Home / آمریکا / خانواده شوهر گمشده کارول باسکین در هنگام نمایش DWTS تبلیغاتی را پخش می کنند

خانواده شوهر گمشده کارول باسکین در هنگام نمایش DWTS تبلیغاتی را پخش می کنند

اولین نمایش بزرگ کارول باسکین در “Dancing With the Stars” به دلیل درام ناشی از مستند “ببر پادشاه” در نتفلیکس ، دوشنبه شب تا حدودی متوقف شد.

بینندگان مستندهای نتفلیکس می دانند که باسکین بازی در نقش ناپدید شدن در سال 1997 و پس از آن مرگ شوهر اولش ، جک “دون لوئیس” را انکار کرد. خانواده لوئیس به لطف تبلیغاتی که در زمان نمایش ABC پخش شد ، به صراحت گفتند که هرگز از یافتن پاسخ در مورد مرگ او دست نخواهند کشید.

در تبلیغات تجاری ، بینندگان “DWTS” دختران لوئیس گیل ، دونا و لیندا را خواستار پاسخ به مرگ پدرشان شدند.

شوهر مرده “TIGER KING” کارول باسکین: زن با جزییات جدید به جبهه می آید

جیل به دوربین گفت: “من جیل ، یکی از دختران دون لوئیس هستم ، ما یک خانواده واقعی هستیم و برای ما ، او پدر بود.” سپس لیندا وارد می شود و او به حضار می گوید: “دلمان برای پدرمان تنگ شده است.”

بیشتر بخوانید:  نیوت گینگریچ: کارتر پیج یک قربانی بی گناه اقدام به کودتا علیه ترامپ توسط دموکرات ها ، رسانه ها و تیم اوباما است

دونا می گوید: “من دونا ، دختر بزرگ دون هستم. باید بدانیم چه بلایی بر سر پدرمان آمده است.”

این اطلاعیه همچنین شامل نظرات دستیار سابق لوئیس ، آن ، که مدت کوتاهی در یک مجموعه مستند نتفلیکس معرفی شد. وی به بینندگان می گوید: “تمام آنچه ما خواهان آن هستیم عدالت است.” همچنین توسط وکیل خانواده لوئیس ، جان ام. فیلیپس ، با بیانیه.

Tyra Banks ، مجری برنامه “Dancing with the Stars” ، به دلیل جایگزینی تام برگون ، در شبکه های اجتماعی مورد انتقاد قرار گرفت

بیشتر بخوانید:  فرانتزیا ، معروف به شرابهای بسته بندی شده خود ، برای پخش شراب فروشگاه اینترنتی با لباس شنا و کوله پشتی راه اندازی کرد

“دون لوئیس به طرز مرموزی در سال 1997 ناپدید شد. خانواده او سزاوار پاسخ هستند. آنها سزاوار عدالت هستند. آیا می دانید چه كسی این كار را كرد یا كارول باسكین در این ماجرا دخیل بود؟” سال شد

کارول باسکین دوشنبه شب در “Dancing With the Stars” ظاهر شد.
(ABC / فرانک اوکنفلز)

این آگهی در هنگام پخش دوشنبه شب فصل 29 سریال “Dancing With the Stars” پخش شد. همین چند هفته پیش ، هواداران از دانستن اینکه Baskin در این فصل برای Mirror Ball Cup رقابت خواهد کرد ، شوکه شدند.

این اولین بار نیست که خانواده لوئیس از مردم کمک می خواهند. در ماه آگوست ، خانواده و وكیل آنها یك كنفرانس مطبوعاتی برگزار كردند تا تحقیقات مستقل در مورد مرگ لوئیس را اعلام كنند و آنها 100000 دلار برای اطلاع از آنچه اتفاق افتاده بود ، پیشنهاد می دهند.

بیشتر بخوانید:  شلیک زنده خبرنگار فاکس نیوز که توسط یک خرس تند تند در کالیفرنیا منفجر شد

کارول باسکین ، شرکت کننده در DWTS فاش کرد که اولین رقص او در “چشم ببر” خواهد بود.

لوئیس روز قبل از سفر برنامه ریزی شده به کاستاریکا ناپدید شد و هرگز پیدا نشد. مرگ او به طور قانونی در سال 2002 اعلام شد. او و باسکین ذخیره گاه حیوانات را آغاز کردند که بعداً به Big Cat Rescue Corp در تامپا تبدیل شد.

جوزف مالدونادو باساژ در حال حاضر به دلیل نقش خود در توطئه قتل در برابر پرداخت که شامل تلاش برای استخدام شخصی برای کشتن باسکین بود ، در حال گذراندن یک دوره زندان است.

جوزف مالدونادو باساژ در حال حاضر به دلیل نقش خود در توطئه قتل در برابر پرداخت که شامل تلاش برای استخدام شخصی برای کشتن باسکین بود ، در زندان به سر می برد.
(Netflix / Tiger King)

پرونده لوئیس و باسکین در مجموعه مستند محبوب نتفلیکس “ببر پادشاه: قتل ، ضرب وشتم و جنون” حضور دارد. جوزف مالدونادو باساج ، معروف به “جو اگزوتیک” ، نگهبان باغ وحش سابق اوکلاهما که عاشق گربه های بزرگ است ، دنبال شد. وی به دلیل نقش در توطئه قتل در برابر پرداخت که شامل تلاش برای استخدام شخصی برای کشتن باسکین بود ، به 22 سال زندان محکوم شد.

بیشتر بخوانید:  Sassy در اوایل همه گیری ویروس کرونا به فدرال کمبود "فوریت و جدی" دعوت شده است

باسکین به دلیل تلاش برای تعطیلی باغ وحش اوکلاهما در گذرگاه مالدونادو برای سالها متهم کردن وی به بدرفتاری با حیوانات و فروش توله های گربه بزرگ مشهور بود.

در پاسخ ، مالدونادو باساژ سوالاتی را در مورد شوهر سابق باسکین مطرح کرد. این مستند به طور گسترده ای اتهامات مكرر وی را مبنی بر كشته شدن باسكین ، شوهرش و احتمالاً تغذیه ببرها ، در بر داشت. باسکین به هیچ جرمی متهم نشده است و بارها بیانیه هایی را منتشر کرده و اتهامات موجود در این مجموعه را رد کرده است.

بیشتر بخوانید:  قاضی پرو وقایع 11 سپتامبر را "دردناک" و مثالی از دلیل نیاز ما به "اعتماد" به رهبران منعکس می کند

“TIGER KING”: اولین خانواده کارول باسکین برای اطلاعات در مورد مرگ وی یک جایزه 100 گرمی ارائه می دهند

در ماه ژوئن یک قاضی فدرال کنترل باغ وحش بزرگ گربه باسکین را به باغ وحش اوکلاهما اعطا کرد که قبلاً توسط Maldonado Passage و Jeff Lowe اداره می شد.

در ماه مارس ، شهردار منطقه هیلزبورو در پرونده لوئیس به دنبال مشاوره رفت و از بازگشایی پرونده لوئیس خبر داد.

آسوشیتدپرس در این گزارش مشارکت داشته است.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *