Breaking News
Home / آمریکا / دادگاه تجدیدنظر دستور حمایت از مهاجران از السالوادور ، هائیتی ، سودان و نیکاراگوئه را لغو می کند

دادگاه تجدیدنظر دستور حمایت از مهاجران از السالوادور ، هائیتی ، سودان و نیکاراگوئه را لغو می کند

دادگاه تجدیدنظر در مدار نهم روز دوشنبه با لغو دستور مقدماتی صادر شده توسط دادگاه بدوی که وضعیت حفاظت موقت (TPS) را برای افرادی از سودان ، نیکاراگوئه ، هائیتی و السالوادور اختصاص داده بود ، به دولت ترامپ یک پیروزی اعطا کرد.

در تصمیم 1-2 ، دادگاه دریافت که قاضی دادگاه بدوی خارج از صلاحیت دادگاه عمل کرد وقتی طرف شاکیانی شد که استدلال می کردند تصمیم دولت ناقض قانون آیین دادرسی اداری است. نظر نهم مدار نشان می دهد که قانون TPS پیش بینی کرده است که هیچگونه بررسی قضایی درباره تصمیم وزیر امنیت میهن “در مورد انتصاب ، خاتمه یا گسترش طبقه بندی به یک کشور خارجی” برای TPS وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  محقق دپارتمان پلیس نیویورک برای جمع آوری پول برای اعضای نظامی و پاسخ دهندگان اولین پلت فرم "Fund the First" را شروع می کند

دادگاه تجدیدنظر فدرال به ممنوعیت مجلات با ظرفیت بالا در کالیفرنیا حمله کرده و می گوید محدودیت ها اصلاحیه دوم را نقض می کنند

در حکم دادگاه آمده است: “ما معتقدیم که دادگاه منطقه به دو دلیل از اختیار خود برای صدور دستور احتیاط اولیه سوused استفاده کرده است.” “اول ، دادگاه منطقه ای هنگامی که فهمید ادعای شاکیان APA قابل پذیرش است ، علی رغم 8 USC § 1254a که منع رسیدگی قضایی به تجدید نظر در تصمیمات وزیر TPS را منع می کند ، یک اشتباه قانونی انجام داد.”

بیشتر بخوانید:  کم نیوتن پس از پیروزی میهن پرستان با بازیکنان دلفینز درگیر می شود و توضیح می دهد که حریفان سعی در رسیدن به یک سری داشتند

دلیل دوم قاضی مدار نهم Consuelo Callahan این است که دادگاه بدوی نیز در حکم اینکه شاکیان س seriousالی جدی مطرح کردند مبنی بر این که بالا بردن وضعیت TPS نقض بند حمایت برابر قانون اساسی است ، اشتباه کرد. دادستان ها ادعا كردند كه پرزيدنت ترامپ و ديگران با اعتقادات متعصبانه در تصميم گيري تاثير گذاشتند ، اما مدار نهم حكم داد كه شواهد كافي براي تاييد اين امر وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  پیوستن آدریان پیترسون به شیرها باعث می شود که یک هم تیمی جدیدش به اشتراک بگذارد: "من خیلی ترسیده بودم"

دادگاه مدار نهم تعلیق سیاست ویژه ممنوعیت “ماندن در مکزیک”

“دادگاه منطقه دریافت كه دبیران وزارت امنیت داخلی در تصمیمات خود در مورد رژیم حفاظت موقت تحت تأثیر رئیس جمهور ترامپ و / یا كاخ سفید قرار گرفته اند و رئیس جمهور ترامپ خصومت خود را با مهاجران غیر سفید پوست و غیراروپایی ابراز داشته است. با این حال ، بدون هیچ مدرکی ارتباط آنها ، این دو یافته این دو حادثه به تنهایی نمی توانند از ایجاد هدف تبعیض آمیز برای پایان دادن به رژیم حمایتی موقت حمایت کنند. “

بیشتر بخوانید:  جنی می در شرف اتصال دوباره با طرفداران Dancing with the Stars است

وضعیت TPS به کشورهایی تعلق می گیرد که با درگیری مسلحانه ، بلایای طبیعی یا انواع دیگر “شرایط استثنایی و موقت در یک کشور خارجی” روبرو هستند. السالوادور این وضعیت را در سال 2001 پس از ویران کردن سه زمین لرزه دریافت کرد. به همین ترتیب ، هائیتی پس از زلزله 7.0 ریشتری در سال 2010 طبقه بندی شد. سودان در سال 1997 به دلیل جنگ داخلی طبقه بندی شد و نیکاراگوئه در سال 1999 برای اثرات طوفان میچ رتبه بندی شد.

بیشتر بخوانید:  نبرد اسکاتوس تهدیدها و خواستار آتش زدن کنگره است: "کنگره را بسوزان"

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

در یک نظر مخالف ، قاضی مورگان کریستین استدلال کرد که هنگامی که وضعیت TPS این کشورها در سال 2017 و 2018 خاتمه یافت ، به این دلیل بود که وزیر وقت معتقد بود که دولت از زمان انتصابات اختیار ندارد که حوادث همپوشانی را در نظر بگیرد.

کریستین ادعا کرد که این تفسیر از قانون TPS تفسیر جدید و نادرستی است ، اما نظر اکثریت معتقد است که این مهم نیست زیرا این تصمیم قابل بررسی نیست.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *