Home / جدید ترین های دنیا / جو بایدن برای پیروزی در جنجال اخلاقی ای که هیلاری کلینتون از دست داد ، رقابت می کند

جو بایدن برای پیروزی در جنجال اخلاقی ای که هیلاری کلینتون از دست داد ، رقابت می کند


بسیاری از انتخابات به عنوان انتخاب بین کمتر از دو شر معرفی شده اند.

جوزف آر بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری تلاش می کند تا اطمینان حاصل کند که سال 2020 یکی از این موارد نیست.

پس از تماشای آخرین بار پیروزی رئیس جمهور ترامپ ، به دلیل عمده نفرت رای دهندگان از هیلاری کلینتون ، تیم بایدن تمام تلاش خود را می کند تا از سرنوشت مشابه جلوگیری کند. دور نگه داشتن بایدن از صندوق عقب و استفاده از جمهوری خواهان برای استدلال اینكه آقای ترامپ محدودیت ندارد بخشی از هدف دموكرات ها برای ترجیح دادن رای دهندگان به انتخاب یك طرف است.

وی اسپانو ، استراتژیست باسابقه دموکرات گفت: “شکی نیست که آنها با این نوع مزخرفات سر و کار دارند: چیزهای خوب و بد وجود دارد و شما باید یکی یا دیگری را انتخاب کنید.”

این بحث شیطانی کمتر در آخرین انتخابات ریاست جمهوری به خدمت آقای ترامپ درآمد.

نظرسنجی های انجام شده در سال 2016 نشان داد که تقریباً یک پنجم رأی دهندگان در ایالت های مهم جنگ میشیگان ، پنسیلوانیا و ویسکانسین علاقه زیادی به هیچ یک از مدعیان اصلی ندارند.

بیشتر بخوانید:  رئیس جمهور پرو در میان ناآرامی های COVID-19 از رای گیری برای منزوی شدن خود فرار کرد

آقای ترامپ در میان این رأی دهندگان ناراضی حاشیه های زیادی علیه خانم کلینتون ایجاد کرده است.

به نظر می رسد آقای بایدن در موقعیت قویتری قرار دارد.

طبق نظرسنجی هفته گذشته دانشگاه مونموث ، بایدن بین رای دهندگان ثبت نام شده 20 امتیاز و 30 امتیاز بین رای دهندگان بالقوه که از هیچ یک از نامزدها راضی نیستند ، پیش است.

پاتریک موری ، مدیر م .سسه نظرسنجی مونموث گفت: “بایدن هنوز در میان رای دهندگانی که هنوز بینی خود را نسبت به هر دو نامزد می چسبند ، یک مزیت اساسی دارد.”

به طور کلی ، نظرسنجی نشان داد که 47٪ از رای دهندگان ثبت نام شده به آقای بایدن مطلوب و 44٪ نظر ندارند.

ترجیح ترامپ وارونه است ، به طوری که 40٪ از رای دهندگان ثبت نام شده به او انگشت شست و 53٪ او را رد می کنند.

جان کوپر ، یكی از هواداران بایدن ، گفت كه نظرسنجی ها به طور مداوم نشان می دهد كه رای دهندگان بایدن را قابل اعتماد و دوست داشتنی می دانند.

بیشتر بخوانید:  نیومکزیکو ، حزب جمهوری خواه ، می خواهد از اخلاق شکایت کند

وی گفت: “این بسیار مخالف خطوط حزب است.” “حتی کسانی که با یک فضای سیاسی مخالف هستند ، او را فردی خوب و با اخلاق می دانند. این یکی از نقاط قوت واقعی او در این انتخابات است.”

استراتژیست جمهوری خواه الکس کانانت گفت که آقای بایدن شرط می بندد که “می تواند خود را به عنوان یک رهبر دوستانه تعریف کند که رای دهندگان مستقل می توانند به آن اعتماد کنند”.

کانانت گفت: “در سال 2016 ، رای دهندگان ترامپ یا کلینتون را دوست نداشتند – و این به نفع ترامپ بود.” “در سال 2020 ، بایدن می خواهد اطمینان حاصل کند که رای دهندگان گزینه مشابهی را نمی بینند.”

اما رئیس جمهور ممکن است فاصله را کم کند.

اگرچه آقای بایدن در رأی دهندگانی که از هر دو گزینه در نظر سنجی مونموث متنفر هستند پیشتاز است ، اما مزیت وی از 38٪ وی در نظر سنجی قبلی مونموث در مورد این موضوع تقریباً نصف شده است.

بیشتر بخوانید:  تبلیغات انتخاباتی ترامپ تعلیق اقتصادی بایدن را "خاموش کرد"

یک استراتژیست جمهوری خواه و مشاور دونالد ترامپ جونیور گفت که وی انتظار دارد که با نگاه بهتر رای دهندگان به بایدن ، سخت گیری بیشتری انجام شود.

مشاور گفت: “جو بایدن ، مانند هیلاری کلینتون ، تجسم فیزیکی بنیاد واشنگتن است.” بنابراین اگر به هر دوی آنها نگاه کنید و مانند آنها باشید ، “خوب ، من هیچ کدام را دوست ندارم” ، حداقل به دونالد ترامپ نگاه می کنید و می گویید حداقل دونالد ترامپ افراد مناسب است. “

تیم ترامپ همچنین به رای دهندگانی که بیشتر از شخصیت به سیاست نگاه می کنند ، اعتماد می کند.

مشاور گفت: “در حالی که دموکرات ها بر شخصیت ترامپ تمرکز می کنند ، کاملاً واضح است که ترامپ در برنامه سیاست های بایدن – به ویژه سیاست اقتصادی و دیدگاه هایش در مورد قانون و نظم” تمرکز دارد. ” آقای ترامپ شخصاً چنان نقص دارد که اجازه نشستن در دفتر بیضی را ندارد.

بیشتر بخوانید:  بایدن انتخابات را به عنوان رقابتی بین "Scranton و Park Avenue" تنظیم می کند

رویکردهای دوئل در مبارزات انتخاباتی نقش دارند ، زیرا آقای ترامپ سوابق اقتصادی خود را قبل از همه گیری COVID-19 مطرح می کند و سپس به رای دهندگان در مورد عواقب ریاست جمهوری بایدن هشدار می دهد.

آقای ترامپ در راهپیمایی اخیر در میشیگان گفت: “او می خواهد کشور ما را به باندهای چپ خشن تحویل دهد و شما هر شب آن را می بینید.” اگر بایدن پیروز شود ، پس چین برنده خواهد شد. اگر بایدن برنده شود ، اوباش پیروز می شود. اگر بایدن پیروز شود ، آشوبگران ، آنارشیست ها ، آتش افروزان و مبارزان علم پیروز می شوند. “

در همین حال ، آقای بایدن استدلال کرد که آقای ترامپ بیمار و کج است و طبیعت غیراخلاقی او باعث شده است که انتخابات امسال “نبردی برای روح ملت” باشد.

بایدن در جریان یک کار جمع آوری کمک مالی گفت: “دونالد ترامپ ، از اولین لحظه ورود به مسابقه ، می دانست که تنها راه پیروزی گسترش نفرت و تقسیم کشور در خطوط نژادی ، قومی و سیاسی است.”

بیشتر بخوانید:  "آمریکا همیشه بلند خواهد شد ، بلند می ایستد و می جنگد" - ترامپ از سفر 93 قهرمان به بزرگداشت 11 سپتامبر تعریف می کند

جین لیستر ، یک پرستار و ثبت نام دموکرات در شهرستان باکس ، پنسیلوانیا ، گفت که چهره برتر بایدن رای او را به دست آورد.

خانم لستر 62 ساله گفت: “او یک انسان است و ما چهار سال کشور شگفت انگیز خود را به خاطر مردی که اکنون در آنجا است از دست دادیم.” آقای بایدن “یک درمانگر. او یک انسان واقعی است. او ابراز همدردی و دلسوزی می کند … او به همه اهمیت می دهد. او مایل به گوش دادن است ، همیشه صحبت نمی کند.”

علاوه بر این ، شخصیت ضعیف آقای ترامپ بود که باعث شد بایدن در مقایسه برجسته شود.

“چه مشکلی با ترامپ وجود دارد؟ او گفت: “او دائما دروغ می گوید.” “او هیچ اخلاقی ندارد. او هیچ چیز ندارد. این پوچی است. اوقات بسیار غم انگیزی در زندگی من است.”

میلر و استفان دینان در این گزارش همکاری کردند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

چین علیرغم نگرانی ، در حال استفاده از واکسن COVID در موارد اضطراری است

پکن (AP) – بعد از اولین شلیک ، او هیچ واکنشی نشان نداد. اما چای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *