Home / جدید ترین های دنیا / درون کمربند: ثروتمندترین آمریکایی ها اکنون 3.2 تریلیون دلار ارزش دارند

درون کمربند: ثروتمندترین آمریکایی ها اکنون 3.2 تریلیون دلار ارزش دارند


زندگی ثروتمندترین افراد ثروتمند ملت پلاتینیوم با وجود چالش های COVID-19 ، ناآرامی های داخلی و انتخابات جنجالی ریاست جمهوری بسیار درخشان تر است. بازار سهام هنوز در حال پیشرفت است – مانند کارآفرینان ، رهبران مشاغل و صاحبان مسافت های طولانی.

گزارش سالانه فوربس 400 می گوید فوربس 400 ، که ثروتمندترین افراد کشور را رتبه بندی می کند ، این هفته منتشر شد.

بنیانگذار و مدیر عامل آمازون جف بزوس، وی با ارزش 179 میلیارد دلار ، برای سومین سال پیاپی شماره 1 است و ثروتش در سال گذشته 57٪ افزایش یافته است. بنیانگذار مایکروسافت بیل گیتس (111 میلیارد دلار) در مکان دوم و پس از آن بنیانگذار فیس بوک قرار دارد مارک زاکربرگ (85 میلیارد دلار) مدیر عامل شرکت Berkshire Hathaway بوفه شلوغ (73.5 میلیارد دلار) و یک متخصص نرم افزار لری الیسون (5/72 میلیارد دلار) از پنج فهرست برتر لیست فوربس است که به داوطلبان نیاز دارد حداقل 2.5 میلیارد دلار برای صلاحیت در یک لیست نادر داشته باشند.

“حتی در این اوضاع ناخوشایند ، ثروتهای هنگفتی همچنان در حال ریختن است. ما از 18 نفر از اعضای جدید صفوف استقبال می كنیم ، كه در همه جا از كامیونهای برقی گرفته تا بزرگنمایی انبوه خود را ساخته اند. بعلاوه 9 بازگشتكننده وجود دارد – 400 عضو سابق كه از لیست خارج شده اند. سال گذشته دو نفر از لیست خارج شدند ، 25 نفر با کاهش ثروتشان کاهش یافتند ؛ 10 مورد از این عقب ماندگی ها مستقیماً مربوط به بحران کووید بود. “

بیشتر بخوانید:  تیم ترامپ شکایت کرده است تا تغییرات نظرسنجی پستی را در کارولینای شمالی متوقف کند

جوانترین فرد در لیست 30 ساله بنیانگذار Snapchat است ایوان اشپیگل، با 11 میلیارد دلار.

فوربس گفت 56 زن وجود دارد که برش دارند و فقط 11 زن “خود ساخته” هستند. آلیس والتون با 62.5 میلیارد دلار در میان این زنان در رتبه نخست قرار داشت و پس از آن مک کنزی اسکاتهمسر بزوس ، با 57 میلیارد دلار.

“رشد چشمگیر ثروت Forbes 400 در زمان آشفتگی اقتصادی ناشی از همه گیری مورد تأکید قرار گرفته است. بخش عمده ای از ثروت بسیار متمرکز است. 21 ثروتمندترین افراد در این لیست 42٪ از کل ثروت را تشکیل می دهند. کری دولان، دستیار مدیر مسئول مباحث ثروت در Forbes.

و چه در مورد رئیس جمهور ترامپ؟ وی در حال حاضر با دارایی خالص 2.5 میلیارد دلار در رتبه 339 این لیست قرار دارد.

بیشتر بخوانید:  دادگاه تمدید رای گیری غیرحضوری در ویسکانسین را برای شمارش آرا متوقف می کند

آدرسهای خیلی نجیب نیست

رسانه ها در مورد این خبر کاملاً دوستانه نبودند رئیس جمهور ترامپ وی پس از انجام توافق نامه صلح در خاورمیانه ، از جمله سایر موارد مهم ، برای 2021 نامزد جایزه صلح نوبل شد.

برخی از عناوین معمول پس از اعلامیه:

“سیاستمدار راست افراطی نروژی ترامپ را برای دریافت جایزه صلح نوبل معرفی می کند” (CBS News، The Huffington Post، PBS)؛ “بهترین کراش ضد مهاجرتی نروژ ، ترامپ را برای دریافت جایزه صلح نوبل معرفی می کند” (The Daily Beast) ؛ “دونالد ترامپ توسط نماینده راست گرای نروژ به عنوان جایزه صلح نوبل معرفی شده است” (The Sydney Morning Herald)؛ “یک معاون نروژی از سمت راست افراطی دونالد ترامپ را برای دریافت جایزه صلح نوبل معرفی می کند” (گاردین) ؛ و “ترامپ و دستیارانش این ایده را تأیید می کنند که مدتهاست جایزه صلح نوبل از او گذشته است” (پولیتیکو).

چند سوال سریع برای بایدن

به نظر می رسد مطبوعات از نامزد ریاست جمهوری دموکرات محافظت می کنند جوزف آر. بایدن طبق گفته ستون نویس McClatchy ، با سوالات سافت بال در هنگام حضورهای عمومی نادر خود ، اندرو مالکوم.

بیشتر بخوانید:  کمکهای ActBlue: نیمی از اهدا کنندگان بیکار ، طبق تجزیه و تحلیل

آیا جو بایدن در این کمپین با س questionsالات سختی روبرو خواهد شد؟ وی با اشاره به اینکه بیشتر س questionsالات در طی کنفرانس مطبوعاتی آقای بایدن در این هفته بیشتر “در مورد ترامپ” است ، نه مسائل فوری مانند مالیات ، مراقبت های پزشکی یا امور نظامی ایالات متحده است.

س Theالات به ادعاها ، صلاحیت ها یا پیشنهادات بایدن متمرکز نبود – همه اینها به راحتی تصور می کردند که او بدون نیاز به تأیید یا تأیید خوب است. اصلی ترین عکس از “رویداد خبری” واقعاً شگفت انگیز بود – اینکه جو بایدن چنین نیست. دونالد ترامپآقای مالکوم می نویسد ، که هنوز هم به خاطر برخورد کم عمقشان از روزنامه نگاران عصبانی است.

وی گفت: “نتیجه ناخودآگاه این واقعه این بود که این اعضای قدرت چهارم ، این محافظانی که خود منصوب روند انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هستند ، مشکلی ندارند. اما آیا رای دهندگان باید چنین باشند؟”

جراحی های طرفدار زندگی

بسیاری از رای دهندگانی که مخالف سقط جنین هستند دقیقاً می دانند به چه کسی رأی دهند. برای اطمینان از “اشتیاق طرفدار زندگی” در حال افزایش است رئیس جمهور ترامپ دوباره انتخاب شد ، سوزان بی. آنتونی ، یک گروه ملی طرفدار زندگی که نزدیک به 7 میلیون رای دهنده در ایالت های نبرد از طریق پست ، اینترنت و مراجعه حضوری می رسید.

بیشتر بخوانید:  دومینیک راعب ، وزیر امور خارجه ، از نحوه کار برکسیت در انگلیس دفاع می کند

“مردمی که طرفدار زندگی هستند بیش از هر زمان دیگری شور و شوق دارند و اطمینان می دهند رئیس جمهور ترامپ و رئیس جمهور او معاون رئيس جمهور [Mike] پنی ما چهار سال دیگر فرصت داریم تا برنامه های زندگی طرفدار آنها را ادامه دهیم. ” مالوری کویگلی، سخنگوی Women Speak Out PAC ، گروه اقدام سیاسی سازمان.

“حمایت حزب دموکرات از سقط جنین در صورت تقاضا ، که توسط مpدی پرداخت می شود ، بسیار افراطی ، غلط و غیرمردمی است – حتی در میان دموکرات های عادی. خانم کویگلی می گوید.

راهپیمایی برای زندگی در هات اسپات

به گفته سازمان دهندگان راهپیمایی سالانه برای زندگی ، موضوع 2021 را برای رویداد سالانه روز پنجشنبه رونمایی می کنند. جین مانچینیرئیس سازمان

در میان کسانی که ظاهر می شوند: کی کولز جیمزرئیس بنیاد میراث فرهنگی؛ مارجوری داننفلسرسوزان بی آنتونی کارول توبیاسرئیس حق ملی زندگی؛ پنی نانس، رئیس زنان نگران کننده آمریکا؛ پخش / شمارش. کریس اسمیت، نیوجرسی ، جمهوری خواه؛ اسقف کاتولیک جوزف ناومان شهر کانزاس؛ رایان بمبرگر، بنیانگذار بنیاد درخشش ؛ کریستینا بنت، فعال در اتحاد ملی سیاه طرفدار زندگی ؛ و جیم دالی، سر کانون خانواده.

بیشتر بخوانید:  بایدن می گوید که نیروهای خود را به طور کامل از افغانستان و خاورمیانه خارج نمی کند

برای تماشای پخش اینترنتی در Marchforlife.org ثبت نام کنید. این رویداد در ساعت 9 عصر به وقت پنج شنبه آغاز می شود.

همه پرسی DU JOUR

82 درصد بزرگسالان در ایالات متحده می گویند همه گیری ویروس کرونا اولویت های مالی آنها را تغییر داده است.

45٪ بیش از یک بار حساب بانکی خود را چک می کنند.

36٪ بدهی ها را پرداخت می کنند ، 33٪ در حال ساخت صندوق اضطراری هستند.

32٪ هزینه های خود را پیگیری می کنند ، 28٪ نیز به بودجه خود پایبند هستند.

منبع: نظرسنجی DepositAcounts / Qualtrics از 1010 بزرگسال در ایالات متحده 24 تا 26 ژوئیه انجام شده و چهارشنبه منتشر شد.

• اطلاعات مفید برای [email protected]

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

معاون رئیس جمهور سابق ComEd به جرم طرح رشوه خواری اعتراف کرد

معاون سابق رئیس کمدی روز سه شنبه در نقش خود در دادسرا به عنوان رشوه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *