Home / جدید ترین های دنیا / درون کمربند: شهر نیویورک با آوارگی قریب الوقوع روبرو است

درون کمربند: شهر نیویورک با آوارگی قریب الوقوع روبرو است


ممکن است به زودی به اندازه یک سیب بزرگ باشد. نیویورکی های ثروتمند همچنان با رهبری دموکراتیک و شرایط چالش برانگیز با چالش هایی روبرو هستند که زندگی در شهر نیویورک ایجاد می کند. تحقیقات جدید موسسه منهتن ، اندیشکده بازار آزاد ، وضعیت بسیار ناگواری را در شهر خوب و قدیمی گاتهام نشان می دهد.

این سازمان واقعیت شوم را در میان ساکنین که 100000 دلار یا بیشتر درآمد دارند ذکر می کند. آنها 80٪ از درآمد مالیات بر درآمد شهر نیویورک را تشکیل می دهند که دولت شهر را در معرض “فرسایش پایه مالیاتی” قرار می دهد. در حقیقت ، مالیات بر درآمد شخصی 22٪ از کل درآمد مالیاتی این شهر را تشکیل می دهد. بسیاری از ساکنان به اندازه کافی کافی داشتند.

ما دریافتیم که 44٪ از نیویورکی های پردرآمد می گویند که در چهار ماه گذشته تصمیم به خارج شدن از شهر گرفته اند که بزرگترین دلیل آن هزینه های زندگی است. بیش از نیمی از اهالی نیویورک که درآمد بالایی دارند کاملاً از خانه کار می کنند و تقریباً دو سوم معتقدند که این امر امر عادی شهر خواهد بود. در میان کسانی که قصد ترک شهر نیویورک را دارند ، 30٪ گفتند که امکان کار از راه دور احتمال جابجایی آنها را افزایش می دهد. “

بیشتر بخوانید:  اندرو مک کیب می گوید FBI اسناد قبل از شهادت سنا را پنهان نگه داشته و از IG درخواست تحقیق می کند

از هر پنج نیویورکی دو نفر با شش رقم یا بیشتر حقوق فکر می کنند که این شهر در مسیر اشتباهی پیش رفته است. این ساکنان با درآمد بالاتر از ماه مارس کاهش شدید کیفیت زندگی را گزارش کرده اند ، از زمان شروع شیوع COVID-19 رضایتمندی به نصف رسیده است.

در انتهای ستون تعداد بیشتری را در Poll du Jour مشاهده کنید.

خواهد بود

“دیوار قرمز”.

یک آرم جدید بوجود آمده است آلن بی، رئیس حزب جمهوری خواه تگزاس ، که اکنون یک “گردان پیشتاز” از رای دهندگان جمهوری خواه را در ایالت لون استار تشکیل داده است ، جایی که بسیاری از نامزدهای دموکرات حضور خود را نشان می دهند.

وست در یک کارزار جدید آموزش رای دهندگان می گوید: “لیبرال ها از سراسر کشور هدف خود را برای آبی شدن تگزاس قرار داده اند. این تنها هدف آنها است. گردان به عنوان یک دیوار قرمز در برابر موج آبی عمل خواهد کرد و به قرمز نگه داشتن تگزاس کمک می کند.”

سر کار بمانید

رئیس جمهور ترامپ وی هنگامی که رئیس جمهور از رأی دهندگان بلاتکلیف س questionsال می کرد ، درمورد موقعیتی که در حین تالار منحصر به فرد ABC News در اختیار دارد تمایز واضحی ایجاد کرد.

بیشتر بخوانید:  گزارش رئیس سابق مجلس نمایندگان در آلاباما برای شروع حکم زندان

جیم از یک رأی دهنده پنسیلوانیا پرسید: “گاهی اوقات ، برخی رفتارهای شما را غیر ریاست جمهوری توصیف می کنند. اگر دوباره انتخاب شوید ، برای ایجاد یک پیام واحد که همه احزاب بتوانند مسئولیت اقدامات خود را بر عهده بگیرند و برای ایجاد تغییرات مثبت گرد هم آیند ، متفاوت عمل می کنید؟”

“من یک نبرد می کنم. این یک میدان جنگ بزرگ است و نیروهای زیادی در برابر خود دارم. من رسانه هایی دارم که آنها را اخبار جعلی می نامم ، زیرا بسیاری از آنها جعلی است. من با نیروهای زیادی می جنگم. گاهی اوقات شما نمی توانید به عنوان گفته های خود کاملاً رئیس جمهور شوید. شما باید کارها را انجام دهید.” آقای ترامپ پاسخ داد ، من فکر می کنم من بیش از هر رئیس جمهور دیگری در سه سال اول کار کرده ام.

هزینه همه چیز

خسارت های مالی ناشی از شورش ها در 140 شهر زیر آمریکا جورج فلویدبر اساس تحلیل جدیدی که روز چهارشنبه توسط Axios منتشر شد ، مرگ وی در بازداشت پلیس در مینیاپولیس بیش از هر تظاهرات خشونت آمیز در تاریخ معاصر هزینه صنعت بیمه را در بردارد.

بیشتر بخوانید:  مک کانل: سنا به کمک ضد ویروس "هدفمند" رأی می دهد

این حوادث منجر به حداقل 1 تا 2 میلیارد دلار مطالبات بیمه شده پرداخت می شود و از ركورد ثبت شده در سال 1992 به دلیل ناآرامی های یك هفته ای در لس آنجلس پس از تبرئه افسران پلیس متهم به ضرب و شتم ، پیشی خواهد گرفت. ردنی کینگ – که بالغ بر 1.4 میلیارد دلار بود.

“خدمات ادعاهای مالكیت از سال 1950 ادعاهای بیمه مربوط به ناآرامی های مدنی را ردیابی كرده است. این مورد بیش از 25 میلیون دلار خسارت بیمه را به عنوان” فاجعه “طبقه بندی می كند و گزارش می دهد كه اختلالات امسال (26 مه تا 8 ژوئن) بیشترین هزینه را برای صنعت بیمه خواهد برد. این گزارش بیش از هر نمونه قبلی “.

طبق اطلاعات موسسه بیمه بیمه ، که اطلاعات صنعت را جمع آوری می کند ، این تعداد می تواند از 2 میلیارد دلار و احتمالاً بیشتر نیز فراتر رود.

اعتراضات مربوط به مرگ جورج فلوید نیز متفاوت است زیرا بسیار گسترده است. این فقط در یک شهر یا ایالت اتفاق نمی افتد – در کل کشور اتفاق می افتد ، ” لورتا ال.معاون ارتباطات سازمان ، به Axios گفت.

بیشتر بخوانید:  تام کاتن: دموکرات هایی را که از نامزد ترامپ برای اسکاتوس حمایت می کنند رد نکنید

وی گفت: “این هنوز اتفاق می افتد ، بنابراین تلفات می تواند بسیار بیشتر باشد.”

گزارش Axios اکنون نشان می دهد که صنعت بیمه “پس از انتخابات ریاست جمهوری در 3 نوامبر” “آستین های خود را بالا می کشد تا پیش بینی اختلال احتمالی شود”.

مجتمع رسانه ای دموکراتیک در عمل

زمان بندی استراتژیک و اخبار دستکاری شده اخبار رئیس جمهور ترامپ وی همچنان به توضیح بیشتر درباره ادعاهای دروغین مبنی بر اینكه رئیس جمهور ملت را درباره بیماری همه گیر ویروس كرونا گمراه كرد یا خاطرات قهرمانان جنگ آمریكا را لكه دار كرد ، از جمله موارد دیگر.

وی می نویسد: “مجتمع رسانه ای دموکراتیک مأموریت جدیدی دارد: حواس پرتی ما از پیشرفت خیره کننده پرزیدنت ترامپ – و منظور من این باورنکردنی است – در سیاست اقتصادی و اقتصادی” اندرو باوزر، همکار ارشد دانشکده سیاست های عمومی دانشگاه پپردین ، ​​در مقاله ای برای The Federalist.

“بدیهی است که این قطعات موفق هرگز منطقی یا باورپذیر نبوده اند – و چنین نبودند. آقای الوزات ، آقای بوزدر ادامه می دهد.

با نزدیک شدن به ماه نوامبر ، انتظار بیشتری از این تلاش های بی پروا را داشته باشید. بخاطر داشته باشید که اگر به نظر می رسد یک روایت شگفت انگیز مشکوک بر چرخه خبر تسلط داشته باشد ، ممکن است مهمترین خبر آن روز نباشد. در واقع ، این احتمالاً نمونه دیگری از “اخبار جعلی” است – در واقع ، این اصلاً خبری نیست. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ از کریستوفر ری انتقاد می کند و می گوید چین تهدید بیشتری نسبت به روسیه برای انتخابات است

همه پرسی DU JOUR

44٪ ساکنان نیویورک که بیش از 100،000 دلار درآمد دارند ، در چهار ماه گذشته ترک شهر را در نظر گرفته اند.

69٪ این گروه هزینه زندگی در شهر را ذکر کرده اند و 47٪ موارد جرم را ذکر کرده اند.

اکنون 46٪ خواهان “سبک زندگی غیر شهری” هستند. 34٪ نگران ویروس کرونا در شهر هستند.

30٪ ترجیح می دهند از خانه کار کنند تا “در جای دیگر”. 15٪ مشکلات مراقبت از کودکان را گزارش کردند.

منبع: نظرسنجی موسسه منهتن / کالج Siena از 782 بزرگسال آمریکایی ساکن شهر نیویورک که حداقل 100000 دلار در سال درآمد دارند. این نظرسنجی از 13 ژوئیه تا اوت انجام شده است. 3 و روز چهارشنبه آزاد شد.

• لطفا جنیفر هارپر را در TwitterHarperBulletin دنبال کنید.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/uDREc
clck.ru/Qt75P
u.nu/-q73x
v.gd/kuchbO
ulvis.net/VJm

About adminpbn

Check Also

رودی جولیانی ، وکیل مدافع ترامپ ، پیش از اولین مناظره ، به دنبال تئوری های توطئه درباره جو بایدن است

وکیل شخصی پرزیدنت ترامپ ، رودلف جولیانی ، تئوری های توطئه درباره جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *