Home / زندگی / حزب جمهوری خواه نیوهمپشایر از گزینه های ترامپ برای سنا و مجلس نمایندگان حمایت می کند. سواحل لانگوین ، رود آیلند

حزب جمهوری خواه نیوهمپشایر از گزینه های ترامپ برای سنا و مجلس نمایندگان حمایت می کند. سواحل لانگوین ، رود آیلند

جمهوری خواهان نیوهمپشایر سه شنبه در انتخابات مقدماتی ایالت وفاداری خود را به دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا نشان دادند و از نامزدهای مورد علاقه وی برای مجلس نمایندگان بالقوه رقابتی و سنا حمایت کردند.

اگرچه ترامپ روز سه شنبه روی صندوق های رای نیامد ، اما پس از شکست سخت در سال 2016 مقابل هیلاری کلینتون ، با آزمایش نفوذ خود در میان جمهوری خواهان ایالت روبرو شد.

در منطقه 1 ایالت گرانیت ، رأی دهندگان جمهوری خواه مت مورس را انتخاب کردند تا کریس پاپاس دموکرات جدید را انتخاب کند. موورز ، یکی از مدیران سابق جمهوریخواه ایالتی که پیش از کاندیداتوری در کنگره در دولت ترامپ خدمت می کرد ، هنگام تشریح مسابقه مقدماتی پنج ضلعی ساعت 9 و 27 بعد از ظهر به وقت محلی ، مت می میبری کهنه سرباز و مدیر املاک نیروی هوایی را با 61 تا 27 درصد هدایت می کرد. مشرق

در داخل انتخابات با ناتان ال. گونزالس احتمالاً انتخابات عمومی را دموکراتیک طبقه بندی می کند. با این حال ، جمهوری خواهان صندلی را زیر نظر دارند زیرا ترامپ در سال 2016 کمتر از دو امتیاز به آن دست یافت.

بیشتر بخوانید:  مراقب باشید | ملت

کورکی مسنر ، وکیل دادگستری و کهنه سربازی ، با پیروزی بر دون بولدوک ، کهنه سرباز ارتش و تازه کار سیاسی ، پیروز شد و گفته می شود درباره نظریه میلیاردر بیل گیتس بنیانگذار مایکروسافت بحث کرده است حامی واکسن می خواهد مردم را با چیپس بکارد.

وقتی آسوشیتدپرس مسابقه را در ساعت 11:11 بعد از ظهر فراخواند ، مسنر 50 درصد در مقابل 43 درصد برای بولداک ، در رقابت چهارجانبه جمهوری خواهان پیش بود.

مسنر اکنون با ژان شاهین حزب دموکرات فعلی روبرو است ، که وی برای نوبت سوم در ماه نوامبر به شدت از وی طرفداری می کند. این امر به راحتی دندانپزشک بازنشسته پاول کرومن و کاندیدای لیبرتاریان کنگره تام آلسایر را در انتخابات مقدماتی دموکراتها روز سه شنبه اعزام کرد.

بیشتر بخوانید:  فیس بوک در برابر دموکراسی ملت

مسابقات کمی در رود آیلند برگزار می شود

در همین حال ، دموکراتها در رود آیلند 2 نام نماینده جیم لنگوین را کاملا راحت به دوره یازدهم تغییر دادند و چالش دیلن کانلی ، وکیل دادگستری و پسر سناتور ایالتی را رد کردند که زمانی به عنوان خریدار بالقوه “شکارچیان خانه” HGTV ظاهر شد. “

لانژوین 65 درصد از کانلی جلوتر بود ، در حالی که آسوشیتدپرس در ساعت 9:32 بعدازظهر ET مسابقه را صدا زد در مقابل 34 درصد. وی سپس با نماینده رئیس سابق باب لانچیا روبرو خواهد شد که سه شنبه در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان به راحتی پیروز شد.

در منطقه اول ، نماینده دیوید سسیلین در انتخابات مقدماتی حزب دموکرات مخالف نبود و هیچ مخالفت جمهوریخواهی نداشت. جک رید سناتور دموکرات و آلن واترز ، رقیب جمهوری خواه وی ، بدون مخالفت شرکت کردند. انتخابات داخلی هر سه مسابقه را برای دموکراسی مستحکم ارزیابی می کند.

بیشتر بخوانید:  زندانها برای مخفی کردن زندانیان طراحی شده اند

برندگان حزب جمهوری خواه نیوهمپشایر دیر به صورت نقدی

هر یک از نامزدهای مورد تأیید ترامپ در نیوهمپشایر هنگام برگزاری تجمع رئیس جمهور در منچستر در 28 آگوست فریادهای شخصی دریافت کردند. هر دوی آنها در زمینه جمع آوری کمکهای مالی قبل از انتخابات مقدماتی نیز حوزه خود را هدایت کردند ، اما اینگونه نخواهد بود. قضیه در انتخابات عمومی.

مسنر پس از جمع آوری 4.4 میلیون دلار از جمله 3.9 میلیون دلار از سرمایه شخصی خود ، در 19 آگوست 2.5 میلیون دلار در بانک باقی مانده بود. در مقابل ، طبق افشای انتخابات فدرال ، شاهین 7.2 میلیون دلار در صندوق مبارزات انتخاباتی خود نگه داشته است.

سخنگوی ستاد انتخاباتی شاهین ، جاش مارکوس بلانک گفت که مسنر ، مانند بولدوک ، در مورد سقط جنین و تسکین دولت برای بیماری همه گیر Covid-19 ، از جمله دیگر ، برای نیوهمپشایر بسیار رادیکال بود. وی در بیانیه ای از طریق ایمیل افزود: “این سناتور در حال تلاش برای ایجاد تغییر در نیوهمشایر در آن طرف راهرو است.”

بیشتر بخوانید:  آیا بیل بار ترامپ خطرناکترین فرد جانبی است؟

مسنر در بیانیه پیروزی خود گفت رای دهندگان نیوهمپشایر “از سیاستمداران حرفه ای و دیوان سالار در واشنگتن خسته شده اند.”

وی افزود: “انتخابات نوامبر برای این کشور و این ملت بسیار مهم است و من مشتاقانه منتظر همکاری با رئیس جمهور ترامپ برای بزرگ نگه داشتن آمریکا هستم.”

در منطقه دوم این ایالت ، نماینده دموکرات آن مک لین کاستر به راحتی نامزدی حزب خود را در روز سه شنبه به دست آورد. هنگامی که آسوشیتدپرس مسابقه را در ساعت 8 بعدازظهر فراخواند ، او راننده بازنشسته جوزف میرزوف را 93 تا 7 درصد رانندگی کرد.

در سمت جمهوری خواهان ، استفان نگرون ، کهنه سرباز نیروی هوایی ، پس از پیروزی در چهار بازی نخست ، یک مسابقه برگشت را با کوستر تضمین کرد. او 47 درصد جلوتر از جنگجوی باسابقه دریایی و نماینده سابق لین بلانکنباکر بود ، در مقابل 40 درصد هنگامی که AP اوایل چهارشنبه ساعت 12:04 صبح ET مسابقه را فراخواند. بلانکنبکر دو سال پیش در انتخابات مقدماتی جمهوری خواهان سوم شد.

بیشتر بخوانید:  سناتورهای ایلینوی رأی دادرسان را تقسیم کردند و اختلاف را فاش کردند

در داخل انتخابات ، طبقه بندی عمومی انتخابات محکم است.

کوستر و پاپاس هر دو کمپین پاییزی خود را با یک مزیت قابل توجه نقدی آغاز می کنند. Papas از 19 آگوست 1.5 میلیون دلار در 373000 دلار در Mowers در بانک داشت. کوستر 2.5 میلیون دلار در دست گزارش داد ، در حالی که نگرون کمتر از 25000 دلار درآمد داشت.

در حال بارگیری پخش کننده …

var playerInstance_5691331 = jwplayer (“jwppp-video-5691331”)؛ playerInstance_5691331.setup ({لیست پخش: “https://cdn.jwplayer.com/v2/media/gMhVD8Yh” ،})

حزب جمهوری خواه نیوهمپشایر از گزینه های ترامپ برای سنا و مجلس نمایندگان حمایت می کند. ساحل لانگوین در رود آیلند اولین حضور خود در Roll Call را انجام داد.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ آمریکا را تهدید می کند: انتخاب مجدد ، یا نه

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 سپتامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *