Breaking News
Home / زندگی / حزب جمهوری خواه سنا پیش از رای گیری روز پنجشنبه در مورد لایحه تسکین ویروس کرونا ، “لاغر” به دنبال اتحاد است

حزب جمهوری خواه سنا پیش از رای گیری روز پنجشنبه در مورد لایحه تسکین ویروس کرونا ، “لاغر” به دنبال اتحاد است

با این حال ، به نظر نمی رسد که فرصتی برای تعدیل وجود داشته باشد ، مگر اینکه رویه حداقل از مرحله لخته شدن در روز پنجشنبه پیش رود ، که بعید است. تون گفت که او در حال صحبت با هاولی است تا سعی کند به او کمک کند “راه خود را برای این کار پیدا کند”. اما وی افزود که پیشنهاد اعتبار مالیاتی هاولی “واقعاً دیرهنگام” بود.

بیشتر بخوانید:  اگر برای رای دادن منتظر روز انتخابات باشید ، دیگر خیلی دیر است

رند بال ، جمهوری کنتاکی ، هنوز “نه” اعلام می کند زیرا هزینه خالص 300 میلیارد دلار پس از جبران خسارت ، هنوز بسیار گران است. او می خواهد این عدد صفر باشد.

جمهوری خواهان حداقل یک رای دموکرات برای جبران انحرافات حزب جمهوری خواه داشتند. داگ جونز از آلاباما گفت که تصمیم خود را قبول نمی کند ، اما اجازه داده است عبارت “چیزهای خوب و بد وجود دارد” روی این لایحه وجود دارد و “امید من این است که همیشه با چیزی جلو بروم نه هیچ چیز.” جونز آسیب پذیرترین دموکرات های سنا در ماه نوامبر شناخته شد.

بیشتر بخوانید:  همه 21 ساحل می سی سی پی به دلیل جلبک های سمی بسته هستند (آدرس CNN)

با این حال ، به نظر می رسید شانس کمی برای دستیابی به حمایت گسترده تر از دموکراتیک وجود دارد. حتی جو عمارت III ، DW.Va ، که نماینده رئیس جمهور این ایالت است ، دونالد ترامپ با 42 درصد در سال 2016 برنده شد ، روز سه شنبه گفت که با لایحه مک کانل مخالف است.

روز چهارشنبه ، شومر در سخنان خود از مک کانل به دلیل ارائه “نسخه جدید و کم آب از لایحه جمهوری خواه لاغر” و تابستان بی عملی در حالی که کشور با “بزرگترین بحران اقتصادی که از زمان رکود اقتصادی دیده ایم” روبرو شد ، انتقاد کرد.

بیشتر بخوانید:  لیندسی | ملت

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بله ، این بحث یک پیشنهاد آشغال بود

جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اولین مناظره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *