Home / جدید ترین های دنیا / خلاصه تحریریه: گزیده ای از سرمقاله های اخیر مینه سوتا

خلاصه تحریریه: گزیده ای از سرمقاله های اخیر مینه سوتا

مطبوعات آزاد ، مانکاتو ، 10 سپتامبر

هاگیدورن و سو Ab استفاده از نامه کنگره

دو هفته پیش ، ما گفتیم که جیم هاگیدورن نماینده مجلس ، رای دهندگان حوزه انتخابیه خود را مدیون جزئیات بیشتر درباره رسوایی چاپ و ایمیل است که کارکنان وی را درگیر کرده است.

ما در آن زمان می دانستیم که حزب جمهوری خواه ، در دوره اول خود ، بیشترین هزینه را برای چاپ و مکاتبات پرداخت شده توسط مودیان کنگره داشته و تقریباً نیمی از بودجه دفتر خود را در سه ماهه اول سال به اتمام رسانده است.

ما فهمیدیم که برخی از کارهای چاپ با یک شرکت متعلق به یک کارمند نیمه وقت در هاگدورن قرارداد بسته شده است. مالکیت یک شرکت دیگر ، یکی کمی بیش از یک سال پیش تأسیس شد و عمده کار را دریافت کرد ، مشخص نبود.

مبارزات انتخاباتی وی در این هفته نشان داد که این شرکت ، ابرناتی وست ، متعلق به برادر پیتر سو ، رئیس دفتر وقت هاگدورن است. اندکی پس از اعلام هزینه های برنامه پستی ، هئدورن سو در تابستان امسال اخراج شد ، در حالی که نماینده کنگره گفت که وی لجستیک چاپ و ارسال نامه الکترونیکی او را به سو کاملا “مجاز” کرده است اما مسئولیت نظارت و هدایت فعالیتهای خدمه خود را پذیرفته است.

بیشتر بخوانید:  جاش هاولی از Netflix خواست تا "Cyers" را حذف کند

سو در پاسخ به پیشرفت این هفته ، با ضبط صوتی مکالمه تلفنی 7 آگوست با هاگدورن در اختیار Star Tribune قرار گرفت که در آن نماینده مجلس اعلام کرد که هیچ مشکلی از نظر اخلاقی در هدایت صدها هزار پول مالیات دهندگان به شرکت های متصل به کارمندان وی وجود ندارد.

“بررسی داخلی” که توسط کمپین هاگیدورن انجام شد ، می گوید هیچ چیز غیر قانونی نیست که رئیس ستاد در کنگره ، برادر و زیر دستان خود را برای انجام کارهای چاپی منصوب کند. ما از این حرف خودداری نمی کنیم ، اما اکنون مسئله قانونی بودن را کنار گذاشته ایم. در همین بازبینی اذعان می شود که دفتر هاجدورن “به طور قابل توجهی” نرخ های بیشتری را از آنچه شرکت های دیگر می پردازند پرداخت کرده است.

ما می دانیم که نماینده مجلس با مسائل مهم بهداشتی سر و کار داشته است. ما به توضیح هیئت وی اعتماد بیشتری می دادیم اگر در جزئیات محتوای نامه نگاری عمیقاً دخیل نبوده باشد و اگر به دستیار ارشد سابق خود نگفته بود که هیچ مشکلی از نظر اخلاقی در هزینه ها ندارد.

بیشتر بخوانید:  مخالف دموکرات مدیسون کاثورن یک بار در مورد شکستن "گردن پای ناچیز" جمهوری خواهان در توییتر پست گذاشت

بنابراین خلاصه این که: Headorn پست الکترونیکی خود را پمپ کرده و بیش از حد دستمزد در مقایسه با همتایان کنگره خود پرداخت کرده است. حدود 460،000 دلار از پول مودیان به شرکتهایی که در آغوش آنها بودند ، منتقل شد. از نظر قانونی یا نه ، براساس دانش مستقیم وی یا نه ، عملیات پستی برای منافع شخصی مورد سو استفاده قرار گرفت.

بودجه های دفتر کنگره و برنامه صادقانه ای که هزینه پست الکترونیکی کنگره را پرداخت می کند ، وسیله ای برای غنی سازی کارکنان قانونگذاری نیستند. شما بهتر از یک کنگره سزاوار تحریم هستید.

___

Star Tribune ، مینیاپولیس ، 9 سپتامبر

چه تعداد از ساکنان مینه سوتا هنوز زنده هستند؟

تقریباً 1900 نفر از ساکنان مینه سوتا بر اثر COVID-19 جان خود را از دست داده اند. تعداد کشته شدگان در ایالات متحده به 190 هزار نفر نزدیک می شود. این یک تلفات خیره کننده از زندگی است ، بیش از کل تلفات آمریکایی ها در جنگ جهانی اول ، جنگ کره و جنگ ویتنام. این ویروس هنوز از کنترل خارج است و انتظار می رود 218000 آمریکایی دیگر تا ژانویه در اثر COVID-19 بمیرند.

بیشتر بخوانید:  فلاش بک: آیزنهاور یک ماه قبل از انتخابات 1956 در تاریخ تعطیلات صندلی اسکاتوس را به دست گرفت

اگر ایالات متحده به محض درک رهبران خود از این تهدید ویروسی وحشتناک ، بسیج شود اکنون چند نفر از عزیزان با ما خواهند ماند؟ پس از آنكه كتاب جدیدی فاصله وحشتناكی را كه بین رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد بیماری زا می دانست و اظهارات اولیه عمومی در مورد آن ، ملت مجبور به پرسش از آن شد.

نویسنده کتاب یکی از مشهورترین روزنامه نگاران در آمریکا ، باب وودوارد است. همراه با کارل برنشتاین ، گزارش های وی برای واشنگتن پست منجر به استعفای رئیس جمهور ریچارد نیکسون شد. این کتاب با عنوان “خشم” است و گرچه این کتاب تا 15 سپتامبر منتشر نخواهد شد ، اما ضبط های صوتی منتشر شده و بخشهایی از آنها در Post منتشر شده است.

حساب وحشتناک است. ترامپ به جای هشدار به مردم آمریكا و اقدامات گسترده ای كه می توانست جان ده ها هزار نفر را نجات دهد ، علناً اهمیت ویروس را كاهش داده و در عین حال خطر خود را برای وودوارد به صورت خصوصی انتقال می دهد. ترامپ در اوایل فوریه در مکالمه ضبط شده با وودوارد گفت که مقامات ارشد در تاریخ 28 ژانویه او را در مورد شیوع بیماری زا در چین مطلع کرده اند. ترامپ همچنین توضیح داد که ویروس به چه راحتی گسترش می یابد.

بیشتر بخوانید:  شهردار غانم دست داشتن در کلاهبرداری ادعایی رئیس پلیس را انکار می کند

ترامپ در 7 فوریه به وودوارد گفت ، “شما فقط در هوا تنفس می کنید و این راهی است که می گذرد ، و این بسیار دشوار است. این بسیار حساس است. همچنین کشنده تر از آنفولانزای شدید است. … اینها چیزهای کشنده ای هستند.”

به طور علنی ، ترامپ ویروس را با آنفولانزا مقایسه کرد و گفت این ویروس تحت کنترل است وگرنه از بین می رود. اگرچه هیئت تحریریه Star Tribune در تاریخ 6 فوریه هشدارهایی را درباره رشد کند آزمون COVID منتشر کرد ، اما تعداد کمی از افراد هشدار دادند. در تاریخ 28 فوریه ، ترامپ این ویروس را “حقه” توصیف کرد.

ایالت ها و افراد ایالات متحده تنها بودند تا تهدیدات ناشی از ویروس را درک کنند و وقت گرانبهایی را تلف کردند. فرماندار کالیفرنیا تا 19 مارس دستور قفل در سراسر کشور را صادر نکرد. روز بعد نیز نیویورک این روند را دنبال خواهد کرد. دستور ماندن در خانه مینه سوتا در تاریخ 25 مارس امضا شد.

بیشتر بخوانید:  چین در حال برنده شدن است - چگونه می توان جلوی آنها را گرفت؟ گفتگو با دکتر جاناتان وارد | وال استریت با واشنگتن ایب ملاقات می کند. 22

رهبری صالح ملی می توانست خیلی زودتر از موعد مقرر ، همراه با سایر اقدامات حیاتی مانند ایمن سازی تجهیزات آزمایش و تهیه یک برنامه آزمایش گسترده ، اصرار کند. اقدامات قبلی همچنین می توانست تأمین تجهیزات محافظت شخصی کارگران پزشکی را افزایش داده و سیاست های پیشگیری را برای مراکز مراقبت از سالمندان وضع کند. فرصت های از دست رفته بی پایان ، دلخراش و خشمگین هستند.

وودوارد با درایت مصاحبه های خود را با ترامپ ضبط کرد ، بنابراین ترفند منسوخ “اخبار جعلی” فقط در اینجا کارساز نیست. دفاع دیگری نیز نباید انجام دهد – او نمی خواهد وحشت ایجاد کند. ترامپ در جريان توجيهات خود در 28 ژانويه كمك كرد تا تهديد را مهار كند. در ماه مارس ، وودوارد اعتراف كرد كه عمداً خطر ابتلا به COVID را كاهش داده است.

با ادامه بیماری همه گیر ، خانواده ها ، مشاغل و افراد آمریکایی همچنان رنج می برند. فوریت نداشتن ترامپ از درک مطلب سرپیچی می کند ، اما عواقب آن به طرز دردناکی روشن است.

___

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

صندلی کالینز در حالی که مین در “Leans Democrat” رقابت می کند در خطر است

مطابق آخرین تجزیه و تحلیل مرکز سیاست دانشگاه ویرجینیا ، سناتور سوزان کالینز از ماین …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *