Home / جدید ترین های دنیا / جو بایدن با شش امتیاز در ویسکانسین ، با دو رقم در مینه سوتا: نظرسنجی ، دونالد ترامپ را رهبری می کند

جو بایدن با شش امتیاز در ویسکانسین ، با دو رقم در مینه سوتا: نظرسنجی ، دونالد ترامپ را رهبری می کند


بر اساس نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه ، جوزف آر بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ، 6 امتیاز در میدان جنگ ویسکانسین و با دو رقم در همسایگی مینه سوتا ، رئیس جمهور ترامپ را رهبری می کند.

طبق نظرسنجی ABC News / Washington Post ، بایدن در میان رای دهندگان بالقوه 6 امتیاز ، 52 درصد در مقابل 46 درصد در ویسکانسین و 16 امتیاز ، 57 درصد در مقابل 41 درصد در مینه سوتا کسب کرده است.

بیشتر بخوانید:  اندی بشیر فرماندار کنتاکی می گوید واکسن ویروس کرونا را در ملا in عام تزریق می کند

از رای دهندگان ثبت شده ، 49٪ در ویسکانسین گفتند که بیشترین اعتماد را به آقای بایدن دارند تا با بیماری همه گیر ویروس کرونا برخورد کند ، در حالی که 42٪ طرف آقای ترامپ بودند. در مینه سوتا ، آقای بایدن از مزیت بیشتری برخوردار بود که بین 58 تا 36 درصد بود.

این دو نامزد حتی در ویسکانسین در حال رقابت بودند که چه کسی رای دهندگان در زمینه جرایم و مسائل ایمنی بیشترین اعتماد را دارند ، در حالی که بایدن در آن جبهه در مینه سوتا 11 امتیاز ، 53٪ تا 42٪ را به دست آورد.

بیشتر بخوانید:  کاپیتان سابق شهردار سن دیه گو در فروش اسلحه مقصر است

آقای ترامپ از 5 امتیاز ، 50 تا 45 درصد در ویسکانسین برخوردار بود که رای دهندگان گفتند که بیشترین اعتماد را به اقتصاد دارند ، در مقایسه با 3 امتیاز ، 49 تا 46 درصد حاشیه آقای بایدن در مینه سوتا.

اقتصاد در مورد آنچه رأی دهندگان در هر دو ایالت مهمترین مسئله در رأی گیری ریاست جمهوری آنها و به دنبال آن شیوع COVID-19 بود ، پیشگام بود.

بیشتر بخوانید:  گزارش تحریریه: - واشنگتن تایمز

آقای ترامپ همچنین طرفداران پرشور بیشتری داشت: دو سوم طرفداران وی اظهار داشتند که از حمایت وی بسیار هیجان زده هستند ، در حالی که 50٪ برای آقای بایدن در ویسکانسین و 44٪ در مینه سوتا بود.

تنگ کردن رای دهندگان بالقوه به طرفداران “فوق العاده مشتاق” فقط یک امتیاز ناچیز به آقای ترامپ در ویسکانسین داد و رقابت مینه سوتا را به تساوی مجازی تبدیل کرد.

یک رای مشتاقانه همان رای غیرانتفاعی است ، اما این اعداد نشان می دهد که آقای ترامپ در دنیای جدید عجیب و غریب خارج شدن از رای در میان بحران بهداشت عمومی ، حداقل از یک جبهه برتری دارد.

بیشتر بخوانید:  کمیساریای عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد از ایالات متحده می خواهد که به نژادپرستی سیستمی بپردازد

44 درصد از رای دهندگان احتمالی ویسکانسین و 39 درصد از رای دهندگان احتمالی مینه سوتا اظهار داشتند که قصد دارند زودتر یا غیبت رای دهند.

از میان افرادی که قصد دارند در روز انتخابات رأی دهند ، ترامپ در ویسکانسین 67 تا 29 درصد و در مینه سوتا 60 تا 38 درصد است.

حداقل 79٪ رأی دهندگان در هر ایالت که قصد رأی دادن زودهنگام یا غایب را دارند گفتند که قصد دارند از آقای بایدن حمایت کنند.

بیشتر بخوانید:  صندلی کالینز در حالی که مین در "Leans Democrat" رقابت می کند در خطر است

رأی گیری از 8 تا 13 سپتامبر برگزار شد.

یک نمونه از 615 رأی دهنده بالقوه در مینه سوتا حاشیه خطای 4.5 درصد و یک نمونه از 605 رأی دهنده بالقوه در ویسکانسین حاشیه خطای 4.5 امتیاز داشتند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/HCttF
clck.ru/Qscjj
u.nu/25f4c
v.gd/h5aG7m
ulvis.net/d7J

About adminpbn

Check Also

لیندسی گراهام روز سه شنبه ، قبل از جلسات دادرسی کمیته قضایی ، با ایمی کونی بارت دیدار خواهد کرد

سناتور لیندزی گراهام روز سه شنبه پیش از جلسات جلسه کمیته قضایی درباره نامزدی دیوان …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *