Home / جدید ترین های دنیا / جو بایدن آنتیفا را محکوم می کند ، “خشونت مهم نیست که چه کسی باشد”

جو بایدن آنتیفا را محکوم می کند ، “خشونت مهم نیست که چه کسی باشد”

معاون رئیس جمهور سابق جو بایدن روز دوشنبه در مصاحبه ای آنتیفا را محکوم کرد و گفت که “خشونت را فارغ از اینکه باشد” محکوم می کند.

بایدن در مصاحبه ای با باربارا بار از شبکه WGAL News 8 درباره جنبش چپ افراطی که باعث خشونت از طریق شورش در سراسر ایالات متحده می شود ، صحبت کرد و گفت که او در این مورد سکوت نکرده است.

بیشتر بخوانید:  آژانس حقوق مکزیک با COVID-19 دولت را برای مرگ مهاجر از دست می دهد

وی گفت: “من او را در همه زمینه ها محکوم کردم.” “رئیس جمهور هنوز پیروان راست افراطی که اعتراض می کنند و از خشونت استفاده می کنند را محکوم نکرده است.” (مرتبط: آنا آنتیفا: او می تواند یک طرفدار آنتیفا باشد ، سارا ایانارونی ، شهردار آینده پورتلند)

بار از او پرسید ، “آیا آنتیفا را محکوم می کنی؟”

او پاسخ داد ، “بله ، من انجام می دهم.” خشونت ، صرف نظر از هویت آن.

جو بایدن ، نامزد دموکرات ریاست جمهوری و معاون سابق رئیس جمهور ، در مورد ناآرامی ها در سراسر کشور صحبت می کند. (عکس از JIM WATSON / AFP) (عکس از JIM WATSON / AFP از طریق گتی ایماژ)

بایدن ، که در مورد حمایت سناتور دموکرات کمالا هریس از نهادی که موفق به نجات آشوبگران از زندان شد صحبت نکرد ، در اواخر ماه اوت گفت که “اعتراض به وحشیگری یک امر کاملاً ضروری است” اما “آتش زدن جوامع اعتراضی نیست ، بلکه خشونت غیرضروری است” – خشونتی که نمایش زندگی در معرض خطر است ، خشونت آسیب رساندن به مشاغل و تعطیل کردن مشاغلی که به جامعه خدمت می کنند. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ احتمالاً مهار شب ها در انتخابات را به دست خواهد گرفت ، اما آیا او قادر به حفظ آن خواهد بود؟

وی افزود: “این یک اشتباه است.”

محتوای ایجاد شده توسط The Daily Caller News Foundation به طور آزاد در دسترس هر ناشر خبره ای است که می تواند مخاطبان زیادی را فراهم کند. برای فرصت های صدور مجوز محتوای اصلی ما ، لطفا با [email protected] تماس بگیرید.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جو بایدن از حزب دموکرات در حال ساخت یک صندوق جنگی 466 میلیون دلاری برای مدت طولانی است

جوزف آر بایدن و کمیته های دموکراتیک در ابتدای ماه 466 میلیون دلار در مقایسه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *