Breaking News
Home / آمریکا / جو اگزوتیک ، ستاره “ببر ببر” در پیام های شخصی خود خواستار بخشش ترامپ است: “قهرمان من باش”

جو اگزوتیک ، ستاره “ببر ببر” در پیام های شخصی خود خواستار بخشش ترامپ است: “قهرمان من باش”

پیام های شخصی ستاره “تایگر کینگ” جو اگزوتیک به رئیس جمهور ترامپ پس از درخواست بخشش ریاست جمهوری توسط این فوق ستاره مشخص شده است.

استرنج – متولد جوزف مالدونادو – پاساژ – در حال حاضر 22 سال حبس زندان را سپری می کند ، زیرا به جرم مشارکت در توطئه قتل برای پاداش علیه رقیب خود ، کارول باسکین ، مقصر شناخته شد.

این هفته گزارش شد که مالدونادو باساژ و وكیل وی رسماً از كاخ سفید درخواست بخشش كردند و حالا یاهو! خبر بخشی از اسناد ارائه شده را دریافت کرد: نامه هایی که ستاره واقعیت خطاب به رئیس جمهور نوشته است.

ستاره “TIGER KING” JOE EXOTIC ماهها پس از قفل شدن ویروس کرونا از حبس شخصی آزاد شد

مالدونادو پاساژ در دو نامه اول می نویسد: “اگر هرگز به دنبال کسی بگردی ، این تو خواهی بود” ، نه به این دلیل که برای نجات جان من به تو احتیاج دارم ، بلکه بخاطر آنچه که هر کسی چه فکر می کند به آن اعتقاد داری ایستادگی می کنی. “

جوزف مالدونادو باساژ 22 سال پس از مقصر شناخته شدن در توطئه قتل در برابر پرداخت علیه کارول باسکین در حال انجام خدمت است.
(زندان شهرستان سانتا روزا از طریق AP)

وی همچنان به تمجید از ترامپ اشاره می کند و خاطرنشان می کند که این احساسات سیاسی رئیس جمهور است که وی را برانگیخت تا به عنوان نامزد مستقلی در انتخابات 2016 نامزد شود ، اگرچه در پایان تصدیق کرد که به ترامپ رأی داد.

بیشتر بخوانید:  شورای شهر روچستر در تلاش است تا ایجاد ایستگاه پلیس 12.5 میلیون دلاری جدید را متوقف کند

مالک سابق باغ وحش با اشاره به اینکه مادرش از آن زمان درگذشت و پدرش گفت: “والدین من ، زندگی من و همه چیزهایی که ما برای آنها کار می کردیم توسط مجرمان به سرقت رفته است” ، خدا می داند کجاست ، او در خانه حبس شده است.

مالدونادو پاساژ ، 57 ساله ، می گوید که “پس از محاکمه خود ، که در آن ادعا کرد چندین کارمند فدرال را دیده است که” می دانستند شاهدانشان سوگند خورده اند و حتی به آنها کمک کرده اند “” از کشور ما احساس شرم کرد “.

بیشتر بخوانید:  استیو کورتیس می گوید "رنسانس اقتصادی" در حال تغییر رقابت ریاست جمهوری به نفع ترامپ است

JOE EXOTIC ستاره ‘TIGER KING’ از ترامپ درخواست عفو می کند: گزارش

این ستاره گفت که “میلیون ها نفر واقعیت را می بینند” و از ترامپ التماس کرد که “به آنها” گوش دهد.

من از شما می خواهم که به پسرتون دونالد جونیور گوش کنید و این را اصلاح کنید و به من یک معجزه بدهید ، “اوه” ، و بگذارید این را پشت سر خودم بگذارم و برای نجات پدرم بروم … و زندگی ام را با شوهرم دیلون داشته باشم. “

بیشتر بخوانید:  گزارشی می گوید رمزهای عبور در معرض خطر بیشتری قرار دارند

وی همچنین گفت که می خواهد “برای کمک به کودکان بیمار و بی خانمان برگردد.”

و علاقه مندان به حیوانات التماس می کردند ، “بگذارید شما را افتخار کنم ، و بگذارید که آمریکا افتخار کند.” “خدا را مغرور کن. قهرمان من باش ، لطفا”.

جو اگزوتیک موضوع اصلی مستند مشهور نت فلیکس Tiger King است که در آن رقابت بین او و کارول باسکین در حالی که او برای زنده نگه داشتن باغ وحش خود می جنگد شرح داده شده است.

جو اگزوتیک موضوع اصلی مستند محبوب نت فلیکس Tiger King است که روایتگر رقابت بین او و کارول باسکین در هنگام جنگ برای حفظ باغ وحش خود است.
(نتفلیکس)

نامه دوم نیز که به دونالد ترامپ ، جونیور نوشته شده بود ، فاش شد و ادعا کرد که وی “توسط کارکنان زندان مورد آزار جنسی قرار گرفته ، او را مورد ضرب و شتم قرار داده و به صندلی بسته اند تا جایی که پوست از بازوی من خارج شود”.

بیشتر بخوانید:  کانور مک گرگور ، ستاره UFC ادعا می شود که در یک جزیره فرانسه به جرم اقدام به حمله جنسی دستگیر شده است: گزارش

پاساژ مالدونادو اضافه کرد: “مرگ نمی تواند مانند آنچه این سیستم با من کرد بد باشد.” “شما فریاد مردم سراسر دنیا را می بینید که از شما و رئیس جمهور ما می خواهند این موضوع را اصلاح کنند و به من معجزه ای بدهید و از پدرتان ، بهترین رئیس جمهور ایالات متحده تا کنون ، بخواهید که به محض رسیدن به او خود به خود امضا کند.”

وی سخنرانی را با “# TrumpJr2024” به پایان رساند.

صاحب باغ وحش سابق نیز عکسی از یکی از جراحات خود را با OK به اشتراک گذاشت! مجله ای که زخم های مچ دست او را نشان می دهد.

بیشتر بخوانید:  درگیری در هواپیمای کانادایی به دلیل امتناع کودک از پوشیدن ماسک ، پرواز را لغو می کند

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی در مورد ادعاهای خود مبنی بر سو abuseاستفاده از بندر صحبت کرد و ادعا کرد که “وی به مدت هشت روز در یک اتاق برهنه حبس شده و در قفسه سرد فلزی روی زمین با مدفوع خشک و اسپرم توسط بسیاری دیگر که قبل از او بودند خوابیده بود.”

نمایندگان مرکز پزشکی فدرال فورت فورث ، زندان تگزاس که در آن مالدونادو پاساژ در آن نگهداری می شود و زندان گرادی در اوکلاهما ، که ادعا می شود حمله به آن صورت گرفته است ، بلافاصله در دسترس نبودند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *