Home / جدید ترین های دنیا / جو بایدن: ترامپ وقتی می گوید از انتخاب VA عبور کرده است درباره چیزهایی خیال پردازی می کند یا دروغ می گوید

جو بایدن: ترامپ وقتی می گوید از انتخاب VA عبور کرده است درباره چیزهایی خیال پردازی می کند یا دروغ می گوید


جوزف آر بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری روز سه شنبه گفت که رئیس جمهور ترامپ دروغ می گوید یا نقش خود را در حمایت از قوانینی با هدف گسترش گزینه های مراقبت های بهداشتی برای جانبازان تصور می کند.

“رئیس جمهور ترامپ دوست دارد بگوید که وی VA را تصویب کرده است. درست مثل هر چیز دیگری که به نظر می رسد می گوید ، این یک چرخش است [his] بایدن در کالج جامعه هیلزبورو در تامپا ، فلوریدا گفت: “یک خیال یا یک دروغ.”

بیشتر بخوانید:  "اعتصاب مهم سیاسی": ترامپ به سوابق وودوارد پاسخ داد که نشان می دهد تهدید ویروس کرونا را کاهش داده است

آقای بایدن از اولین توقف شخصی مبارزات انتخاباتی در ایالت سانشاین از ماه گذشته که نامزدی حزب خود را برای ریاست جمهوری به طور رسمی پذیرفت ، صحبت کرد.

در سال 2014 ، باراک اوباما ، رئیس جمهور سابق ، قانون دسترسی ، انتخاب و پاسخگویی را در زمان امضای آقای بایدن معاون رئیس جمهور امضا کرد.

این قانون برنامه انتخاب جانبازان را ایجاد کرد که به سربازان قدیمی اجازه می دهد تا از سایر مراکز غیر VA مراقبت کنند ، پس از رسوایی جانبازانی که هنگام انتظار برای مراقبت در تأسیسات آریزونا ویرجینیا جان خود را از دست دادند.

بیشتر بخوانید:  یونان: اعتراض در بزرگراه به دلیل نگرانی های بهداشتی مهاجران

در سال 2018 ، Mr.Trump لایحه 50 میلیارد دلاری مأموریت را برای گسترش دسترسی جانبازان به مراقبت های بهداشتی خصوصی امضا کرد که همچنین وزارت امور سربازان را به ترکیب چندین برنامه ، از جمله انتخاب ، هدایت کرد.

هنگام ارتقا record سوابق خود در مورد سربازان پیشین ، اغلب صورت حساب ها را اشتباه می گیرد.

رئیس جمهور ماه گذشته گفت: “آنها سعی کرده اند از گذشته گذشته ، دهه ها ، دهه ها و دهه ها هیچ رئیس جمهوری نتوانسته است چنین کاری را انجام دهد و ما این کار را انجام داده ایم تا جانبازان حق انتخاب داشته باشند.”

بیشتر بخوانید:  True the Foot یک کمپین تبلیغاتی سراسری را هشدار می دهد که از هرج و مرج انتخابات هشدار می دهد

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جان جیمز رقیب جمهوریخواه سنا: امی بارت “بسیار واجد شرایط”

فلنت ، میشیگان – جان جیمز جمهوری خواه روز شنبه درباره احساس وی درباره انتخاب …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *