Home / جدید ترین های دنیا / حدود 8،800 کودک بی سرپرست در مرز آمریکا اخراج شدند

حدود 8،800 کودک بی سرپرست در مرز آمریکا اخراج شدند

مقامات روز جمعه گفتند که حدود 8،800 کودک بی سرپرست تحت تدابیر مربوط به اپیدمی به سرعت از ایالات متحده در امتداد مرز مکزیک اخراج شدند که در واقع به پناهندگی پایان داد.

از زمان اجرایی شدن دستور اضطراری مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری های ایالات متحده ، دولت ترامپ بیش از 159،000 نفر را اخراج کرده است ، این تعداد همچنین شامل بیش از 7،600 بزرگسال و کودک است که با خانواده ها از مرز عبور می کنند.

بیشتر بخوانید:  "بهترین آرزوهای" گینسبورگ تا زمان نصب رئیس جمهور جدید جایگزین نخواهد شد.

این اعداد برای کودکان اولین بار در اطلاعیه ای توسط رائول اورتیز ، معاون رئیس مرزبانی ، به عنوان بخشی از درخواست دولت برای جلوگیری از اسکان در هتل برای کودکان گزارش شد.

اورتیز گفت که دولت “بلافاصله” بیشتر کودکان و خانواده ها را به مکزیک اخراج کرد ، اما بیش از 2200 کودک بی سرپرست و 600 نفر که در خانواده ها آمده اند بازداشت شدند تا پروازها به خانه ترتیب داده شود.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن برنی سندرز را در میدان مسابقه در مقابل رای دهندگان ویسکانسین اعلام می کند: "من سوسیالیست را شکست دادم."

دولت از دادگاه تجدیدنظر نهم آمریكا خواسته است حكم هفته گذشته را لغو كند كه استفاده از هتل ها را بیش از “حمایت های اساسی بشردوستانه” می داند.

قاضی منطقه ای ایالات متحده ، دالی جی در لس آنجلس ، حکم داد که استفاده هتل ها از بازداشت طولانی مدت ، یک توافق نامه دو دهه ای حاکم بر رفتار با کودکان در بازداشت را نقض می کند. آژانس های مرزی دستور دادند کودکان را تا روز سه شنبه در هتل ها متوقف کنند.

بیشتر بخوانید:  بایدن: ترامپ در مورد تهدید ویروس کرونا "دروغ" گفت

وکلای وزارت دادگستری استدلال کردند که این شهرک در موارد اضطراری بهداشت عمومی اعمال نمی شود و هتل ها نیز مناسب هستند.

این وکلا نوشتند: “دولت در حالی که در این هتل ها هستند ، برای افراد زیر سن قانونی تحت نظارت متخصصان ، امکانات ، امکانات و اقدامات پیشگیرانه علیه COVID-19 فراهم می کند.”

قبل از همه گیری ، کودکان بی سرپرست به پناهگاه های دارای مجوز دولتی که توسط اداره بهداشت و خدمات انسانی اداره می شدند ، فرستاده می شدند و اغلب هنگام درخواست پناهندگی برای اعضای خانواده آزاد می شدند.

بیشتر بخوانید:  گرچن ویتمر: حکم ماسک برای فوتبال بزرگ اعمال می شود

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ هنگام تبلیغات انتخاباتی در پنسیلوانیا امی کانی بارت را تبلیغ می کند

رئیس جمهور ترامپ شنبه شب با حمایت از طرفداران خود در پنسیلوانیا ، در میدان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *