Home / زندگی / دادستان کل قانون شکن به پایین ترین سطح رسیده است

دادستان کل قانون شکن به پایین ترین سطح رسیده است

انتخاب بدترین چیزی که دادستان کل کشور ویلیام بار در مصاحبه تکان دهنده روز چهارشنبه با ولف بلیتزر از CNN گفت دشوار است. وی ادعا کرد که جیکوب بلیک ، که پلیس کنوشا ماه گذشته هفت شلیک به عقب داشت ، مسلح بود. نبود. به نظر می رسید او از ادعای جنون آمیز دونالد ترامپ مبنی بر اینکه اراذل و اوباش در هواپیماهای سیاه که به مقصد واشنگتن حرکت می کنند خم شده و هرج و مرج می کنند ، حمایت می کند و سپس می گوید: “من نمی دانم رئیس جمهور به طور خاص به چه چیزی اشاره می کرد.” وقتی بلیتزر پرسید آیا پیشنهاد بدنام ترامپ مبنی بر رای دادن طرفداران کارولینای شمالی به دو بار – ظاهراً برای تأیید اینکه آیا رای گیری از طریق پست امکان پذیر است – غیرقانونی است ، بار بارها تأکید کرد و تأکید کرد ، “من نمی دانم قانون در یک ایالت خاص چه می گوید؟”

بیشتر بخوانید:  ترامپ با اختیارات اجرایی می تواند از نظر قانونی هرج و مرج جهانی را از بین ببرد

من مدرک حقوق دارم و ندارم. در هر 50 ایالت ما ، و نه ناحیه کلمبیا ، رای گیری یا تلاش برای رای دادن دو بار قانونی است. (این در واقع قانون فدرال است.) خواهش میکنم.

به اعتبار وی ، بلیتزر تمام این ادعاهای دروغ و موارد دیگر را رد کرد. هنگامی که بار اصرار داشت که رای گیری از طریق نامه پستی و سایر اصلاحات منجر به تقلب گسترده رای دهندگان می شود ، بلیتزر س askedال کرد که در طی 10 سال دادستان کل کل پرونده های کلاهبرداری رای دهندگان را تشکیل داده است. بار مجبور شد اعتراف کند ، “من نمی دانم.” وی اعزام عوامل فدرال به مراکز اخذ رای در ماه نوامبر را “اگر خطر تحقیق خاصی وجود دارد” رد نکرد. اما حتی سرپرست سرپرست امنیت میهن ، چاد ولف ، که الگویی برای استقلال یا صداقت نیست ، ماه گذشته گفت که وی هیچ اختیاری برای اعزام افسران اجرای قانون فدرال به این روش ندارد.

بیشتر بخوانید:  با قطبی شدن کنگره ، قانون گذاران در همه گیر شدن منزوی می شوند

استكبار شوم و احساس خندان بودن از قانون بالاتر ، پاسخ های بار را غالب می كرد. همینطور نژادپرستی بی ادبانه. وی مانند ترامپ از پذیرفتن این کشور یا به ویژه مجریان قانون از “نژادپرستی سیستمی” رد کرد. وی اصرار داشت که پلیس به دلیل “تبعیض” با مردان سیاه پوست متفاوت از سفیدپوستان رفتار نمی کند. “اگر به هر چیزی پرداخته شود ، این یک سوگیری عدم تبعیض است.” بار با استناد به اظهارنظر کشیش جسی جکسون در مورد چگونگی ترس حتی از بعضی اوقات از جوانان سیاه پوست ، به نظر می رسید بار ادعا می کند که اختلاف در رفتار آنها توسط پلیس از جرم و جنایت آنها ناشی می شود ، نه تعصب پلیس. صرف نظر از این ، تحقیقات نشان می دهد که چه آنها اطاعت کنند و چه قانون را زیر پا بگذارند ، مردان سیاهپوست نسبت به سفیدپوستان در برابر خشونت و سو abuse استفاده از دست پلیس آسیب پذیرتر هستند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دروغ گفت ، آمریکایی ها مردند | ملت

هیچ یک از اینها نباید تکان دهنده باشد: بار از ساعات اولیه وکالت ترامپ و نه آمریکا بوده است. از دروغ در مورد نتیجه گیری از تحقیقات رابرت مولر گرفته تا نظارت شخصی بر سرکوب اعتراض مسالمت آمیز در ماه ژوئن ، فقط برای اینکه ترامپ بتواند با یک کتاب مقدس معکوس عکسبرداری کند ، بار روی کوه بود. هفته گذشته ، وزارت دادگستری وی اقدامات اولیه را برای بررسی اینکه آیا فرمانداران دموکرات فقط چهار ایالت – نیویورک ، نیوجرسی ، پنسیلوانیا و میشیگان – حقوق مدنی ساکنان خانه سالمندان را در اداره Covid نقض کرده اند ، انجام داد. البته ، ساکنان خانه سالمندان در اکثر ایالت ها (به همراه زندانیانی که به نظر می رسد بار آنها به طرز عجیبی از عمل در این زمینه بی علاقه است) بیشترین بار بیماری را دارند. دو وکیل برجسته حقوق معلولیت اعلام کردند که تحقیقات “مشخصاً سیاسی بوده و ظاهراً با حسن نیت انجام نشده است” سنگ لوح.

اگرچه تشخیص بدترین لحظات بار در مصاحبه با بلیتزر دشوار است ، اما تمایل آشکار او برای حمایت از دروغ های ترامپ در مورد تقلب در رای دهندگان و استفاده از عوامل فدرال برای تحقیق در مورد ادعاهای دروغ در روز انتخابات و پس از آن ، بسیار نگران کننده بود. اگر جو بایدن و کمالا هریس با وجود تلاش ترامپ و بار برای خنثی کردن آنها و خنثی کردن دموکراسی موفق به پیروزی شوند ، واقعاً دوست دارم رئیس جمهور بایدن معاون رئیس جمهور را به عنوان مأمور تنظیم نوعی کمیسیون جنایی ترامپ-بار (با حمایت دادستان کل کشور) منصوب کند. سالی یتس یا برت پرارا). باید در مورد کلیه تخلفات اجرای قانون در این دولت ، از جمله توسط عالی ترین مقام اجرای قانون کشور ، پاسخگو باشد.

تا آن زمان ، ما نمی توانیم احساس تمایل مکرر بار را برای تعظیم ، شکستن یا انکار قانون از طرف رئیس وی از دست بدهیم. این انتخابات ما را ملزم می کند تا در تعداد رکورد رأی دهیم. با استفاده از خشم خود – “خشم خوب” به تعبیر جان لوئیس فقید – به یک “مشکل خوب” وارد شوید: سازماندهی اجباری برای پایان دادن به دوران غیرقانونی ترامپ و بار.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

نگاه جدید “ملت”

ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی کنید. با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *