Home / آمریکا / جیمز کارافانو: در گفتگوهای صلح بین افغانستان و طالبان ، این پیامی است که پمپئو باید ارائه دهد

جیمز کارافانو: در گفتگوهای صلح بین افغانستان و طالبان ، این پیامی است که پمپئو باید ارائه دهد

وزیر امور خارجه مایک پمپئو روز شنبه در قطر بود تا مذاکرات صلح بین طالبان و دولت افغانستان را آغاز کند. ما امیدواریم که طالبان اکنون دریافته اند که این گفتگوها فقط یک تمرین صرفه جویی در چهره برای خروج ایالات متحده از آسیای جنوبی نیست. اگر این کار را نکنند ، پمپئو باید آن را به طور کامل توضیح دهد.

ایالات متحده شریک صلح است. وقتی رئیس جمهور ترامپ در مورد پایان دادن به “جنگ های بی پایان” صحبت می کند ، منظور او این است. آنها را خاتمه دهید. از آنها فرار نکنید.

افراد با خاطرات کوتاه فراموش خواهند کرد که چندی پیش – پس از حمله وحشتناک تروریستی به پایتخت افغانستان ، کابل – ترامپ ناگهان گفتگو با طالبان را لغو کرد و در مورد عقب نشینی نیروهای آمریکایی صحبت کرد ، و در عوض بیش از چند هدف طالبان را بمباران کرد.

بیشتر بخوانید:  نادال بعد از وقفه هنوز زنگ زده است. جوکوویچ هنوز عصبانی است

جیمز کارافانو: خروج نیروهای آمریکایی از عراق و افغانستان پیشرفت در حل “جنگهای بی پایان” را نشان می دهد

خوب ، ما هنوز همان رئیس را داریم. طالبان تا زمانی که او در سمت خود است ، می تواند مطمئن باشد که وقتی می گوید پیشرفت با شرایط زمین اندازه گیری می شود و نه با تقویم روی دیوار ، منظور او این است.

نظر بیشتر

آخرین خروج نیروهای آمریکایی از افغانستان در روز چهارشنبه اعلام شد که از اوایل ماه نوامبر از 8600 سرباز فعلی به حدود 4500 نفر کاهش یافت. این اعتراف است که آمریکا در حال آماده سازی برای انتقال به مرحله جدیدی در حمایت از دوستان ما در جنوب آسیا و خاورمیانه است. ما آنها را رها نمی کنیم.

بیشتر بخوانید:  میزبان MSNBC به خود زحمت نداد که در جریان مصاحبه یک به یک از نانسی پلوسی درباره جنجال سالن بپرسد

مسئولیت روشن کردن کامل موضع ایالات متحده بر عهده پمپئو است: اگر طالبان برای صلح آماده نباشند ، صلح نخواهند یافت.

دولت ترامپ در بالکان و خاورمیانه ثابت کرده است که می تواند معاملات برنده ای را رقم بزند که مردم را نه تنها برای صلح ، بلکه برای عادی سازی مبادلات بین مردم روی میز مذاکره می آورد.

طالبان ممکن است سخت ترین آزمایش خود را به دولت ترامپ ارائه دهند. آنها معتاد به فعالیتهای جنایی فرامرزی ، تروریسم و ​​برنامه های افراطی هستند که حقوق زنان و کودکان را برای مدرسه رعایت نمی کنند. آنها باید این واقعیت را بپذیرند که حداقل 70 درصد افغانستان دیگر نمی خواهند در تاریکی و ترس زندگی کنند. طالبان باید یاد بگیرند که با آن زندگی کنند.

بیشتر بخوانید:  LeBron و Rondo با برتری 112-102 برابر Rockets به لیکرز رسیدند

برای عضویت در مجله ما اینجا را کلیک کنید

ایالات متحده می تواند کمک کند – نه با گفتن اینکه مردم افغانستان چگونه زندگی خود را اداره کنند یا کشور خود را اداره کنند ، بلکه به عنوان یک دوست برای مردم افغانستان است.

نتیجه در افغانستان برای آسیای جنوبی خوب است. آسیای جنوبی صلح آمیز و مرفه برای آمریکا مفید است.

بیشتر بخوانید:  راسل ویلسون با عملکردی مقابل شاهین ها به استیو یونگ در باشگاه اختصاصی خط حمله می پیوندد

بیایید صادق باشیم: ما فقط در افغانستان هستیم زیرا به نفع ایالات متحده است که ببیند این جنگ طولانی به گونه ای پایان یابد که جهان برای کشور ما از امنیت کمتری برخوردار نباشد. ما از دوستان خود می خواهیم که مسئولیت بار سنگین خود را به دوش بکشند زیرا این فقط درست است.

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بالاخره کشور آنهاست. اما ما در بازی نیز پوستی داریم. چه در جنگ های افغانستان و چه در حملات تروریستی 11 سپتامبر به ایالات متحده ، تعداد کافی از دست رفته آمریکایی ها برای یادآوری شما وجود دارد. یک پایگاه حسابداری وجود دارد.

بیشتر بخوانید:  چرا واشنگتن پست بر روی ضبط های ترامپ توسط باب وودوارد نشست؟

پمپئو در گفتگوهای صلح وزنه سنگینی بر دوش خود دارد – یاد و خاطره کسانی که خدمت کردند و فداکاری کردند ، متفقینی که با ما جنگیدند و خدمت کردند ، جان نزدیک به 3000 قربانی 11 سپتامبر ، امیدها و آینده دوستان افغان ما ، و صلح و امنیت مردم آمریکا. اگر هرگز فراموشش نكرد ، او به ما بهتر خدمت خواهد كرد.

برای اطلاعات بیشتر جیمز جی CARAFAN اینجا کلیک کنیدآ

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *