Home / آمریکا / ‘جنگ تن به تن آماده است’: جت ها اخطار مخی بکتون را به صورتحساب می رسانند

‘جنگ تن به تن آماده است’: جت ها اخطار مخی بکتون را به صورتحساب می رسانند

یک ترفند قدیمی ممکن است در لیست پخش علیه جوانترین بازیکن Jets کار نکند.

حمله به یک تکل چپ دستی در حالی که اولین بازی خود را در انواع مختلف پیچیده انجام می دهد ، استراتژی است که هماهنگ کننده دفاعی گیتس ، گرگ ویلیامز ، در طول زندگی طولانی خود استفاده کرد. اما صورتحساب های بوفالو عاقلانه است که در صورت به چالش کشیدن میکی پیکتون ، به هشدار ویلیامز ، مبتنی بر چهار هفته تمرینات پیش فصل ، پایبند باشند.

نیویورک جتس: آنچه شما باید در مورد فصل 2020 تیم بدانید

ویلیامز گفت: “صرف نظر از اینکه شما کی هستید ، بهتر است برای یک مبارزه مشتی در غرفه تلفن آماده شوید.” “او یک پسر بسیار قوی است و فقط با شلیک های بیشتر رقابتی بهتر خواهد شد. گاهی اوقات ، اگر شما یک شخص اصلی باشید ، بچه های دفاعی فقط به شما اهمیت نمی دهند. او شخصیتی ابله است ، بنابراین بچه های دفاعی ما او را خیلی دوست دارند و به او احترام می گذارند.”

بیشتر بخوانید:  سازمان تأمین اجتماعی می گوید از محبوبیت نام کودک "کارن" در ایالات متحده کاسته شده است

عکاسی از یک غرفه تلفن به اندازه کافی بزرگ که بتواند یک بکتون 6 فوت 7 و 363 پوندی را داشته باشد ، دشوار است. آسان تر است که تصور کنید که در دور اول پیش نویس را فشار دهید که فشار کمر دارنولد را از بین ببرد بهتر از جت ها در هفته اول فصل گذشته در برابر Bills (چهار کیسه) است.

پیکتون گفت: “این بسیار هیجان و اعصاب زیادی است زیرا اولین بازی من در NFL است.” “من در طول هفته سرگرم کننده بوده ام که سرانجام قصد دارم بازی مقابل شخص دیگری را برنامه ریزی کنم. فقط باید سبک و وظایف خود را بخاطر بسپارم.”

بکتون ، 21 ساله ، یکی از چهار تازه وارد در جلو است. Greg Van Rutten ، یکی از آنها ، اولین کار حرفه ای خود را برای سومین سال در سال 2016 آغاز کرد.

بیشتر بخوانید:  مقامات بهداشتی در مورد عفونت باکتریایی نادر که در لانگ آیلند ساند گزارش شده است "به تعداد غیرمعمول زیاد" هشدار داده اند.

هواپیماها پس از آزادی غول ها ، سوار هواپیمای الکس اوگلتری می شوند

ون روتن گفت: “من پروانه های شکمم را به یاد می آورم ، اما انرژی خوبی دارد.” “اولین رانندگی سریع است ، و همه چیز در اطراف پرواز است و شما در آنجا آویزان هستید و کار خود را انجام می دهید.

“اگر بخواهم یک توصیه به او بدهم ، این خواهد بود ،” شما می توانید این کار را انجام دهید. سرعت شما برای شما کم می شود. فقط باید سر خود را بالای آب نگه دارید. این همان چیزی است که می توانید به مبتدی بگویید زیرا او باید آن را از اول امتحان کند. “

بکتون انتظار دارد از بدلکاری و اشکال دیگر فریب که باعث سردرگمی بیل ها می شود به جای اینکه در یک جنگ یک بر یک علیه جری هیوز ، ماریو آدیسون یا ترنت مورفی شرکت کند.

بیشتر بخوانید:  زن پس از آنکه برادرش او را "عمه بدی" بخاطر امتناع از بچه داری "اصلا" خواست ، از او مشاوره Reddit می خواهد

این بخشی از فوتبال است ، بنابراین مطمئن هستم که خواهد آمد. ” “من منتظر هر چیزی هستم که آنها قصد دارند به سمت من پرتاب کنند.”

اندازه پیکتون ارعاب را ایجاد می کند ، اما سبک او احترام می گذارد.

مدیر کل جو داگلاس گفت بازیکنان JETS از پیش بینی تیم در سال 2020 خشمگین هستند.

“قبلاً چنین شخصی را ندیده ام [big] شخصاً ، “لوون بل گفت:” در حال دویدن است. “او با دیدن اینکه هر روز کار می کند ، مردی است که فوتبال را می فهمد. او پسری نیست که فقط سعی کند به شما تکیه دهد یا از وزن خود استفاده کند. او پا های خوبی دارد ، هماهنگی خوبی بین چشم و دست دارد و یک بازیکن باهوش است. اگر اشتباه کند ، از او ناراحت می شود – این همان چیزی است که شما می خواهید. “

بیشتر بخوانید:  جاستین ورلاندر Astros برای جراحی تامی جان تا سال 2021: "این خبر خوبی نیست"

بکتون با نام مستعار “بلیط بزرگ” اولین حضور خود را در استادیوم بدون هوادار انجام خواهد داد. این می تواند چالش بزرگی را برای کارکنان خط حمله در بازی های جاده ای – اتصال شمارش بی صدا هنگام افزایش جمعیت با صدای بلند قبل از ضربه محکم و ناگهانی سوم – با وجود صدای مصنوعی تا 70 دسی بل از بین ببرد.

ون روتن گفت: “ما به حالت عادی خود خواهیم رفت و اگر بخواهیم سکوت کنیم ، سکوت خواهیم کرد.” “من نمی دانم که این خواندن از کجا ناشی می شود ، زیرا شما می توانید آن را به میزان صدای خاصی بالاتر در غرفه تنظیم کنید و در این زمینه میزان صدا بسیار بلندتر است. [Thursday] شب در مسابقه کانزاس سیتی: صدا بسیار بالاتر از 70 دسی بل بود. اما اگر بخواهیم چنین کاری کنیم ما را متعجب نخواهد کرد. “

بیشتر بخوانید:  کلز ، ستاره فیلم "Too Hot to Handle" می گوید که شهرت واقعیت او را متعجب کرده است

اعضای بکتون از دیدن او در عمل در برخورد با کسی تعجب نمی کنند. زمان نمایش بقیه لیگ است.

برای پوشش بیشتر ورزش در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

پیکتون گفت: “آنها واقعاً نمی دانستند که من کی به اینجا می آیم ، بنابراین مجبور شدم به همه نشان دهم که من کیستم.” “من باید با این تراشه روی شانه ام بازی می کردم و آن بر روی شانه من می ماند. من از نظر جسمی بازی می کردم و اطمینان داشتم که پسر مقابلم را در هر بازی تمام می کنم. از آنجا که اینجا هستم با آن مانترا می مانم.”

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *