Home / جدید ترین های دنیا / جو بایدن پس از آنكه سیاست خود را سیاست خود اعلام كرد ، تنها چند هفته پیش مشكوك است

جو بایدن پس از آنكه سیاست خود را سیاست خود اعلام كرد ، تنها چند هفته پیش مشكوك است

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ، از درخواست های قبلی خود مبنی بر صدور مجوز در سراسر کشور برای استفاده از این نقاب عقب نشینی کرد و در جریان مصاحبه عصر یکشنبه گفت که چنین حکمی با “مشکل قانون اساسی” روبرو خواهد شد.

بایدن ، که از اواسط ماه آگوست خواستار مأموریت نقاب می شود ، موضوع قانون اساسی را با دنیس ولش ، سردبیر سیاسی خانواده آریزونا و مجری برنامه “Politics Unplugged” مطرح کرد.

بایدن تصریح کرد که در عوض سعی خواهد کرد استانداردی را برای سایر آمریکایی ها تعیین کند تا از آن تبعیت کنند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ گینسبورگ را "زنی شگفت انگیز" توصیف می کند که پس از سخنرانی در مبارزات انتخاباتی از مرگ او باخبر شد

تماشا کردن:

“این معامله است ، دولت فدرال … یک مشکل قانون اساسی در مورد اینکه آیا دولت فدرال می تواند چنین حکمی را صادر کند وجود دارد ، من فکر نمی کنم که آنها بتوانند طبق قانون اساسی ، بنابراین من قرار نیست یک حکم صادر کنم. اما من می پرسم … من هر کجا که می روم ماسک خود را با خود حمل می کنم.” .

بیشتر بخوانید:  Netflix پس از خشم از "Cactions" دفاع می کند: "فیلم برنده جایزه" و "داستان قدرتمند"

بایدن ادامه داد: “من قصد داشتم مثالی بزنم.” “این امر در مورد اطمینان از امنیت و امنیت عمومی است و این یک تصمیم محلی است ، اما باید استانداردهای ملی در مورد چگونگی انجام آن وجود داشته باشد. شما نمی توانید این دستور را تعیین کنید. اما بیایید نمونه ای از آنچه باید انجام شود را ارائه دهیم.”

معاون سابق رئیس جمهور توضیح نداد که چگونه “الگو قرار دادن” برای همه آمریکایی هایی که از او پیروی می کنند قابل ترجمه است.

بیشتر بخوانید:  آدام شیف ، از گزارش جمهوری خواهان درباره شکارچی بایدن ، می گوید: "کرملین باید بسیار خوشحال باشد."

معاون بایدن ، سناتور دموکرات کالیفرنیا ، کمالا هریس ، نیز از درخواست اولیه خود برای یک حکم میهن پرستانه عقب نشینی کرد. هریس در گفتگو با دانا باش از CNN در مصاحبه ای که روز یکشنبه از قبل ضبط شده پخش شد ، گفت که دولت بایدن به جای دستور یک ماسک “استاندارد” قرار می دهد – اما همچنین در مورد چگونگی اجرای این استاندارد راهنمایی نمی کند. (مرتبط: کامالا هریس در حالی که بایدن به دفاع از کسی ادامه می دهد از حکم نقابدار در سراسر کشور دور می شود)

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در تاون هال CNN: ویلیام بار بیمار برای مقایسه برده داری

تماشا کردن:

نه بایدن و نه هریس روشن نکرده اند که چگونه این درخواست جدید برای ایجاد یک ماسک “استاندارد” به جای یک حکم رسمی با عملکرد دولت ترامپ در توصیه و تشویق ماسک ها بدون استفاده از آنها متفاوت است.

ترامپ در 21 جولای در جلسه توجیهی با گروه ویژه ویروس کرونا گفت: “ما از همه می خواهیم که وقتی قادر به فاصله اجتماعی نیستید ، باید ماسک بزنید.” ماسک را دوست دارید یا نه ، تأثیر می گذارد. این تأثیر خواهد داشت و ما به همه آنچه می توانیم داشته باشیم.

بیشتر بخوانید:  اختصاصی: چگونه میسوری 3 انتخابات "ایمن" را تحت COVID-19 انجام دادمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کارگران کشاورزی در معرض خطر ایمنی و سلامتی در طی یک بیماری همه گیر هستند

شامپاین ، ایلینوی (AP) – پدرو کابررا فلورس ، 70 ساله ، هشت تابستان گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *