Home / جدید ترین های دنیا / درون Beltway: مهاربندهای چپ برای خشم MAGA

درون Beltway: مهاربندهای چپ برای خشم MAGA


عنوانی هشدار دهنده است اما باید به آن توجه کرد. روزنامه دیلی بیست در تحلیلی که روز سه شنبه منتشر شد و حاوی عنوان کوچکتری است که “سناریوی روز رستاخیز” را اعلام می کند ، می گوید: “چپ ها مخفیانه برای خشونت MAGA پس از روز انتخابات آماده می شوند.”

تجزیه و تحلیل توسط سام استین، ویرایشگر خط مشی اخبار ، و ممکن است یکی از اولین کسانی باشد که به طور جدی احتمال خشونت در انتخابات را بررسی می کند. به چنین صحبت هایی در اینجا و آنجا اشاره شده است ، همراه با این مفهوم که “جنگ داخلی” جدیدی در آمریکا در حال ایجاد است.

اکنون بینشی در مورد آنچه در اواسط مسابقه بین آنها می تواند رخ دهد ، حاصل می شود رئیس جمهور ترامپ و نامزد دموکرات ها برای ریاست جمهوری جوزف آر. بایدن.

وی نوشت: “اتحاد پیش رونده جدول مبارزه مجدد برای غلبه بر آنچه اتفاق می افتد اگر جو بایدن اکثریت قریب به اتفاق را کسب نکند ، جمع شده است. این چندان زیبا نیست. هفته گذشته ، ائتلافی از گروه های پیشرو پیشرو در بزرگنمایی تشکیل جلسه دادند تا سازماندهی آنچه سناریوی آخرالزمانی سیاسی پس از انتخابات را پیش بینی می کند ، شروع کنند.” آقای استین

در این جلسه خواسته های عملیاتی انتظار می رفت اگر انتخابات نوامبر بدون نتیجه مشخص یا با پیروزی جو بایدن به پایان برسد ، دونالد ترامپ از پذیرفتن آن خودداری می کند. این تحلیلگر با بیان اینکه منابع آشنا به بحث ها آنها را جدی و نسبتاً پارانویا توصیف کردند ، خاطرنشان کرد: حدود یک سال پیش جلسه ای درباره همین نگرانی برگزار شده بود.

بیشتر بخوانید:  ناظر ترامپ تعرفه های آلومینیوم کانادایی را حذف می کند

جلسه کوچکتر پاییز گذشته در مورد برنامه ریزی پس از انتخابات صحبت کرد ، اما این بحث ها به دلیل همه گیری COVID-19 مطرح شد. این اولین بار بود که آنها موضوع را به بیش از 50 سازمان تشکیل دهنده ائتلاف می رساندند. آقای استین در گزارش طولانی خود نوشت: برای رسمی کردن این تلاش ، آنها آن را: مركز عصبی حمایت از دموكراسی نامیدند.

وی همچنین به اطلاعات گروه سازمانی استناد می کند که “احتمال درگیری خشونت آمیز زیاد است” میان جناح های مخالف ، و ممکن است اشغال یا تعطیلی احتمالی پس از انتخابات هفته ها ادامه داشته باشد.

شرکت کنندگان در گفتگو می گویند این طیف گسترده ای از گروه ها هرگز قبلاً در این موارد هماهنگی نزدیک نداشته اند. این واقعیت که آنها حدود دو ماه قبل از انتخابات نشسته بودند ، گواه این بود که آنها تا چه حد جدی با مشکلات و تهدیدهای ناشی از روز انتخابات کنار آمده اند. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ از قضات فدرال می خواهد رای گیری عمومی را از طریق پست متوقف کنند

گوش به زنگ باشید. لطفا.

درباره آن اعتراضات “مسالمت آمیز”

اکثر آمریکایی ها – 60٪ – بر اساس نظرسنجی بزرگ جدید مرکز تحقیقات پیو که 11000 بزرگسال آمریکایی انجام داده اند ، عقیده دارند که مردم “آزادانه می توانند اعتراض کنند”. با این حال ، در عصر ناآرامی های اجتماعی کنونی ، تفاوت زیادی بین دیدگاه های جمهوری خواه و دموکرات وجود دارد.

همین دو سال پیش ، سه چهارم ملت توافق کردند که مردم در اعتراض آزاد هستند. نظرسنجی گفت: افت 13 درصدی این دیدگاه از آن زمان “تقریباً به طور کامل در میان دموکرات هاست. و اعداد: 79٪ جمهوری خواهان می گویند آزادی در تظاهرات قابل دوام است. تنها 43٪ از دموکرات ها نظرسنجی منتشر شده در هفته گذشته را تأیید می کنند. اما حزب دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرد. آیا اعتراضات مهم است؟

در بین عموم مردم ، 68 درصد می گویند که داشتن اعتراض مسالمت آمیز در مردم برای کشور بسیار مهم است ، این در حالی است که دو سال پیش 74 درصد کاهش یافته است. در این حالت ، این نزول به طور کامل در میان جمهوری خواهان رخ داد. فقط حدود نیمی از جمهوری خواهان و مستقلین با گرایش جمهوری خواهان (53٪) گفتند که برای مردم بسیار مهم است که مردم آزادانه اعتراض کنند ، همانطور که در تجزیه و تحلیل نظرسنجی نشان داده شده است ، که نشان می دهد این تعداد 64٪ در سال 2018 بوده است.

بیشتر بخوانید:  درون کمربند: یک قدرت جدید: آمیش های ترامپ

“در میان دموکرات ها و دموکرات های لاغر تر ، تغییری در دیدگاه ها در مورد اهمیت توانایی اعتراض مسالمت آمیز ایجاد نشده است: 82٪ اظهار داشتند که این اکنون بسیار مهم است ، و همین سهم دو سال پیش گفته است.”

در انتهای ستون تعداد بیشتری Poll du Jour را پیدا کنید.

جو چه می تواند باشد

یک ناظر سیاسی باسابقه را تماشا کنید جو بایدنمن اخیراً در پیتسبورگ متوقف شدم ، جایی که او در کارخانه ای که اکنون با دستگاه های رباتیک کار می کند سخنرانی کوتاهی داشت ، برای آتش نشانان پیتزا توزیع کرد و سپس رفت.

“او بعنوان یک سیاستمدار دلال محبت ظاهر شد و یک چیز را بعداً گفت و دیگری ، و مردم را بیشتر تحت تأثیر تصمیم خود قرار داد. بایدن باید دوباره با مردم ارتباط برقرار کند زیرا هنگام صحبت صحبت می کند به عنوان یک روبات ساخته شده توسط یک استراتژیست واشنگتن. او از یک دستگاه خواندن از راه دور یا یادداشت های حاوی کلمات احتمالاً ساخته خود کارمندان وی است و براساس گفته های نظرسنجی ها – یا آنچه توییتر می گوید ، تعیین می شود. سالینا زیتوخبرنگار سیاسی ملی روزنامه واشنگتن اگزمینر.

بیشتر بخوانید:  بعد از توییت ترامپ ، پنتاگون ستاره ها و راه راهها را نمی بندد

“او اکنون به عنوان مردی ظاهر می شود كه هرگونه تماس شخصی خود را از دست داده است ؛ حتی اگر این صحت نداشته باشد ، این همان چیزی است كه وی منتقل می كند. انتخابات مربوط به مردم است ، نه درباره سخنرانی های پروفایل – نه در مورد كسی كه در توییتر به چه چیزهای مرسوم رسیده است: مردم: زندگی آنها.” و داستان ها ، پیروزی ها و ناکامی های آنها. مردم می خواهند بدانند که کاندیدا به جایی که رای خود را برنده شوند ، ریسک می کند. از آنها س Askال کنید ، آنها به شما خواهند گفت – زیرا آنها فکر می کنند برای حمایت از شما همه چیز را به خطر می اندازند. “

منظورم در فلوریدا است

نظرسنجی جدید NBC / Marist از رای دهندگان بالقوه این را پیدا می کند رئیس جمهور ترامپ و جوزف آر. بایدن فلوریدا در حال حاضر مساوی است و هر کدام 48٪ از رای دهندگان پشتیبانی می کنند. رئیس جمهور در رسیدگی به جرایم 48 تا 45 درصد از حریف خود پیشی می گیرد. اولویت کلی برای هر دو در 47٪ محدود شد.

در میان رای دهندگان اسپانیایی تبار ، بایدن رئیس جمهور 50٪ تا 46٪ پیشرو است و در عین حال ، بایدن اختلاف کمی نسبت به افراد مسن دارد ، 49٪ در مقابل 48٪ آقای ترامپ.

بیشتر بخوانید:  بررسی واقعی: آیا CS لوئیس نوشته است ، "اطمینان حاصل کنید که بیمار کاملاً در سیاست ثابت قدم است"؟

نظرسنجی از 766 رای دهنده بالقوه از 31 آگوست تا سپتامبر در فلوریدا انجام شده است. 6

همه پرسی DU JOUR

60٪ از بزرگسالان آمریکایی موافق هستند که “مردم آزاد هستند که به اعتراض صلح آمیز اعتراض کنند.” 79٪ جمهوری خواهان و 43٪ دموکرات ها موافق هستند.

به طور کلی ، 51٪ موافق هستند که “همه شانس موفقیت یکسان دارند”: 76٪ جمهوری خواهان و 26٪ دموکرات ها موافق هستند.

به طور کلی ، 41٪ موافق هستند که “حقوق و آزادی های همه مردم رعایت می شود”: 52٪ جمهوری خواهان و 30٪ دموکرات ها موافق هستند.

به طور کلی ، 30٪ با “دولت باز و شفاف” موافق هستند: 36٪ جمهوری خواهان و 26٪ دموکرات ها موافق هستند.

به طور کلی ، 28٪ موافق هستند که “لحن بحث سیاسی محترمانه است”: 30٪ جمهوری خواهان و 24٪ دموکرات ها موافق هستند.

منبع: نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو از 11001 بزرگسال آمریکایی از 27 ژوئیه تا 2 آگوست انجام شده و 2 سپتامبر آزاد شد.

• لطفا جنیفر هارپر را در TwitterHarperBulletin دنبال کنید.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

“کارت های بدهی” Trump Medicare باعث سردرگمی و شکایت می شود

مقامات دولت روز جمعه گفتند که دولت ترامپ ارسال “200 دلار کارت تخفیف برای دریافت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *