Home / جدید ترین های دنیا / دادگاه تجدید نظر به پرونده کنترل ترافیک هوایی در بالتیمور رسیدگی می کند

دادگاه تجدید نظر به پرونده کنترل ترافیک هوایی در بالتیمور رسیدگی می کند

به نظر می رسد روز پنجشنبه هیأتی از قضات دادگاه تجدیدنظر فدرال درباره اینکه آیا برنامه نظارت هوایی بالتیمور به عنوان ابزاری برای مبارزه با جرم آزمایش می شود ، نظرات مختلفی دارند.

هیئتی متشکل از سه قاضی دادگاه تجدیدنظر برای دادگاه چهارم ایالات متحده در ریچموند ، ویرجینیا ، استدلال شفاهی دادخواست تجدیدنظر علیه رای دادگاه منطقه ای فدرال را در رد درخواست اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا برای مسدود کردن موقت برنامه آزمایشی از اداره پلیس بالتیمور شنید.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ، به نمایندگی از سازمان مردمی منطقه و فعالان ، در ماه آوریل علیه این بخش و رئیس آن شکایت کرد تا آزمایشات را از بین ببرد.

بحث در جلسه روز پنجشنبه این بود که آیا این برنامه انتظارات منطقی افراد از حریم خصوصی در مورد تحرک را نقض می کند و منجر به جستجوهای تصادفی بدون حکم می شود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ خواستار جلوگیری از محرومیت در مدارهای رسم است

به عنوان بخشی از آزمایش شش ماهه که در ماه مه آغاز شد ، هواپیماهای مجهز به دوربین های زاویه دید در طول روز در بالتیمور جابجا می شدند تا با سرعت یک در ثانیه عکسبرداری کنند. سپس می توان تصاویر را با هم گروه بندی کرد و یک ثبت بصری مداوم از شهر ایجاد کرد.

پلیس گفت دقت عکس ها برای تعیین چهره ، نژاد ، جنسیت ، لباس ، رنگ وسیله نقلیه ، ساخت ، ساخت و مدل و پلاک آن دقیق نیست. در عوض ، افراد و وسایل نقلیه به عنوان نقطه بر روی تصاویر ظاهر می شوند ، سپس می توان هنگام جفت شدن ضبط تصویری با دوربین های سطح خیابان ، خواننده های پلاک و دستگاه های تشخیص تیرانداز ، آنها را شناسایی کرد.

“اگر من به درستی درک کنم ، این داده های جمع آوری شده شخص را به عنوان یک پیکسل نشان می دهد.” قاضی پل اف. نیمایر در جلسه دادرسی گفت ، “من به تصاویر نگاه کردم ، و حتی نمی توانم افراد موجود در تصاویر را تشخیص دهم.” این … بسیار کلی ، من مطمئن نیستم که با زبان اصلاحیه چهارم متناسب باشد تا از حریم خصوصی افراد محافظت کند یا از افراد در خانه آنها و غیره محافظت کند. ”

بیشتر بخوانید:  حمایت کامالا هریس از جیکوب بلیک اعتبار # MeToo را زیر سوال می برد

برت ماکس کافمن ، وکیل مدافع کارکنان اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا ، اظهار داشت که این برنامه نشان دهنده تحقیق است. وی گفت كه هنگام مشاهده نكات موجود در تصویری كه باعث شده این پرونده “كاملاً بی ضرر” به نظر برسد ، این سیستم برای شناخت افراد طراحی شده است. در غیر این صورت ، پلیس از آن استفاده نمی کرد.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن از یک دستور اجرایی پنهان پشتیبانی می کند

وی گفت: “این دقیقاً هدف است. این دقیقاً توانایی است.” این برنامه “بلند پروازانه ترین برنامه نظارت عمومی است که تاکنون در یکی از شهرهای آمریکا مستقر شده است”.

مستقر در اوهایو ، سیستم های نظارت مداوم خصوصی مستقر در اوهایو ، سیستم نظارت و تجزیه و تحلیل تصویر پلیس را اداره می کند. بودجه این پروژه تقریباً 3.7 میلیون دلار از سازمان غیر انتفاعی میلیاردرهای تگزاس لورا و جان آرنولد تأمین می شود.

مایکل هریسون ، کمیسر پلیس بالتیمور گفت که این تصاویر فقط برای تحقیق در مورد قتل ها ، تیراندازی های غیر مرگبار ، سرقت مسلحانه و سرقت اتومبیل قابل استفاده است. وکیل این بخش ، راشل سیمونسون ، به قضات گفت که این عکسها به پلیس کمک کرد تا در دو پرونده تحقیق کند.

سیمونسن با استدلال اینکه شاکیان فاقد جایگاه در پرونده هستند ، گفت: “داشتن یک قانون اساسی تنبل نیست ، این یک فرد دارای یک قانون اساسی است و انتظارات منطقی از اصلاحیه چهارم فقط توسط یک شخص قابل حمله است.” “در اینجا ، آسیب ویژه ای که آنها ادعا می کنند شناسایی آنها است ، اما حتی این بسیار بعید است.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ: حرکت علیه مجسمه های کنفدراسیون با هدف "شجاعت" آمریکایی ها انجام می شود

اما شاکیان گفتند که صرف دانستن اینکه حرکات آنها در حال ضبط است ، مردم را برای شرکت در رویدادهای جامعه مردد می کند.

به نظر می رسد رئیس دادگستری راجر ال گرگوری با استدلال های سیمونسن در مورد جمع آوری داده ها مخالف است. وی گفت: این برنامه تهاجمی تر از استفاده از سوابقی است که محل اسکان کاربران تلفن های همراه را نشان می دهد ، چیزی که دادگاه عالی ایالات متحده قبلاً اعلام كرده بود كه پلیس برای دسترسی به آنها به طور كلی احتیاج به دستور بازرسی دارد.

بیشتر بخوانید:  بعد از توییت ترامپ ، پنتاگون ستاره ها و راه راهها را نمی بندد

گریگوری گفت: “این تهاجمی تر است زیرا با استفاده از تلفن ، شخص دیگری ممکن است تلفن من را داشته باشد و شما می خواهید داده های مشابه را بدست آورید.” “اما هیچ کس مرا ندارد. بنابراین ، شما همیشه مرا خواهید داشت … اگر بیرون بروم ، نمی توانم خودم را پنهان کنم.”

شرکت نظارت دائمی در سال 2016 به طور مخفیانه این فناوری را در بالتیمور آزمایش کرد ، جایی که جرمی پس از فوت فردی گری جوان سیاه پوست در بازداشت پلیس افزایش یافت. ساکنان و مقامات ارشد شهر از این آزمایش که توسط کمیساریای مختلف پلیس تأیید شده بود آگاهی نداشتند تا اینکه رسانه ها آن را فاش کردند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مارک میدو: شرایط قبلی در بهداشت و درمان همیشه توسط دونالد ترامپ محافظت می شود

رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز جمعه ، دستور اجرایی جدید رئیس جمهور ترامپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *