Home / جدید ترین های دنیا / “خیانت به مردم آمریکا”: بایدن با انتقاد از ترامپ روی نوارهای وودوارد

“خیانت به مردم آمریکا”: بایدن با انتقاد از ترامپ روی نوارهای وودوارد

جو بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور ، هنگام حضور در روز چهارشنبه در میشیگان ، به رئیس جمهور دونالد ترامپ حمله کرد ، و نوارهای منتشر شده توسط ستون نویس واشنگتن پست ، باب وودوارد را برجسته کرد و در آن ترامپ اعتراف کرد که شدت ویروس کرونا را دست کم گرفته است.

بایدن این اظهارات را در اولین دقایق حضور در مبارزات انتخاباتی خود در میشیگان بیان کرد ، که بیشتر در حمله به سوابق اقتصادی ترامپ بود. این ظهور ساعاتی پس از آن صورت گرفت که وودوارد اعلام کرد ترامپ در مصاحبه های خود در ماه فوریه و مارس به وی گفته است که می داند ویروس کرونا بیشتر از آنفلوانزا است و وی برای حفظ آرامش ملت عمداً شدت بیماری را دست کم گرفته است.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن برنی سندرز را در میدان مسابقه در مقابل رای دهندگان ویسکانسین اعلام می کند: "من سوسیالیست را شکست دادم."

بایدن گفت که این تخفیف در انجام وظیفه است و افزود که ترامپ “آگاهانه و خواسته در مورد تهدید دروغ گفت.” [coronavirus] او ماهها در کشور بود … او نتوانست عمداً کار خود را انجام دهد. ” (مرتبط: میله های ایالات متحده در حال وارد کردن پنبه و گوجه فرنگی از سین کیانگ ، چین به دلیل ترس از کار اجباری)منبع: جهان لینک

بیشتر بخوانید:  اقدامی برای مبارزه با یهودستیزی که اکثر قانون گذاران دموکرات با آن مخالفند

About adminpbn

Check Also

مارک میدو: شرایط قبلی در بهداشت و درمان همیشه توسط دونالد ترامپ محافظت می شود

رئیس ستاد کاخ سفید ، مارک میدوز جمعه ، دستور اجرایی جدید رئیس جمهور ترامپ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *