Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / حمایت کامالا هریس از جیکوب بلیک اعتبار # MeToo را زیر سوال می برد

حمایت کامالا هریس از جیکوب بلیک اعتبار # MeToo را زیر سوال می برد


سناتور کمالا هریس به کریستن بلیسی فورد اعتقاد داشته است ، اما اینکه آیا او معتقد است که دوست دختر سابق جیکوب بلیک موضوع دیگری است.

خانم هریس روز دوشنبه حمایت خود را از آقای بلیک ، 29 ساله ، كه هنوز در بیمارستان بستری است ، پس از اصابت گلوله از پشت به مأمور در كنوشا ، ویسكانسین ، هنگام صحبت تلفنی و دیدار از نزدیكان و وكلا در فرودگاه بین المللی میچل در میلواكی ، همچنان در بیمارستان است.

وی بعداً جلسه را “واقعاً عالی” توصیف کرد و افزود که می خواهد “نگرانی خود را در مورد سلامتی آنها و البته امنیت برادر و پسرشان ابراز کند و به آنها اعلام کند که از این حمایت برخوردار هستند.”

آرزوهای خوب علی رغم اینکه آقای بلیک به تجاوز جنسی به دوست دختر سابق خود متهم شد ، در حالی بود که خانم هریس به عنوان یک قهرمان در جنبش #MeToo شناخته می شود و به دلیل بازجویی در سال 2017 از قاضی وقت برت کاوانو ، به شهرت ملی دست یافت.

بیشتر بخوانید:  کمیته های سنا به رهبری حزب جمهوریخواه گزارشی درباره بایدن ، اوکراین منتشر می کنند

در جریان جلسات دادرسی ، دموکرات کالیفرنیا گفت که او خانم فورد را باور دارد ، که آقای کاوانو را متهم کرد که او را در تختخواب خراب کرده ، او را لمس کرده و سعی کرده است وقتی او در دبیرستان بود او را از تن درآورد.

آقای کاواناو که سرانجام نامزدی وی برای دیوان عالی ایالات متحده تأیید شد ، این ادعا را رد کرد ، اما در جلسه استماع کمیته قضایی سنا در سپتامبر 2017 ، خانم هریس به صراحت گفت که او اعتقادی ندارد.

این سناتور به خانم فورد گفت ، “من می خواهم از جسارت شما تشکر کنم و می خواهم به شما بگویم ، من به شما ایمان دارم. من به شما ایمان دارم.”

“در یک لحظه حساس ، وکیل خانواده بلیک بن کرامپ به سناتور هریس گفت که او به او افتخار می کند ، و او به سناتور جیکوب گفت که او نیز به او افتخار می کند و او چگونه با درد او کنار می آید.”

بیشتر بخوانید:  پلوسی و شومر با انتشار توئیت از ترامپ برای جلوگیری از ویروس کرونا استفاده کردند

جوزف آر بایدن معاون پیشین رئیس جمهور روز پنجشنبه با نزدیکان آقای بلیک ملاقات کرد ، که ممکن است در اثر تیراندازی 23 آگوست که منجر به روزها اعتراض و آشوب در کنوشا ، آخرین شهری که تحت تأثیر ناآرامی ها بود ، برای همیشه فلج شود. بیش از مردان سیاه پوست در رویارویی با افسران پلیس کشته یا زخمی شدند.

مأموران پس از آنکه آقای بلیک ادعا کرد دستور دوری از دوست دختر سابق خود را نقض کرده ، به تماس 911 پاسخ دادند ، وی در 3 ماه مه پس از شکسته شدن خانه اش وی را به حمله به او متهم کرد.

آقای بلیک به تجاوز جنسی درجه سه ، تجاوز به جنایت و رفتارهای نامنظم متهم شده است ، همه این موارد با استفاده از عوامل خشونت خانگی است. روز جمعه ، او در یک جلسه ویدئویی در دادگاه مبایعه نامه را از تخت بیمارستان خود ثبت کرد.

بیشتر بخوانید:  مکزیک بودجه را از توسعه جهت مهار مهاجرت منحرف کرد

دوست دختر سابق وی که دارای سه فرزند با آقای بلیک است ، گفت که بلافاصله پس از ترک متوجه شد که کلیدهای ماشین و کارت نقدی وی مفقود شده است و 500 دلار از حساب وی در حالی که منتظر رسیدن پلیس بود خارج شده است.

فریاد عمومی جنبش MeToo این است که “همه زنان را باور کنید” با اشاره به زنانی که مردان را به آزار و اذیت جنسی متهم می کنند و باعث می شود مت والش از روزنامه دیلی وایر روز سه شنبه اعلام کند که “MeToo رسماً مرده است”.

بیشتر بخوانید:  تد کروز: برای طرح دعوی در مورد مسائل انتخابات ، ما به یک SCOTUS کامل نیاز داریم

وی در توییتر خود نوشت: “هر دو كامالا هریس و بایدن با جیكوب بلیك ملاقات كردند و از او تعریف و تمجید كردند.” هيچ يك از آنها زني را كه مي گويد بلاك سالها او را مورد آزار و تجاوز قرار داده نديده است. آنها حتی وجود آن را تصدیق نکردند. من هم رسماً مرده ام. در ابتدا واقعی نبود. “

واشنگتن تایمز برای اظهار نظر با کمپین بایدن هریس تماس گرفت.

جیکوب بلیک پدر ، که با بایدن و خانم هریس ملاقات کرد ، با انتشار بیانیه های ضد یهودی در فیس بوک یهودیان را به کنترل رسانه ها و م institutionsسسات مالی متهم کرد و کارآموز سابق کاخ سفید کلینتون ، مونیکا لوینسکی را “کج بیل زدن” توصیف کرد.

بیشتر بخوانید:  ونگ ، فعال هنگ کنگی به دلیل تجمع غیر مجاز دستگیر شد

استفان ال میلر ، منتقد رسانه محافظه کار ، در توئیتر خود نوشت: “پدر سابقه ارسال های یهودی ستیزی در شبکه های اجتماعی را دارد و پسر نیز به دلیل حمله خشونت آمیز جنسی و نقض دستور منع بازداشتی که در وهله اول منجر به تماس اضطراری شده است ، حکم دستگیری دارد.”

وی افزود: “بدون اینکه از جیکوب بلیک تقلید شود ، می تواند در مورد حادثه تیراندازی تحقیق کند.”

وزارت دادگستری ویسکانسین در حال بررسی این تیراندازی است که افسر راستین چسکی ، وایت ، پس از خم شدن بلیک از ماشین به سمت راننده ، هفت بار به سمت آقای بلیک شلیک کرد ، در حالی که وزارت دادگستری ایالات متحده تحقیقات حقوق مدنی را انجام می دهد.

این ایالت گفت که بعداً چاقویی در کف سمت راننده پیدا شد. آقای کراپ گفت که آقای بلیک در حال بررسی فرزندان خود در صندلی عقب است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

شبکه خارجی های فاسد و ثروتمند شکارچی بایدن از مسکو تا پکن کشیده شده بود

گزارش این هفته مجلس سنا در مورد شکارچی بایدن نشان می دهد که وی شبکه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *