Home / جدید ترین های دنیا / جیمز کریگ ، رئیس پلیس دیترویت ، درخواست معترضان به استعفا را رد کرد: “من می مانم”

جیمز کریگ ، رئیس پلیس دیترویت ، درخواست معترضان به استعفا را رد کرد: “من می مانم”


معترضین چپگرا می خواهند رئیس پلیس دیترویت ، جیمز کریگ ، به جمع رهبران اجرای قانون بپیوندد و کار را دسته دسته ترک کند ، اما رئیس جمهور بی معنی می گوید که او به جایی نمی رود.

رئیس جمهور کریگ روز شنبه در فاکس بیزینس گفت: “من هرگز اجازه نمی دهم که تبهکاران به مأموران پلیس ما حمله کنند ، به اموال حمله کنند و هرگز به آنها اجازه نمی دهم خیابان های شهر ما را تسخیر کنند.” “ما به زبان بسیار متفاوتی صحبت می کنیم. آنها این را می دانند. آنها می خواهند من بروم. بهترین راه برای پاسخ دادن به آن این است: من می مانم.”

حدود 40 گروه مترقی ، از جمله دیترویت ویل نفس و مترو دیترویت سوسیال دموکرات ها در آمریکا ، در اوایل این ماه نامه ای را امضا کردند که رئیس جمهور کریگ را به استعفا در میان انتقاد از افسران خود برای استفاده از گاز اشک آور ، گلوله های لاستیکی ، باتوم و دیگر کنترل جمعیت فراخواند. مواد و روش ها.

بیشتر بخوانید:  چه می دانید؟: ترامپ یک خبرنگار فاکس را سرزنش می کند که می گوید او امیدی به تعامل با Pelosi ، Schumer ندارد

حداقل 20 رئیس پلیس ایالات متحده ، از جمله روسای برجسته پلیس سیاه پوست در سیاتل ، دالاس و روچستر ، نیویورک ، از زمان ناآرامی های گسترده پس از مرگ جورج فلوید در 25 مه در بازداشت پلیس در مینیاپولیس استعفا داده اند.

رئیس جمهور کریگ ، که سیاه پوست است ، گفت که نژاد رئیس بخش برای معترضین که “آنچه را که می خواهند نمی خواهند و اگر برخلاف دستور کار آنها باشید … باید بروید” اهمیتی ندارد.

وی پاسخ دولت خود را به حداقل رساندن شورش ها در دیترویت نسبت داد.

بیشتر بخوانید:  قضات: مجرمان فلوریدا تا زمانی که جریمه ها را پرداخت نکنند نمی توانند رأی دهند

واقعیت این است: ما اکنون 100 روز اعتراض را پشت سر گذاشته ایم. رئیس جمهور کریگ گفت ، در این میان شش مورد وجود داشت که ما مجبور به استفاده از زور شدیم و این همیشه در پاسخ به خشونتی بود که این جنایتکاران مرتکب می شدند.

وی با اشاره به اعتراض روز 3 آگوست که در آن 44 معترض دستگیر شدند ، گفت آنها علی رغم دریافت چندین هشدار بیش از یک ساعت از افسران ، در برابر دستگیری مقاومت کردند.

آنها در برابر دستگیری مقاومت کردند. رئیس جمهور کریگ ، که از سال 2013 ریاست این بخش را بر عهده دارد ، گفت: “آنها در برابر دستگیری قانونی مقاومت کردند و بنابراین ما از آن نیرو استفاده کردیم که لازم بود.” وی افزود: “آنها ترجیح می دهند قدرت را به دست بگیرند و هر كاری كه می خواهند انجام دهند ؛ آنها نماینده دیترویت نیستند و همین امر باعث تفاوت این شهر شده است.”

بیشتر بخوانید:  اریک گارستتی ، شهردار لس آنجلس ، تغییر آب و هوا را عامل آتش سوزی می داند و اتهامات بیش از حد جنگل را رد می کند

از جمله منتقدان رئیس جمهور کریگ ، نماینده راشیدا طلایب ، یک دموکرات از ایالت میشیگان است که در فراخوان استعفای رئیس جمهور شرکت کرده و در توئیتی نوشت: “از ضرب و شتم و حمله به معترضین دست بردارید. [Detroit Police Department]! “

رئیس جمهور کریگ پاسخ او را “کمیک” توصیف کرد و گفت که او هرگز سعی نکرده است او را درگیر مکالمه کند و “او برنامه دیگری نیز داشته است.”

در نامه ای به تاریخ 8 سپتامبر ، خانم طلایب و سه نماینده در سطح ایالت و محلی خواستار تحقیق در مورد “استفاده بیش از حد نیروی فیزیکی وزارتخانه علیه معترضان ، ناظران قانونی و روزنامه نگاران” مانند حادثه 29 مه که “ماشین های پلیس به سرعت به سمت معترضین حرکت کردند ، سپس متوقف شدند”. ناگهان باعث ترس می شود.

فرمانده کریگ برخلاف برخی از فرماندهان پلیس که در ماه های اخیر بازنشسته شده یا استعفا داده اند ، از پشتیبانی شورای شهر برخوردار است. مایک داگگان ، شهردار دیترویت هفته گذشته گفت که “رهبر کریگ دارای نوعی رتبه بندی تأیید شده برای مشاغلی است که سیاستمداران فقط می خواهند داشته باشند.”

آقای دوگان هفته گذشته به تلویزیون WDIV گفت: “من فکر می کنم او کار بزرگی انجام می دهد و ما هیچ غارت و آتش سوزی را که شهرهای بزرگ دیگر دیده باشند ندیده ایم.”

خانم طلایب در نامه خود همچنین به “موضع رئیس جمهور کریگ در رد جنبش عدالت نژادی” اشاره کرد و در عین حال اظهار داشت که وزارت وی به حمایت از آزادی بیان اختصاص دارد.

رئیس جمهور کریگ گفت که خانم طلایب “می خواهد که من بگویم ،” اینها معترضین مسالمت آمیز هستند ، فقط از حق آنها برای آزادی بیان حمایت می کنند. ” وی افزود: “ما از حق آزادی بیان حمایت می كنیم ، این امر در تعداد روزهایی كه این اعتراضات بدون خشونت معلوم است مشهود است ، اما به شما اجازه نمی دهیم در این دوره جامعه ما را به وحشت بیندازید.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جو بایدن برای غلبه بر ترامپ قبل از بحث اظهارنامه مالیاتی برای سال 2019 صادر می کند

جوزف آر. بایدن اظهارات مالیاتی سال 2019 خود را روز سه شنبه ، ساعاتی قبل …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *