Breaking News
Home / زندگی / درس اشتباه ملت

درس اشتباه ملت

بمسن تر جolo .–فراخوان عملیاتی که نسل من در اولین لحظه نفوذ ما دریافت کرد ، بازگشت به کار بود. من آخرین سال دبیرستانم در 11 سپتامبر 2001 بود که یک هواپیما در چند مایلی پنتاگون سقوط کرد. در اواخر همان ماه ، رئیس جمهور جورج دبلیو بوش ، هنگام بازدید از فرودگاه بین المللی اوهار ، از مردم آمریکا خواست تا “تجارت خود را در سراسر کشور انجام دهید. سفر کنید و از جاذبه های دیدنی آمریکا لذت ببرید. به دنیای دیزنی در فلوریدا بروید.”

خود را جستجو نکنید و یک فداکاری مشترک نکنید. عربی را یاد نگیرید یا دنیای گسترده را بهتر درک نکنید. همانطور که جب بوش حاکم بود با میکی موس عکس بگیرید. برای جوانی که به دنبال یک هدف و هدف بود ، این رهبری طاقت فرسا بود. این دعوت برای هدر دادن بهترین انرژی برای جوانان بود.

بیشتر بخوانید:  خطرات خلاقیت و سرمایه داری در تسلا

در سال 2006 ، همزمان با شدت گرفتن جنگ های تمسخرآمیز رئیس جمهور بوش در افغانستان و عراق ، وی همین حرف را به ما گفت: “من همه شما را به خرید بیشتر تشویق می کنم.”

بازگشت به خرید ، بازگشت به مدرسه – ما دوباره آنجا هستیم.

اکنون در دانشگاه کلرادو تدریس می کنم و دانشجویانم در لحظه دیگری تأمل روی سن می آیند. آنها در طی یک همه گیری ، رکود اقتصادی و یک قیام تاریخی برای عدالت وارد بزرگسالی می شوند. آنها چه اقداماتی دریافت کرده اند؟

رئیس آنها به آنها گفت که ویروس دلیلی برای تغییر نیست: “از بین خواهد رفت. یک روز – مثل یک معجزه است – از بین خواهد رفت.” این در ماه فوریه بود. وی گفت تا آوریل همه چیز به حالت عادی برمی گردد. توهمات ترامپ بیش از آنچه در مورد سلف خود بوده است. اما من نمی خواهم بیشتر از آنچه شایسته آنها هستند ، روی کارفرمایان تمرکز کنم ، زیرا آنها تنها کسانی نیستند که جوانان را آموزش می دهند.

توهمات خودم را داشتم. تا آخرین لحظه ، فکر می کردم هنوز می توانم در تعاملات برنامه ریزی شده طولانی مدت در اروپا در اواخر فوریه شرکت کنم. من به خودم اجازه دادم به این اطمینان که فرزندانمان به نوعی در مدرسه از ویروس در امان هستند ، ایمان داشته باشم. من هنوز تصور می کنم که می توانم مثل همیشه به کار خود برگردم.

اکنون دانشگاه من در حال باز کردن درهای خود ، پشت سپرهای پلاستیکی و ماسک های صورت است. دانش آموزان خوابگاه ها را دوباره جمع می کنند و در گله های نیمه پوشیده در شهر می چرخند. از آنجا که ما فقط بخش كمی از بودجه خود را از ایالت دریافت می كنیم ، به ما گفته می شود كه م institutionsسسات مثل همیشه به حیات خود ادامه می دهند. من یک برنامه درسی قدیمی را به روز می کنم. تجربه بوروکراتیک گسترده به این ایده کمک کرده است که چنین چیزی منطقی است و ما می توانیم تجربه ای را که دانش آموزان و خانواده هایشان برای آن بسیار هزینه می کنند فراهم کنیم. شاید اگر درسی متفاوت به ما بیاموزیم ، بتوانیم.

در اوایل تابستان ، گروهی از همکاران من نامه ای سرگشاده ارسال کردند و استدلال کردند که بازگشت به دانشگاه نه تنها یک خطر پزشکی است ، بلکه یک روش تدریس بد نیز است. این اساتید نوشتند: “این مسئولیت رهبری است که به آنها بگوید بهداشت عمومی را سرلوحه کار خود قرار دهند و در مورد تجربه معنادار در دانشگاه ، هنگامی که سلامت و زندگی در معرض خطر است ، قول دروغ ندهند.” من امضا نکردم. من هنوز منتظر بودم و می دیدم.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

فرار مالیاتی ترامپ کیفرخواست ثروتمندان آمریکایی است

رئیس جمهور دونالد ترامپ در اتاق روزولت صحبت می کند. (تراشه Somodevilla / گتی ایماژ) …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *