Home / زندگی / جوامع آسیایی آمریکایی در بهبودی از بیماری همه گیر عقب مانده اند

جوامع آسیایی آمریکایی در بهبودی از بیماری همه گیر عقب مانده اند

مدافعان می گویند جوامع آمریکایی آسیایی به طور نامتناسبی در صنایعی ظاهر می شوند که سرعت خود را در بازپس گیری از بیماری همه گیر به کندی انجام می دهند ، و تحت تأثیر عدم پشتیبانی زبان و سایر اقدامات ارتباطی دولت فدرال قرار دارند.

تون موهای جیمز هنری را در مغازه اش کوتاه می کند. (کارولین بریمن / تماس تلفنی CQ)

جو آن یو ، مدیر اجرایی فدراسیون آمریکایی آسیا ، گفت سخنرانی دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا در مورد ویروس ، که بارها “ویروس چینی” نامیده می شود یا استفاده از لعن های نژادپرستانه توصیف شده است ، کمکی نکرده است. بسیاری از صاحبان مشاغل آمریکایی آسیایی گزارش دادند که درآمد برای اولین بار در ژانویه کاهش یافت ، زمانی که برای اولین بار موارد ویروس کرونا در ایالات متحده تأیید شد و جنایات نفرت بر علیه آمریکایی های چینی و چینی ها افزایش یافت.

بیشتر بخوانید:  اطمینان خاطر ترامپ در مورد هزینه های پایین تر مواد مخدر حقیقت بسیاری از مصرف کنندگان را پنهان می کند

یو می ترسد که در صورت عدم بهبود اقتصادی ، بحران کنونی حتی بدتر شود. او استدلال كرد كه آمریكایی های آسیایی باید مدت ها با كلیشه های “اقلیت معمولی” كنار می آمدند و این نیاز به كمك را پنهان می كرد.

این یک ویرانی اقتصادی فراتر از آنچه ما فکر می کنیم خواهد بود. یو گفت ، من فقط احساس می کنم ، نمی خواهم آن را بگویم ، اما احساس می کنم ، “خدای من ، افسردگی اینجاست.”

بیشتر بخوانید:  فکر کریس والاس چیست؟

نماینده جودی چو ، کالیفرنیا ، رئیس کنگره ایالات متحده برای آسیا و اقیانوسیه ، اظهار داشت که شرکت های آمریکایی آسیایی متعلق به منطقه و سراسر کشور قبل از خاموش شدن همه گیر در ماه مارس ، شاهد کاهش درآمد بوده اند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ آمریکا را تهدید می کند: انتخاب مجدد ، یا نه

دونالد ترامپ روز یکشنبه 27 سپتامبر 2020 در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید صحبت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *