Home / جدید ترین های دنیا / جو بایدن نمی تواند روی رای کاتولیک ها حساب کند در حالی که سنت گرایان به دونالد ترامپ قسم می خورند

جو بایدن نمی تواند روی رای کاتولیک ها حساب کند در حالی که سنت گرایان به دونالد ترامپ قسم می خورند


رأی دهندگان کاتولیک در ماه نوامبر فرصتی برای کمک به انتخاب تنها دومین رئیس جمهور کاتولیک در تاریخ ایالات متحده در زمان معاون رئیس جمهور سابق جوزف بایدن دارند ، اما پیروان متدین تر در پشت رئیس جمهور ترامپ صف می کشند.

روزهایی که نزدیک به 80٪ از رای دهندگان کاتولیک برای فشار دادن جان اف. دموکرات کاتولیک ایرلندی متحد شده اند ، گذشته است. کندی به کاخ سفید در سال 1960. رأی دهندگان کاتولیک امروز در مورد نامزدهای 2020 تقسیم شده اند ، اگرچه بایدن به عنوان یک کاتولیک برای همیشه در میان مردم شرکت می کند و آقای ترامپ پروتستان است.

نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو در ماه گذشته نشان داد که 50٪ از رای دهندگان کاتولیک ثبت شده قصد دارند به آقای ترامپ رأی دهند ، در حالی که 49٪ از آقای بایدن حمایت می کنند.

برایان بورچ ، رئیس حزب محافظه کار رای گیری کاتولیک گفت: “رای کاتولیک ها یک رای یکنواخت در آمریکا نیست.” “اگر او كاتولیك باشد – از این نوع نگاه قبیله ای طفره رفته ایم ، بنابراین من به او اعتماد دارم. دلایل دیگری نیز در كلیسای ما وجود دارد. فقط گفتن كاتولیك بودن كافی نیست.”

در حالی که آقای بایدن به دلیل حضور منظم در کلیسا مشهور است – او و همسرش جیل بایدن در سنت جوزف در Brandywine در گرینویل ، دلاور عبادت می کردند – نظرسنجی ها نشان می دهد هواداران وی در کلیسا نسبت به آداب و رسوم یکشنبه حساسیت کمتری دارند.

بیشتر بخوانید:  در بحث "قانون و نظم" می توان داده ها را متناسب با لحظه ای شکل داد

متیو بانسون ، سردبیر اجرایی EWTN گفت: “هر چه بیشتر به اجتماع بروید ، و بیشتر خود را پیرو آموزه های کلیسا توصیف کنید ، احتمال رای دادن به ترامپ بیشتر است.” “اگر کمتر به ماس بروید و با آموزه های اصلی موافق نباشید ، به احتمال زیاد از بایدن حمایت خواهید کرد.”

طبق نظرسنجی EWTN News / RealClearOpinion در ماه فوریه ، حدود 18 درصد از کاتولیک ها گفتند که همه آموزه های کلیسا را ​​قبول دارند ، در حالی که 38 درصد آنها گفتند که بیشتر آنها را قبول دارند و 29 درصد نیز گفته اند که برخی از آموزه های اصلی را قبول ندارند.

بورش گفت: “در میان كاتولیك ها كه ایمان خود را به روشی عینی اجرا می كنند ، بله ، طی چند دهه گذشته تغییر چشمگیری از حزب دموكرات و حزب جمهوری وجود داشته است و من فكر می كنم كه این امر به ویژه در دوران رئیس جمهور ترامپ بسیار مشهود بوده است.”

او نه تنها مورد سقط جنین را ذکر کرد ، که در آن آقای ترامپ به عنوان گسترده ترین رئیس جمهور حامی زندگی تا به حال توصیف شده است ، بلکه درخواست او از “ایده اهمیت مکان ، کشور ، میهن پرستی ، خانواده و اهمیت” است. اقدام ، “و همچنین عزم سیاسی او در برابر مخالفت.

بیشتر بخوانید:  بگذارید این لحظه شما را رادیکال کند: اوکاسیو-کورتز پس از مرگ روت بدر گینسبورگ پیامی را به دموکرات ها می فرستد

آقای بورش گفت: “سیاست های وی شواهد واضحی از اعتبار طرفدار زندگی او است ، اما مهمترین ، و من این را به طور فزاینده ای از کاتولیک ها می شنوم ، پافشاری و شهامت او است.” “بسیاری از دولت های جمهوری در گذشته در مورد علت خود اظهار خجالت می کردند ، و گرچه آنها با هدف ما همدل بودند ، اما وقتی شرایط سخت شد ، آنها کشتی را رها کردند.”

آقای بونسون گفت ، هر دو اردوگاه به رای دهندگان كاتولیك نمایش می دهند و دلیل خوبی نیز وجود دارد: آقای بونسون گفت ، نه تنها 22٪ از رای دهندگان آمریكا را تشكیل می دهند ، بلكه در 9 انتخابات از 10 انتخابات ریاست جمهوری گذشته ، كاتولیك ها با برنده رای دادند.

آقای بایدن سعی داشت از طریق مراجعه منظم به ایمان خود ، بر مزیت خود فشار بیاورد. وی در یک کلیپ ویدیویی که قبل از کنوانسیون ملی دموکرات منتشر شد ، دیدار خود با پاپ فرانسیس و صحبت با چند راهبه را هنگام بازدید از واتیکان به یاد آورد.

در این ویدئو ، آقای بایدن گفت: “این چیزی است که من در تجربه خودم می بینم – پرورش راهبه های کاتولیک و آموزش – آن زنان زیبایی که با آنها صحبت می کنم توسط آنها نماد هستند.” ما نگهبان برادرمان هستیم. ما یک تعهد داریم من فکر می کنم این تنها راهی است که می توانیم جهان را بهتر و ایمن تر کنیم. “

بیشتر بخوانید:  لارنس موافقت می کند از مهاجران غیرقانونی در این کشور محافظت کند

رئیس DNC جولیا لوئیس دریفوس ، بازیگر فیلم “Seinfeld” ، موفق شد آقای ترامپ را متقاعد کند و کلیسای آقای بایدن را در اختلاف نظر خود درباره ظاهر رئیس جمهور در مقابل کلیسای اسقفی سنت جان پس از سوزاندن توسط آشوبگران ، نشان دهد.

خانم لوئیس دریفوس گفت: “فقط به یاد داشته باشید که جو بایدن آنقدر مرتب به کلیسا می رود که حتی به گاز اشک آور و گروهی از نیروهای فدرال برای کمک به او برای رسیدن به آنجا احتیاج ندارد.”

با این حال ، برای کاتولیک های سنتی ، بایدن با توجه به موضع انتخابی خود در مورد سقط جنین و مخالفت با معافیت های وظیفه ای برای سازمان های مذهبی ، کارفرمایان و متخصصان پزشکی تحت رژیم مراقبت اوباما ، همچنان دشوار است.

CatholicVote تلاش کرد تا با رونمایی از یک کارزار 9.7 میلیون دلاری در شش ایالت بزرگ در حال چرخش که “سابقه جو بایدن و دستور کار سیاست ضد کاتولیک” ، از جمله تبلیغات دیجیتال ، چاپ آرا and و نامه های مستقیم ، این نکته را تأکید کند.

در ماه اکتبر ، پدر رابرت موری از کلیسای کاتولیک سنت آنتونی در فلورانس ، کارولینای جنوبی ، گفت که او تماس آقای بایدن را به دلیل موضع گیری در مورد سقط جنین منکر کرده است.

بیشتر بخوانید:  DHS برای گسترش مجموعه DNA و سایر بیومتریک برای مهاجران

سپس معاون آقای بایدن است. سناتور کمالا هریس ، دموکرات کالیفرنیا ، از سمت راست به دلیل بازجویی از برایان بوچر ، نامزد دادگستری فدرال در مورد عضویت وی در شوالیه های کلمبوس ، از سمت راست کاملاً ضد کاتولیک دیده می شود.

خانم هریس در جلسه دادرسی کمیته قضایی سنا گفت: “از سال 1993 ، من عضو شوالیه های کلمبوس ، یک جامعه کاملاً مردانه متشکل از مردان کاتولیک هستم.” “آیا می دانید شوالیه های کلمب هنگام ورود به سازمان با حق انتخاب یک زن مخالفت کردند؟”

اتحادیه کاتولیک خانم هریس ، باپتیست ، را “رهبر موضع ضد کاتولیک حزب دمکرات” توصیف کرد.

TCA گفت: “با ورود هریس به رقابت برای رسیدن به معاون بعدی رئیس جمهور ایالات متحده ، كاتولیك ها (به حق) نگرانند كه آینده این كشور چه خواهد بود و اینکه آیا احساسات ضد كاتولیك فقط بدتر خواهد شد”. در بیانیه 13 اوت.

آقای ترامپ در سال 2016 عملکرد جدی با کاتولیک ها داشت. مرکز تحقیقات پیو گفت که وی رأی کاتولیک ها را 52٪ -46٪ نسبت به هیلاری کلینتون دموکرات بدست آورد ، اگرچه اقدامات دیگر نتایج را بیش از سهل انگاری توصیف کرد.

این ممکن است بزرگترین نقطه قوت آقای بایدن در مورد کاتولیک های لاتین باشد. در حالی که طبق گفته مرکز پیو 59 درصد کاتولیک های سفیدپوست برنامه رأی دادن به آقای ترامپ را دارند ، 65 درصد کاتولیک های لاتین از یک دموکرات حمایت می کنند – در هر دو مورد تعداد آنها با افراد از نژاد بدون در نظر گرفتن مذهب مطابقت بیشتری دارد.

بیشتر بخوانید:  شرکت های آمریکایی که به دنبال کاهش کارنامه قرمز هستند با تشکیل پرونده های قرمز و تأخیر مواجه می شوند

در سال 2016 نیز چنین شکافی صورت گرفت ، 64٪ کاتولیک های سفیدپوست از آقای ترامپ و 78٪ کاتولیک های لاتین از خانم کلینتون حمایت کردند.

اگرچه آقای کندی به عنوان رئیس کاتولیک انتخاب نشده است ، از سال 2004 حداقل در یکی از بلیط های مهم حزب کاتولیک وجود دارد. آخرین نامزد انتخابات ریاست جمهوری کاتولیک جان کری دموکرات بود که در سال 2004 به رئیس جمهور جورج دبلیو بوش باخت.

پیروز شوید یا ببازید ، آقای بایدن قبلاً تاریخ مذهبی را برای ایالات متحده ثبت کرده است. وی پس از پیروزی در انتخابات به عنوان باراک اوباما ، دموکرات ، در سال 2009 اولین معاون رئیس جمهور کاتولیک شد.

از قضا ، اگر بایدن از ریاست جمهوری در ماه نوامبر محروم شود ، کاتولیک های محافظه کار ممکن است مانع او شوند.

آقای بورش گفت: “من انتظار دارم با توجه به خطرات موجود این انتخابات ، میزان مشاركت مردم در بین توده های كاتولیك ركورد داشته باشد.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/R3H3R
clck.ru/Qt59d
u.nu/tiybj
v.gd/1lfXOG
ulvis.net/vWN

About adminpbn

Check Also

لیندسی گراهام: حزب جمهوری خواه آرا to را برای تأیید نامزد دیوان عالی کشور قبل از انتخابات دارد

لیندسی گراهام ، رئیس کمیته قضایی سنا دوشنبه شب گفت که جمهوری خواهان آرا to …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *