Home / جدید ترین های دنیا / درون کمربند: خشونت احتمالی روز انتخابات

درون کمربند: خشونت احتمالی روز انتخابات


بسیاری از آمریکایی ها بی سر و صدا نگرانند که روز انتخابات – صرف نظر از نتیجه – باعث بروز خشونت و ناآرامی های اجتماعی شود. این احساسات آزار دهنده از دو طرف راهرو ورودی گسترده و گسترده است.

“باور نمیکنم رئیس جمهور ترامپ وی می نویسد: “او فاشیست یا یک دیکتاتور است و فکر نمی کنم آمریکا یک کشور شکست خورده باشد. من واقعاً نگران فقط یک سناریو هستم: اینکه ترامپ در انتخابات مجدد پیروز شود و دموکرات ها و دیگران از سمت چپ حاضر نخواهند بود ، حتی قادر به قبول نتیجه نیستند”. سایه حمید، یکی از اعضای ارشد موسسه بروکینگز ، در مقاله جدیدی برای The Atlantic.

“من نگران نبردهای طولانی مدت قانونی ، موج های خشونت سیاسی ، دخالت های خارجی ، بحران های قانون اساسی و دیکتاتورهای احتمالی برای سرکوب دشمنان احتمالی خود هستیم. امیدوارم ایالات متحده سابقه دو قرن خود را در تغییر مسالمت آمیز قدرت ریاست جمهوری حفظ کند ، اما من نمی توانم تضمین کنم او می نویسد مت فورد، نویسنده ای برای The New Republic ، در گزارش وضعیت خود.

خوب ، شهروندان می توانند آرامش خود را حفظ کرده و ادامه دهند ، یا می توانند به تحلیلگر دیگری توجه بیشتری نشان دهند.

بیشتر بخوانید:  امی کانی بارت ، نامزد دیوان عالی کشور ، وارث اسکالیا است

“آنچه را می خواهد به چپ بدهد و مشکلی پیش نخواهد آمد. هیچ نتیجه ای نمی توان برای نتیجه دیگری داد. دموکرات ها در تلاشند راه پیروزی و قدرت خود را تهدید کنند. تاریخ پر است از نمونه هایی از جنبش های سیاسی با استفاده از این تاکتیک – گروه کوچکی از رادیکال های متعهد که می خواهند اراده خود را به آنها تحمیل کنند.” مجری رادیو می نویسد: اکثریت آماده نشده ، اطمینان بخش و بدون تعهد. پیروزی یا باخت ، هیچ یک از آنها به خوبی تمام نشدند. ” درک هانتر، سهامدار تاون هال.

انتظار داشته باشید این مجموعه تهدیدهای گاه به گاه رشد کند و انتظار نداشته باشید که حزب دموکرات آنها را تقبیح کند. جو بایدن او حتی نتوانست خودش را در مورد اقدامات خشونت آمیز خاص توسط گروه لیبرال متقاعد کند ، فقط او “اسک-تس” را منتشر کرد بدون اینکه اسامی عاملان را ذکر کند. این تنها انرژی در مهمانی است. همه آنها دارند. این کار ادامه خواهد یافت تا زمانی که ما آن را در صندوق های رأی متوقف کنیم. “

جو کسی است

نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات جوزف آر. بایدن و همسرش ، جیل بایدن آنها شخصاً روز سه شنبه رأی دادند ، اتفاقی که رسانه ها با علاقه زیادی به آن پرداختند. اما عواقب ناخواسته ای در پی دارد.

بیشتر بخوانید:  جعلی در محدوده آهنین: پیام "اول آمریکا" ترامپ مینه سوتا را به بازی می اندازد

برای رأی دادن به این طریق ، “دموکرات ها را نابود کنید” ما باید رأی را از طریق پست “لیست” کنیم لینوکس Stacy، همکار رسانه PJ.

بنابراین ، اگر جو بایدن می تواند اقدامات احتیاطی مناسبی را انجام دهد و به یک مرکز رای گیری برود ، چرا اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها نمی توانند؟ می توانیم فرض کنیم که جیل به او کمک کرده است تا پس از این کار خطرناک ، دستان خود را بشوید. نامزد دموکرات که ماسک زده ممکن است ایده خوبی در مورد سن خود باشد. همچنین از رای گیری زودهنگام که هفته ها تقریباً در سراسر کشور در دسترس است بهره می برد. بایدن نیز در اواسط صبح رفت زیرا احتمالاً ازدحام جمعیت کمتر خواهد بود. “

وی با اشاره به اینکه دکتر متخصص بیماریهای عفونی ، دکتر ، “این مراحل مانند مجموعه ای از توصیه ها به نظر می رسد که می تواند بخشی از یک فعالیت ملی بهداشت عمومی باشد” آنتونی فاوسی وی همچنین می گوید شخصاً رأی خواهد داد.

“اگر کارشناسان بهداشتی ما می گویند که رأی دادن حضوری با خیال راحت انجام می شود و نامزد پیر دموکرات می تواند به پای صندوق های رای برود ، چرا دقیقاً دموکرات ها اصرار دارند از طریق پست رأی دهند؟ پاسخ ساده است: اشتیاق. این حزب از هر رأی دهنده ثبت نام شده می خواهد بدون در نظر گرفتن رأی گیری. خانم لنوکس می گوید: “آنها اصرار دارند برگه های رای را نیز برداشت کنند.”

بیشتر بخوانید:  نماینده مجلس نمایندگان مخالف را به آزار و اذیت یادداشت های سال 2015 متهم کرد

بهبود محل کار

یک گروه علاقه مند که توسط کشیش های سیاه پوست تاسیس شده و مصمم به بهبود محل کار آمریکا هستند.

روحانیون محافظه کار رنگ که یک گروه غیرانتفاعی است ، چهارشنبه از استراتژی خود برای “Getting to All Lives Matter” ، یک برنامه جدید آموزش کارمندان رونمایی می کند که با این فرض کار می کند که همه آمریکایی ها می خواهند جامعه بهتری بسازند.

“بسیاری از شرکت ها عجله کرده اند تا آموزش های جدیدی را در زمینه تنوع بر اساس نظریه های تفرقه انداز” شکنندگی سفید “اتخاذ کنند که” سوگیری ضمنی “را تصور می کنند و هر کسی مخالف است را مورد انتقاد قرار می دهند. .

آنها شش مرحله را برای اصلاح وضعیت پیچیده تنظیم کردند. آنها شامل “چرا رویکرد همه به معنای تیم های قدرتمندتر است” ، “چگونه در مسابقه اشتباه کنیم” و “رسانه ها چقدر مسئولیت پذیر هستند؟”

بیشتر بخوانید:  مراجعه نکردن به پزشکی که متهم به بدرفتاری است

هدف اسپانسرها افزایش اعتماد به نفس در محل کار است.

بیشاپ گفت: “امید ما ریشه کن کردن این پارانویا است که بسیاری از رهبران تجارت را از ترس خشم مردم جمع کرده است”. اوبری می درخشد، بنیانگذار سازمان.

پاستور گفت: “برنامه ما این اعتقاد را نشان می دهد که انسان ذاتاً مهربان است ، نه ذاتاً نژادپرست. شرکت ها باید از رویکرد ما استقبال کنند زیرا در واقع باعث ایجاد اعتماد در بین همکاران و در نتیجه افزایش کارایی در محل کار می شود. بدون اعتماد ، یک شرکت نمی تواند به تنهایی بایستد.”

روباه

طبق گفته Nielsen فاکس نیوز برای سی و ششمین هفته متوالی همچنان پربیننده ترین شبکه کابلی است و هفته گذشته 3.3 میلیون بیننده وقت برتر را به خود جلب کرده است. فاکس نیوز همچنین با ضرب و شتم تنها NFL سنگین ، در تمام پخش های تلویزیونی در زمان نخست رتبه دوم را کسب کرد.

طبق روال بیش از 18 سال ، فاکس نیوز رقبای خبری خود را شکست ، MSNBC 2.1 میلیون بیننده و CNN 1.3 میلیون بیننده را به خود جلب کرد.

میزبان نخست وقت شان هانیتی او با 4.5 میلیون بیننده در کنار او سلطان رتبه بندی است تاکر کارلسون با 4.3 میلیون.

بیشتر بخوانید:  پرزیدنت ترامپ جایگزینی رئیس FBI ری را در مورد نظرات آنتیفا منتفی نمی داند

همه پرسی DU JOUR

95٪ بزرگسالان در ایالات متحده موافق هستند که حریم خصوصی شخصی یک حق اساسی است. 96٪ جمهوری خواهان ، 91٪ افراد مستقل و 94٪ دموکرات ها موافق هستند.

81٪ موافق هستند که “آمریکا بدون آزادی های ما هیچ چیز نیست.” 91٪ جمهوری خواهان ، 78٪ استقلال طلبان و 77٪ دموکرات ها موافق هستند.

71٪ فکر می کنند “آمریکایی ها بیشتر از آنچه بسیاری تصور می کنند با یکدیگر مشترک هستند”. 78٪ جمهوری خواهان ، 66٪ استقلال طلبان و 74٪ دموکرات ها موافق هستند.

به طور کلی 66 درصد می گویند اگر به “داشته ها و نداشته ها” فرصت برابر داده شود آمریکا “واقعاً متحد” خواهد بود. 49٪ جمهوری خواهان ، 62٪ استقلال طلبان و 87٪ دموکرات ها موافق هستند.

به طور کلی ، 55 درصد موافقند که “وقایع ماه های اخیر” باعث احترام بیشتر آنها نسبت به خانواده هایشان شده است. 58٪ جمهوری خواهان ، 51٪ مستقل ها و 55٪ دموکرات ها موافق هستند.

منبع: نظرسنجی انجام شده توسط مرکز کار در هاروارد از 2093 بزرگسال آمریکایی بین 6 تا 28 ژوئیه انجام شد و سه شنبه منتشر شد.

• اطلاعات مفید برای [email protected]

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *