Home / زندگی / داستانهایی که درباره کلاس می گوییم

داستانهایی که درباره کلاس می گوییم

در یک داستان که ایالات متحده به طور کلی تر تعریف می کند ، مالکیت خانه نوید یک زندگی خوب را می دهد. حصار جیب سفید ، مطمئناً ، ماشین لباسشویی ، بیمه درمانی ، شام خانوادگی و حساب بازنشستگی نیز هست. در کتاب جدیدش ، وجود و وجودایولا بیس با تأمل در غنای آن قوت این قول را بررسی می کند. او نوشت: “وقتی بتوانم دائمی باشم ، خانه ای می خرم.” اما به زودی می فهمید که تداوم ، مجموعه ای از ناامنی ها ، از خود بیگانگی ، و خود فریبی را دارد. درست مثل مالکیت خانه ، داستان هایی که درباره پول می گوییم آمریکا را به سرمایه داری گره می زند.

در حالی که کارهای قبلی پیس –در مورد مصونیت، یادداشت هایی از سرزمین هیچ مردیو و کارگران کشتی هوایی– بازجویی از قراردادهای نامرئی نژاد و جنسیت ، وجود و هستی این ماهیت کار ، اوقات فراغت ، سرمایه گذاری و مصرف را بررسی می کند. این س ،ال که در عنوان کتاب جاسازی شده است (چگونه آنچه را که داریم ، داریم؟) ، با سلسله مقاله های کوتاه فوری ما به طور کامل حل نشده است: چه اتفاقی می افتد وقتی چیزهایی که راحتی ما را فراهم می کنند ، مواردی هستند که جهان را غیر قابل سکونت می کنند؟ (من همه چیز را می خواهم و هیچ چیز نیستم ، “پیس در حالی که به دنبال یک مغازه مبلمان می گشت ، می نویسد – تمایل کم رنگی که در سراسر کتاب دوباره ظاهر می شود.)

این کتاب با تحقیق در مورد تاریخ ، ادبیات و اقتصاد ، به زندگی روزمره – بازی انحصاری ، کارهای حیاط آخر هفته و مبلمان جدید IKEA – می پردازد. در یک بخش ، پیس درباره آژانس املاک و مستغلات خود می نویسد ، که “قانون او را ممنوع کرده است” هنگام فروش خانه ها در محله ای که خط قرمز “نژاد را به ارزش ملک تبدیل می کند” ، در مورد ویژگی های جمعیتی بحث کند. در یک فیلم دیگر ، وی ویرجینیا وولف را به عنوان یک مدل ادبی و داستان احتیاطی دوباره معرفی کرد. در جای دیگر ، این موضوع بررسی می شود که چگونه بردگی و ازدواج باعث ایجاد چیزهایی در افراد می شود.

اگر نوشتن در مورد نابرابری درآمد اغلب به سمت راهنمایی های تصویر کلان هدایت می شود ، بنابراین وجود و هستی روی شفافیت و خود حسابرسی سرمایه گذاری کنید. این کتاب که در مواجهه با شکست گسترده دولت و رونق پروژه های کمک متقابل در سراسر کشور منتشر شده ، حاکی از آن است که صحبت درباره طبقه – و به ویژه امتیاز طبقاتی – گامی ضروری در توزیع مجدد ثروت و ایجاد جوامع عادلانه است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دروغ گفت ، آمریکایی ها مردند | ملت

من در مورد عدم شفافیت ، ضد سرمایه داری شعر و اینکه آیا راهی برای برون رفت از این موضوع با پیس صحبت کردم. گفتگوی ما برای وضوح و طولانی بودن ویرایش شده است.

– تالیا مانچینی

تیبالا مآنچینی: او پیشنهاد می کند که خانه با آیین ایمنی ، بقا و امنیت احاطه شود. چه کسی باید تجارت کند تا جزئی از این پرستش شود؟

حاولا بصدور: بخشی از آنچه من تغییر دادم درجه کنترل خاصی بر زمانم بود. برای خرید خانه ، باید آماده می شدم تا جایی که قبلاً در کارم نبوده باشم. بسیاری از افراد هنگام ورود به آن عبادت انعطاف پذیری و آزادی را مبادله می کنند و من فکر می کنم برخی از افراد عبادت را ترک می کنند زیرا می خواهند متفاوت زندگی کنند. این یکی از مواردی است که در این کتاب با آن کلنجار می روم. من لزوماً به مالکیت خانه به عنوان یک استراتژی مالی یا سازوکار ثروت سازی اعتقاد ندارم ، اما افرادی که به دلایل مختلف مالک خانه های خود نیستند ، از نظر ساختن ثروت و انتقال ثروت به فرزندانشان از حق رای برخوردار نیستند. و این برای برخی از اشکال اساسی امنیتی حاشیه هایی دارد. این یکی از مواردی است که باعث عصبانیت من از سیستم ما می شود. شما در واقع باید بسیار ثروتمند باشید تا از ثبات بسیار اساسی برخوردار باشید – بدانید که خدمات درمانی شما تحت پوشش است ، تحصیلات کودک شما تحت پوشش قرار می گیرد و بازنشستگی شما نیز پوشش داده می شود. ما دوست داریم تصور کنیم که این داده های طبقه متوسط ​​است ، اما اینطور نیست.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اردوگاه آموزش مجدد ملت

ملت را دنبال کنید به روز رسانی ایمیل را دریافت کنید همراه با پیشنهادات گاه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *