرها ، این اولین بار است که منتشر می شود.

بیشتر بخوانید:  به روزرسانی های زنده: آتش سوزی های مرگبار در سراسر ساحل غربی در حال آتش گرفتن است

نظر بیشتر

در طول روز ما آماده شدیم برای اقدامات جنگی. اخباری داشتیم که دائماً در پس زمینه پخش می شد. هواپیماهای بیشتری در کشور ما در پنتاگون و در میدانی در شانکسویل ، پنسیلوانیا منهدم شده اند.

چگونه این اتفاق افتاد؟ فکر می کردیم آنقدر قوی هستیم که هیچ چیز نمی تواند به ما آسیب برساند. به نظر می رسد که ما در مورد وضعیت کشورمان با خود صادق نبوده ایم. به نظر می رسد که ما به عنوان یک ملت شکسته شده ایم ، که در جهان تنها هستیم و در میهن خود متحد نیستیم.

بیشتر بخوانید:  دنباله "بورات" در واقع توسط ساکا بارون کوهن: گزارش فیلمبرداری و اولین بار پخش شد

و سپس در 12 سپتامبر طلوع کرد.

روزنامه فرانسوی لوموند ، احساسات واقعی را نه تنها برای کشورمان بلکه برای جهان بهتر با عنوانی زیبا نوشته شده است: “Nous sommes tous Américains” – “ما همه آمریکایی هستیم”.

این به همه ما مکث کرد تا فکر کنیم. بله ، ما خون هستیم. هموطنان ما توسط افرادی کشته شدند که می خواستند شیوه زندگی ما را با روشی که خود یا فرزندان خود انتخاب نکرده ایم جایگزین کنند. ما با انبوهی از شرایط فوق العاده دشوار روبرو شده ایم که ناراحت کننده ترین آنها عدم اطمینان است.

اما در آن لحظه فهمیدیم که شکسته نشده ایم. ما به عنوان یک مردم انگیزه داشتیم و می فهمیدیم که با عدم اطمینان ما روبرو نخواهیم شد. ما می دانستیم که وقتی متحد شویم هیچ چیز نمی تواند به عنوان یک ملت به آن برسیم. هنگامی که ما به یکدیگر احترام بگذاریم و صادقانه با حسن نیت با مشکلات خود روبرو شویم ، پیروز خواهیم شد.

بیشتر بخوانید:  نیوت گینگریچ: کارتر پیج یک قربانی بی گناه اقدام به کودتا علیه ترامپ توسط دموکرات ها ، رسانه ها و تیم اوباما است

در یازدهم سپتامبر 2001 ، گروه کوچکی از مردم از خارج به ما حمله کردند که می خواستند ما را باور کنند که ما ملت ناعادلانه ای هستیم که علت همه مشکلات جهان بوده است. مهاجمان معتقد بودند که ما برای آزادی خود مقاومت نخواهیم کرد زیرا ما ملتی ضعیف بودیم که مردمش متحد نمی شدند.

اکنون شهرهای ما در حال سوختن ، اشغال و مورد حمله آنتیفا هستند – گروه کوچکی که به برخی موارد مشابه تروریست های 11 سپتامبر اعتقاد دارند. اما این بار مهاجمان آمریکایی هستند و آنها از دید نادرست آمریکا اطمینان دارند.

در صحبت های من اشتباه نکن اینها دشمنان ما نیستند – آنها هموطنان ما هستند. با این حال ، اعتراضات فقط مسالمت آمیز – مسالمت آمیز بود. کسانی که شورش می کنند باید پاسخگو باشند وگرنه شورش ها هرگز متوقف نخواهند شد.

بیشتر بخوانید:  اعتراضات روچستر: فعالانی که فقط "سر" پوشیده اند در روز ششم ناآرامی ها تظاهرات می کنند

ما روز به روز آشفتگی و عدم اطمینان را می بینیم. بناهای تاریخی شهرهای دلسوز ما. همشهریان ما از اعمال خشونت آمیز با هدف تقسیم ما رنج می برند. بازیگران بدی که مرتکب این جنایات می شوند با غرق شدن در تصاویر نگران کننده ما را از تعادل خارج می کنند تا اینکه حقیقت را از دست می دهیم. رسانه های چپ تا حد زیادی شریک هستند. من این را قبلا دیده ام.

تنها چیزی که این چرخه را متوقف می کند این است که وقتی قدم به عقب می گذاریم و به یاد می آوریم که “Nous sommes tous américains” – “همه ما آمریکایی هستیم”.

برای عضویت در مجله ما اینجا را کلیک کنید

همانطور که شروع به دیدن همدیگر از دریچه پرچم آمریکا می کنیم ، دوباره کار مشترک با یکدیگر را برای آینده ای بهتر برای خود ، خانواده ها و ملت خود آغاز خواهیم کرد.

بیشتر بخوانید:  راسل دیکرسون به همراه همسرش کایلی از نوزادی استقبال می کند

در دومین سخنرانی افتتاحیه ، رئیس جمهور آبراهام لینکلن در حال برقراری ارتباط با یک ملت واقعاً دوپاره بود.

لینکلن گفت: “با نفرت نسبت به هرکس ؛ با صدقه برای همه. در حقیقت ، همانطور که خدا به ما می دهد تا حقیقت را ببینیم ، بیایید تلاش کنیم کاری را که در آن هستیم به پایان برسانیم ، زخم های ملت را درمان کنیم. از کسی که جنگ را تحمل می کند مراقبت کنیم ، و برای بیوه و یتیم خود مراقبت کنیم – هر کاری را که می تواند به دست آورد و گرامی بدارد. در یک صلح عادلانه و پایدار ، در میان ما و با همه ملتها. “

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

لینکلن دقیقاً می دانست چه باید بگوید و چه موقع باید آن را بگوید. وقت گوش دادن است

ما باید به 12 سپتامبر برگردیم.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *