Home / زندگی / حماقت اخیر ترامپ رای جمهوری خواهان در مورد چشم پوشی از ویروس کرونا را تحت الشعاع قرار داد

حماقت اخیر ترامپ رای جمهوری خواهان در مورد چشم پوشی از ویروس کرونا را تحت الشعاع قرار داد

واشنگتن پست روز چهارشنبه به عنوان بخشی از داستانی در مورد بررسی کتاب جدید وودوارد ، “خشم” ، صوتی را برای نظرات منتشر کرد. بعداً همان روز هنگامی که از ترامپ در کاخ سفید س askedال شد که آیا برای جلوگیری از وحشت مردم را گمراه کرده است ، اعتراف کرد که این کار را کرده است.

وی گفت ، “من فکر می کنم اگر شما بگویید ،” برای کاهش وحشت ، ممکن است چنین باشد. “” واقعیت این است که من طرفدار این کشور هستم ، کشورم را دوست دارم و نمی خواهم مردم بترسند. او می گوید نمی خواهم وحشت کنم. ”

بیشتر بخوانید:  آیا شما رأی جوانان را می خواهید؟ تغییر اوضاع را در اولویت قرار دهید

دموکرات ها از افشاگری استفاده کردند و گفتند که این شواهد دیگری است که نشان می دهد رئیس جمهور به ویژه در ماه های اولیه برای مقابله با ویروس اقدامات کافی انجام نداده است. جمهوریخواهان سنا تا حد زیادی از س questionsالات مربوط به گزارش های وودوارد طفره می رفتند ، اگرچه بسیاری از آنها از رفتار ترامپ با COVID-19 دفاع می کردند.

بیشتر بخوانید:  اگر برای رای دادن منتظر روز انتخابات باشید ، دیگر خیلی دیر است

وب جان تون ، اکثریت مجلس سنا ، به خبرنگاران گفت: “من بیشتر نگران اقداماتی هستم که قبلاً برای حل بحران اتخاذ شده است.” “و من فکر می کنم کاخ سفید با کنگره همکاری کرده است … برای دریافت کمک در آنجا ، به همین دلیل است که فکر می کنم اقتصاد بهتر شده است و شما پیشرفت های زیادی را می بینید که ما در اینجا مشاهده می کنیم.”

بیشتر بخوانید:  کنوشا: هفت گلوله ملت

“بردن …”

از تفسیرهای ترامپ هرچه تعبیر شود ، یادآوری دیگری از تأثیر رئیس جمهور و سخنان وی در چرخه اخبار بود. کنگره همیشه در تلاش بوده است تا آنچه را که با رای دهندگان انجام می دهد ابلاغ کند اما بیش از آنچه در دوره ترامپ بود. جمهوری خواهان و دموکرات ها به راحتی اعتراف می کنند که اظهارات وی می تواند توجه را از سیاستی که واشنگتن درباره آن بحث می کند منحرف کند.

بیشتر بخوانید:  جمهوری خواهان بایدن و آنها سیاستمدار هستند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

امی کانی بارت افراطی است – فقط از آن نوع که فکر می کنید نیست

امی کونی بارت (C-SPAN) ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *