Home / جدید ترین های دنیا / درون کمربند: دموکرات ها به “حزب شورش” تبدیل می شوند

درون کمربند: دموکرات ها به “حزب شورش” تبدیل می شوند


به نظر می رسد که حزب دموکرات دچار نوعی تحول شده است. وی می گوید ، این حزب اکنون به “حزب شورش” تبدیل شده است ادوارد ج. ارلردنیای سیاست که نقش آشوب ها را در ربع قرن اخیر در سیاست و جامعه ردیابی می کرد. وضعیت آشفته و خشونت کنونی در سراسر کشور بعد جدیدی به این پدیده افزوده است.

آقای ارلر در مقاله ای برای “ذهن آمریکایی” ، نشریه موسسه کلارمونت – که آقای ارلر در هیئت مدیره و به عنوان یکی از اعضای ارشد خدمت می کند ، نوشت: “چپ مهارت خود را در لغو اوباش فرا گرفته است.”

بحران کنونی آمریکا تا حد زیادی ناشی از رد چپ قانون از سوی چپ است. مسئولین ناآرامی ها فقط در مورد برخی موضوعات مانند توقف بودجه پلیس ، شهروندان خود را سیاه نمایی نمی کنند. در عوض ، آنها به دنبال معکوس کردن روند انتخابات هستند.

آقای ارلر توصیه می کند: “شورش ها فقط توجیه پذیر نیستند: آنها به یک جز essential اساسی در سیستم قضایی و زندگی عمومی ما تبدیل شده اند و تهدیدهای ناشی از آنها برای گسترش ترس معمول و برتری نژادی در خانه ها و شهرهای ما مورد استفاده قرار می گیرد”. اخلال در تصمیم گیری هیئت منصفه و انتخابات – و ارعاب رای دهندگان نیز.

بیشتر بخوانید:  دیده بان حقوق بشر: بولیوی علیه مورالس انگیزه سیاسی دارد

“آقای شورشی در پایان می گوید:” شورش ها سریعتر در راه رسیدن به انتخابات هستند. اگر چپ راه خود را داشته باشد ، از این پس با حاکمیت اوباش در مورد همه س allالات انتخابی تصمیم خواهند گرفت. بسیاری از آنها از دهه 1990 و شاید قبل از آن این هدف را هدف گرفته اند. اکنون همه اینها منطقی است. ” ارلر بعدا

وی استاد برجسته علوم سیاسی در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا ، سن برناردینو ، و استاد برجسته سابق در کالج هیلزدیل است.

هنوز در تغییر گیر کرده است

دموکرات ها اعتقاد خاصی را که در دوره ریاست جمهوری اوباما ایجاد شده و توصیه می کنند “امید و تغییر” بهترین مسیر برای ملت است ، کنار نگذاشتند. تحقیقات جدید اکنون نشان می دهد که دموکرات ها هنوز در “تغییر” گیر کرده اند.

در سال 2018 ، یک نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو نشان داد که 68٪ از دموکرات ها گفتند که یک تغییر اساسی و قابل توجه در طراحی و ساختار اساسی دولت ایالات متحده ضروری است. تقریباً یک سوم – 31٪ – گفتند که هیچ تغییری لازم نیست.

بیشتر بخوانید:  دونالد ترامپ و جو بایدن در آیووا کراوات کردند: نظرسنجی

نظرسنجی مجدداً همین سال را مطرح کرد ، و آنچه آنها دریافتند این است: 79٪ دموکرات ها اکنون می گویند این تغییرات “برای کار دولت در زمان فعلی” لازم است. فقط 20٪ گفتند که هیچ تغییری لازم نیست.

پس از آن اختلاف نظر حزبی اجتناب ناپذیری در نظرسنجی جدید وجود دارد.

جمهوری خواهان و دموکرات ها در جهت مخالف حرکت کرده اند. در سال 2018 ، نیمی از جمهوری خواهان و مستقلهای متمایل به جمهوریخواهان گفتند که تغییرات عمده ای در دولت ایالات متحده لازم است. امروز این سهم تا 41٪ کاهش یافته است. اکنون اکثریت (57٪) می گویند نیازی به تغییرات اساسی نیست. “

نظرسنجی از 11000 بزرگسال آمریکایی بین 27 جولای تا اوت انجام شده است. 2 و در تاریخ 2 سپتامبر آزاد شد.

روی رادار

آن مک لهنی و ویلم مک کلیرمستندسازان مستند سازنده پروژه هایی مانند “Gosnell” ، “Frack Nation” و “FBI Lovebirds” – آخرین تلاش های خود را اعلام کردند.

این زوج اکنون در حال جمع آوری پول برای ساخت “اوباماگات: فیلم” هستند که هدف آن ارائه نمای تازه و دقیق از فشار “دولت عمیق” برای آسیب رساندن به اعتبار و اعتبار است. رئیس جمهور ترامپ.

“اوباماگیت به معنای واقعی کلمه 100٪ خواهد بود.” سازندگان فیلم در بیانیه ای گفتند ، “جایی که هالیوود به تخیل اعتماد می کند ، فیلم ما فقط از سخنان واقعی مشتریان دیپ استیت تشکیل خواهد شد.”

بیشتر بخوانید:  مکزیک بودجه را از توسعه جهت مهار مهاجرت منحرف کرد

بازیگران دین قابیل، کریستی سوانسون و جان جیمز او به نقش های اصلی در این فیلم پیوست. اطلاعات در ObamagateTheMovie.com.

رأی دهندگان پنهان ترامپ افسانه نیستند

نظرسنجی اخیر موسسه کاتو نشان داد که سه چهارم رأی دهندگان محافظه کار از اشتراک عقاید سیاسی خود به صورت علنی می ترسند.

نظرسنجی IBD / TIPP نشان داد که 20٪ از رای دهندگان ثبت نام شده نیز از آشکار کردن نامزد مورد نظر خود ناراحت هستند – از جمله 28٪ از رای دهندگان مستقل.

“این یک عدد بسیار تکان دهنده است و هر کسی که انتظار این را دارد باید نگران باشد رئیس جمهور ترامپ در ماه نوامبر له شود. همچنین نشان داد که در میان فریلنسرهای ثبت نام شده ، 24٪ گفتند که در مورد برخی موارد با ترامپ موافق هستند اما تمایلی به اعتراف عمومی ندارند. بنابراین ، منطقی است که بخش عمده ای از 28٪ از افراد مستقل طرفدار مخفی ترامپ هستند ، “طبق تحریریه نظرات ما در مورد این پدیده.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن از حزب دموکرات در حال ساخت یک صندوق جنگی 466 میلیون دلاری برای مدت طولانی است

سرمقاله گفت: “نشانه دیگری که نشان می دهد رای دهندگان” خجالتی “ترامپ یک پدیده واقعی هستند: همان نظرسنجی نشان داد که اکنون تعداد افراد بلاتکلیف (10٪) نسبت به سال گذشته (4٪) بیشتر است و تقریباً همه افزایش بلاتکلیف ها از طرف بایدن بوده است.

خصومت نسبت به ترامپ و هرکسی که از او حمایت کند افزایش یافته است ، این بدان معناست که افراد بیشتری تمایل ندارند نظرات خود را با نظرسنجی ها در میان بگذارند ، صرف نظر از اینکه چند بار پاسخ دهنده ادعا می کند پاسخ های آنها کاملاً ناشناس است. ما کسانی نیستیم که می خواهیم انتخابات را پیش بینی کنیم ، مطمئناً چنین نیستیم. اما ما قصد داریم بیرون برویم و انتظار داریم رئیس جمهور ترامپ عملکردی بهتر از نظرسنجی ها داشته باشد. به همین دلیل ساده که بسیاری از رأی دهندگان بالقوه ترامپ می ترسند که آن را به کسی اعتراف کنند.

آخر هفته املاک و مستغلات

برای فروش: Mill Creek Manor ، در سال 1898 در دو هکتار در Gerrardstown ، ویرجینیا غربی ساخته شده است. پنج اتاق خواب ، چهار حمام ، اتاق نشیمن و غذاخوری رسمی ، درهای اصلی جیبی ، چوب و تیرهای چوبی منبت کاری شده ؛ 3260 متر مربع این ملک شامل یک خانه سنگی تاریخی ساخته شده در سال 1743 ، یک گاراژ سه اتومبیل با یک آپارتمان 700 فوت مربع ، پاسیوی سنگی ، راهروها و یک سوله باغ است. صبحانه و صبحانه قیمت Weichert.com 435000 دلار.

بیشتر بخوانید:  لیندسی گراهام روز سه شنبه ، قبل از جلسات دادرسی کمیته قضایی ، با ایمی کونی بارت دیدار خواهد کرد

همه پرسی DU JOUR

2٪ از بزرگسالان ایالات متحده تابستان گذشته را “بهترین تابستان خود” توصیف کرده اند. 2٪ جمهوری خواهان ، 1٪ مستقل ها و 3٪ دموکرات ها موافق هستند.

14٪ می گویند تابستان “تابستان خوب” بود. 20٪ جمهوری خواهان ، 16٪ استقلال طلبان و 9٪ دموکرات ها موافق هستند.

38٪ می گویند “تابستان متوسط” بود. 38٪ جمهوری خواهان ، 37٪ استقلال طلبان و 37٪ دموکرات ها موافق هستند.

30٪ می گویند “تابستان بد” بود. 29٪ جمهوری خواهان ، 28٪ استقلال طلبان و 31٪ دموکرات ها موافق هستند.

به طور کلی 16٪ می گویند “بدترین تابستان تابستان” بوده است. 11٪ جمهوری خواهان ، 18٪ مستقل ها و 21٪ دموکرات ها موافق هستند.

منبع: نظرسنجی اکونومیست / YouGov از 1500 بزرگسال آمریکایی از 30 آگوست تا 1 سپتامبر.

• لطفا جنیفر هارپر را در توییتر دنبال کنید HarperBulletin.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

قاضی: یک مرد عراقی در سال 2006 به قتل متهم شد ، بنابراین او همچنان در زندان است

ققنوس (AP) – قاضی در آریزونا حکم داد که یک مهاجر عراقی که به جرم …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *