Home / آمریکا / خشونت ضد ضد حمایت شده توسط “نهادهای سیاسی قدرتمند” باید در معرض آن قرار گیرد تا جلوی آن گرفته شود: لارا لوگان

خشونت ضد ضد حمایت شده توسط “نهادهای سیاسی قدرتمند” باید در معرض آن قرار گیرد تا جلوی آن گرفته شود: لارا لوگان

لارا لوگان ، مجری برنامه Fox Nation ، روز سه شنبه گفت که خشونت در آنتیفا توسط “نهادهای سیاسی قدرتمند” پشتیبانی می شود که برای متوقف کردن آن باید آشکار شوند.

مجری برنامه “لارا لوگان فاقد دستور کار است” از شبکه فاکس ملت ، واکنش به خشونت در شهرهای سراسر کشور را که منجر به مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس شد ، متذکر شد. از زمان مرگ فلوید در ماه مه ، بیش از 100 روز متوالی ناآرامی در پورتلند ، اورگن رخ داده است ، معترضان استفاده از زور توسط پلیس ، به ویژه علیه سیاه پوستان را محکوم کردند.

لوگان گفت: “مسئولیت پذیری چیزی است که مانع از گسترش این نوع امور می شود ، و تا حدودی فقدان مسئولیت زیادی وجود داشت ، زیرا … این شورش ها بیشتر در شهرهای تحت کنترل دموکرات ها و تحت کنترل دموکرات ها اتفاق می افتاد که وکلای دادگستری می توانستند آنها را انتخاب کنند.” افرادی را که شورش می کنند تحت تعقیب قرار ندهید. ”

بیشتر بخوانید:  یک وکیل تنسی متهم به رابطه جنسی برای خدمات خود را می کشد در حالی که پلیس او را در آلاباما می یابد: مقامات

“بنابراین شب به شب آنچه که می بینید دو بار ، سه بار ، چهار بار است و گاهی اوقات پنج بار مردم از آن بیرون می آیند ، گرفتار می شوند و دوباره به خیابان ها برمی گردند.”

وی افزود: “این برای پلیس ناامیدکننده است ، اما خود را نیز شکست می دهد.”

اشاره لوگان به این واقعیت بود که ماه گذشته ، مایك اشمیت ، وكیل دادگستری Multnomah اعلام كرد صدها معترض پورتلند كه در جریان تظاهرات دستگیر شدند ، هیچ اتهامی نخواهند داشت.

بیشتر بخوانید:  مقامات 4 نفر را در ارتباط با آتش سوزی و آتش سوزی در سواحل غربی دستگیر کردند

سیاست جدید ، اتهامات علیه افرادی را که به جرم مداخله با افسر صلح یا آزادی مشروط و مأمور آزادی مشروط ، رفتار نامناسب ، ارتکاب جرم ، فرار از زندان ، آزار و اذیت و آشوب و آشوب دستگیر شده اند ، حذف می کند – مگر اینکه با اتهام دیگری برای خشونت فیزیکی یا خسارت مالی همراه باشد.

لوگان گفت ، “آژانس های فدرال اکنون با ظرفیت محدودی در بدترین مکان ها وارد شده اند و افراد به ارتکاب جنایات فدرال متهم می شوند ، بنابراین این امر تأثیر خواهد داشت.”

و وی تأکید کرد که “تا زمانی که به بودجه و حمایت سیاسی حمله نکنید” ، اوضاع تغییر نخواهد کرد. لوگان گفت که این “یکی از مهمترین موارد” است.

بیشتر بخوانید:  چرا ترامپ صحبت کرد ، حتی اگر از کتاب "وحشتناک" وودوارد ترس داشت

لوگان گفت: “نهادهای سیاسی قدرتمندی در پشت این کار هستند که این برنامه سیاسی را تأمین مالی و هدایت می کنند و برای جلوگیری از آن نیز باید آن را دنبال کنید.” “شما باید آن را فاش کنید و مردم را مسئول بدانید.”

میزبان جیلیان میلی از لوگان پرسید ، “فکر می کنید چرا مردم در این زمینه پاسخگو نیستند؟”

“بخشی از این که یک دستور کار بسیار نادرست وجود دارد که توسط سازمان های جامعه مدنی ، دستگاه سیاسی چپ و روزنامه نگاران در کنار یکدیگر کار می کنند که Antifa یک سازمان غیر خشونت آمیز است حتی وقتی که آنها از خشونت استفاده می کنند ، که تا حدودی موجه است زیرا در پاسخ گفت.

بیشتر بخوانید:  باغ وحش نیواورلئان تولد گوریل در معرض خطر را جشن می گیرد ، برای اولین بار در بیش از 20 سال در این مرکز

488 Portland Shooting، RAW: آمار خشونت با اسلحه برای سال 2020

وی افزود که در این مورد ، “این موضوع یک برنامه سیاسی تهدیدآمیزتر را پنهان می کند ، که نه تنها به از بین بردن بودجه پلیس مربوط می شود ، بلکه بیشتر در مورد لغو نیروی پلیس است ، بلکه به آتش کشیدن کشوری است که می شناسید.”

لوگان گفت: “افراد زیادی در شورای شهر در سراسر این کشور حضور دارند که از این دستور کار سیاسی حمایت می کنند.”

وی افزود: “بنابراین در سراسر این کشور به دولت نفوذ می کند و به دلایلی غیر قابل توضیح ، افرادی در رسانه ها و دستگاه های سیاسی هستند که هنوز هم می خواهند شما باور کنید که این سازمان هیچ آسیبی نمی رساند و آنها برای عدالت نژادی می جنگند.”

بیشتر بخوانید:  یک آتش نشان اورگان از آتش سوزی هایی که به دام انداخته اند و دیگران می گوید: "ما می توانیم گرما را احساس کنیم"

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

“ادبیات و فلسفه مارکسیستی مربوط به دهه 1920 در این کشور وجود دارد که در مورد چگونگی استفاده از نژاد و ایجاد تفرقه و ایجاد تفرقه بین مردم برای از بین بردن این کشور صحبت می کند و این دقیقاً همان چیزی است که در مقابل چشمان ما اتفاق می افتد.”

وندانا رامپاران از فاکس نیوز در تهیه این گزارش همکاری داشته است.

برای تماشای هر قسمت از برنامه “لارا لوگان برنامه ای ندارد” ، از Fox Nation دیدن کنید و امروز مشترک شوید.

پیشنهاد زمان محدود ، اولین ماه FOX NATION خود را با قیمت 0.99 دلار دریافت کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *