Home / جدید ترین های دنیا / درخواست های آراot قبل از روز انتخابات به رای دهندگانی که در رود آیلند فعال هستند ارسال می شود

درخواست های آراot قبل از روز انتخابات به رای دهندگانی که در رود آیلند فعال هستند ارسال می شود

نلی گوربیا ، وزیر امور خارجه رود آیلند روز جمعه اعلام کرد که هر رأی دهنده فعال ثبت شده در رود آیلند قبل از روز انتخابات یک برگ رأی سفارش پستی دریافت می کند.

گوربئا در بیانیه رسمی گفت: “تسهیل ساكنان رود آیلند برای رای گیری ایمن از خانه ، اطمینان حاصل خواهد كرد كه رای دهندگان مجبور به انتخاب بین سلامتی و حق قانونی رای خود نمی شوند.”

بیشتر بخوانید:  جو بایدن: رئیس جمهور بعدی باید صندلی گینسبورگ را پر کند

گوربیه گفت که وی می تواند بدون تأیید قانونگذار ایالتی درخواست رای گیری را برای رای دهندگان از طریق پست ارسال کند. (مرتبط: ممكن است كشورهای میدان جنگ شاهد مقادیر بی سابقه امتناع آرا ball غیابی باشند)

به گفته گوربیا ، درخواست های نظرسنجی از هفته آینده برای اطمینان از اینکه رای دهندگان وقت کافی برای بازگرداندن درخواست های خود و دریافت برگه های رای گیری از طریق پست دارند ، آغاز می شود. وی همچنین گفت که سفارشات با پاکت های از قبل بسته شده ارائه می شوند.

بیشتر بخوانید:  دموکرات ها لایحه گسترده ای را برای جلوگیری از سواستفاده های ریاست جمهوری پیشنهاد می دهند

بر اساس این بیانیه ، گارد ملی رود آیلند موظف است به پردازش درخواست های رای گیری کمک کند ، اما اعضای گارد ملی رسیدگی به اوراق رای دهی را انجام نمی دهند.

آخرین مهلت ثبت نام رأی دهندگان تا 4 اکتبر است ، در حالی که آخرین مهلت برای ارسال درخواست رأی گیری از طریق پست الکترونیکی 13 اکتبر است.

بیشتر بخوانید:  زنان در حال کمک به فعالان جدید هستند که توسط اعتراضات آلتون استرلینگ ایجاد شده است

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مخالفان Ai Weiwei به احتمال واگذاری آسانژ اعتراض دارند

لندن (آسوشیتدپرس) – هنرمند مخالف چینی ، Ai Weiwei روز دوشنبه در اعتراض به استرداد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *