Home / جدید ترین های دنیا / دادگاه دعوایی را مبنی بر نقض قانون مالیات بر سر توسط شورا برگرداند

دادگاه دعوایی را مبنی بر نقض قانون مالیات بر سر توسط شورا برگرداند

سیاتل (آسوشیتدپرس) – یک دادخواست شکایت شده توسط یک فعال علنی دولت که شورای شهر سیاتل را به نقض قانون جلسات علنی باز دولت واشنگتن متهم کرده بود ، با لغو ناگهانی مالیات 2018 شرکت های بزرگ احیا شد.

سیاتل تایمز گزارش داد دادگاه تجدیدنظر روز سه شنبه مجدداً پرونده قضایی را احیا کرد و حکم قاضی کینگ کانتی را که این پرونده را رد کرد ، لغو کرد. در حکم دادگاه تجدیدنظر گفته شد که موضوع باید “برای مراحل بعدی” به دادگاه عالی کینگ کانتی برگردانده شود.

بیشتر بخوانید:  Pelosi از اولین پاسخ دهندگان 11 سپتامبر تجلیل می کند: "11 سپتامبر متعلق به ترس نیست ، بلکه شجاعت است."

در حکم روز سه شنبه که توسط هیأتی متشکل از سه قاضی در دادگاه تجدیدنظر نوشته شد ، با استدلال فعال آرتور وست مبنی بر اینکه قاضی سال گذشته کینگ کانتی سال گذشته به دلیل فقدان مدارک و شواهد ، دادگاه پیش از محاکمه خود را به اشتباه رد کرد ، موافقت کرد.

وست استدلال کرد که بیانیه مطبوعاتی ، قبل از رأی آژانس برای لغو مالیات اصلی ، توسط اکثریت اعضای شورا امضا شده است ، نشان می دهد که این شورا قانون جلسات عمومی علنی دولت را نقض کرده است ، که به طور کلی سازمان های دولتی ملزم به اقدامات رسمی عمومی هستند.

بیشتر بخوانید:  فدرالیست ها: بیش از 60 مهاجر در دو خانه ققنوس دستگیر شده اند

کمیته دادگاه تجدیدنظر اعلامیه مطبوعاتی را که توسط دفتر شهردار جنی دورکان صادر شده بود و شامل تعهد حمایت از هفت عضو شورا برای لغو مالیات بحث برانگیز تجارت بود ، به پایان رساند و شواهد قانع کننده ای است که دادگاه بدوی باید آن را بررسی کند.

قضات دادگاه تجدیدنظر نوشتند: “در اینجا شواهد كافی وجود دارد كه از طریق آن دادگاه می تواند نتیجه گیری كند كه هفت عضوی كه موافقت كردند به بیانیه مطبوعاتی شهردار دوركان بپیوندند … تصمیم جمعی خود را با رأی به لغو (مالیات اصلی) خارج از جلسه عمومی ابراز داشتند”.

بیشتر بخوانید:  کمالا هریس به جیکوب بلیک می گوید که علی رغم اتهامات حمله جنسی ، به او افتخار می کند

سخنگوی یک وکیل دادگستری سیاتل ، پیت هولمز در یک ایمیل گفت که دفتر “به زودی برای ارزیابی گزینه های ما تشکیل جلسه می دهد و مراحل بعدی را مورد بحث و بررسی قرار می دهد.”

روز سه شنبه ، وست گفت که آماده است پرونده را به دادگاه بکشاند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن آنتیفا را محکوم می کند ، "خشونت مهم نیست که چه کسی باشد"منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

پیست های اسکی در بحبوحه تحریم ویزای دانشجویی ترامپ در تلاش برای استخدام هستند

دنور (خبرگزاری فرانسه) – میلاگروس سوتلو در زمستان امسال به دنبال سفر از آمریکای جنوبی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *