Home / زندگی / جمهوری خواهان بایدن و آنها سیاستمدار هستند

جمهوری خواهان بایدن و آنها سیاستمدار هستند

در اواخر ماه اوت ، رام امانوئل ، رئیس ستاد سابق رئیس جمهور باراک اوباما و بعضا شهردار شیکاگو ، اعلام کرد که “این سال جمهوری بایدن خواهد بود.” امانوئل در حال توصیف این امید بود که حزب دموکرات به اندازه کافی هواداران سخت گیر را برای سازماندهی اساسی سیاست های آمریکا تبدیل کند. درست همانطور که ریگان در دهه 1980 به جمهوری خواهان کمک کرد تا بر سیاست های آمریکا مسلط شوند ، جمهوری خواهان بایدن نیز می توانند به ما کمک کنند تا وارد دوره جدیدی شویم. به همین منظور ، بیشتر کنوانسیون ملی دموکراتیک بیشتر از دموکرات ها برای جلب رضایت جمهوری خواهان طراحی شده است ، با سخنرانی های فراوان جمهوری خواهان سابق و فعلی مانند کالین پاول ، مایکل بلومبرگ ، جان کاسیچ و سیندی مک کین. مترقیانی نظیر Alexandria Ocasio-Cortez به حاشیه رانده شدند. این در تضاد با کنوانسیون جمهوری خواهان بود که هدف آن آموزش ، ارتقا the هویت ترامپایی حزب نبود و همه کودکان بالغ با رئیس جمهور صحبت می کردند.

بیشتر بخوانید:  گزارش کرونا ویروس: لایحه امداد "لاغر" در سنا ممنوع شد

در هر دو مبارزات انتخاباتی ، ترامپ در مرکز توجه بود. جمهوری خواهان خود را به عنوان حزب ترامپيست های مغرور فروختند ، در حالی که دموکرات ها خود را به عنوان حزب کسی که از ترامپ متنفر بود ، از جمله جمهوری خواهان ، نشان دادند.

از زمان کنوانسیون زمان کافی گذشته است که می توانیم با اطمینان بگوییم پیام جمهوری خواهان موفقیت بیشتری داشته است. در 17 آگوست ، روز اول DNC ، جو بایدن 8.4 درصد در جمع آوری FiveThirtyEight نظر سنجی ها را رهبری کرد. در 15 سپتامبر ، این میزان به 7 درصد کاهش یافت. محدود کردن نظرسنجی اندک است و بایدن موقعیتی غبطه برانگیز را حفظ می کند. اما این محدودیت که در بسیاری از نظرسنجی ها اندازه گیری شده واقعی است و بیانگر موفقیت نسبی پیام های سیاسی رقیب است.

ترامپ پشتوانه جمهوری خواهان را پشت سر خود تقویت می کند ، در حالی که مواضع دموکرات ها برای انتخاب کنندگان جمهوریخواه جذابیتی ندارد. جمهوریخواهان بدبین ترامپ در حالی برگشته اند که دموکرات ها پیروز تازه تغییر یافته ها نیستند.

آ واشنگتن پست مقاله نظر Daniel Pletka ، یکی از اعضای ارشد موسسه American Enterprise ، توضیح می دهد که چرا نامه بایدن برای رای دهندگانی که به دنبال آن بودند ، جذاب نبود. بلتکا ، شاهین سیاست خارجی قدیمی که یکی از اصلی ترین حامیان فکری سیاست خارجی جورج دبلیو بوش بوده است ، دقیقاً نوعی از تندروهای امنیت ملی است که بایدن برای استخدام آن تلاش می کند. وی اذعان می کند که به دلیل سبک نامنظم حکمرانی وی و همچنین انحراف گاه به گاه وی از ایمان جمهوری خواهان ، خصوصاً در مورد تعهدات تجاری و نظامی در خاورمیانه ، نسبت به ترامپ محتاط است. وی یادآور می شود: “من برای ابراز نارضایتی از ترامپ به برچسب سپر یا علامت چمن نیاز ندارم – توییت های نفرت انگیز او ، دروغ های مزمن و بی ادبی او”.

با گفتن این سخنان ، پلتکا احتیاط بیشتری نسبت به جو بایدن دارد ، زیرا معتقد است که او یک دست نشانده از جناح چپ حزب دموکرات خواهد بود.

در یک بخش عالی ، پلتکا سناریوی کابوس خود را توضیح می دهد:

من می ترسم جو بایدن ، معاون رئیس جمهور سابق ، چهره ای ناتوان در تمرکز و رهبری نیست و با کلماتی که نظریه پردازان حزب چپگرای چپ او را ابداع کرده اند ، ریاست جمهوری teleprompton را اداره می کند. من می ترسم کنگره ای که در آن دموکرات ها هر دو مجلس را کنترل کنند – که تقریباً با پیروزی بایدن در ماه نوامبر تضمین شده است – حمله به نهادهای دولتی را که دموکراسی کشور کوچک را حفظ می کنند آغاز کند. این می تواند شامل لغو انسداد و ایجاد یک واحد قانونگذاری اجرایی یکپارچه از اختیارات سیاسی نامحدود باشد. برای اطمینان از اکثریت قاطع لیبرال ، تعداد کرسی های دیوان عالی کشور را افزایش دهید. تصویب اقدامات اقتصادی ویرانگر مانند Green New Deal ؛ مراقبت های بهداشتی ملی برچیده شدن مرزهای ایالات متحده و معرفی اقدامات الهام گرفته از سوسیالیسم که اقتصادی را که هنوز از قفل همه گیر در حال بهبود است ، نابود خواهد کرد.

به نظر می رسد ترس پلتکا از واقعیت بسیار گسسته است و به سختی می توان ترس از آن را غیر از توجیه سو نیت دانست. از منظر مترقی ، خوب است که اگر کابوس های او تحقق پیدا کنند ، اما آنها چیزهای خیالی باقی می مانند. در گذشته بایدن چیزی وجود ندارد که نشان دهد او چپ سخت است. جدا از بایدن ، رهبران حزب دموکرات فعلی ، از جمله نانسی پلوسی ، رئیس مجلس و چاک شومر ، رهبر اقلیت سنا ، همه مرکزگرایان قاطع هستند. بایدن به طور خاص برخی از سیاست های منسوب به پلتکا ، به ویژه ملی شدن مراقبت های بهداشتی و “برچیدن مرزهای ایالات متحده” را رد کرد.

با این وجود ، به همان اندازه که ایده های پلتکا در مورد بایدن وحشتناک و غیرواقعی است ، به طور گسترده ای در میان جمهوری خواهان به اشتراک گذاشته می شود. درمورد مقاله پلتکا ، بررسی ملی نویسنده دن مک لاولین نشان دادحتی نمی توانم دقیقاً تعداد افرادی را که از این استدلال در مکالمات خصوصی و ایمیل ها شنیده ام حساب کنم. ایده بایدن به عنوان یک اسب تروا در سمت چپ یک بحث استاندارد جمهوری خواهان است.

وسوسه انگیز است که استدلال برانگیزاننده را مسخره کنید و مسئولیت را در این استدلالها منتقل کنید ، از جمله واشنگتن پست الكساندرا پتری نویسنده در ساختن تقلید از نظر نظر پلتكا بسیار عالی عمل كرد:

وقتی به شما می گویم آخرین چیزی که می توانم بخواهم رأی دادن به دونالد ترامپ هستم به من اعتماد کن. به همین دلیل من بسیار حیرت زده ام که شما تلاش زیادی کردید تا من را به او رأی دهم! شما بیمار هستید ، جانوری بیمار! من حتی او را دوست ندارم ، حتی کمی. بنابراین امیدوارم از کاری که به من واگذار کرده اید راضی باشید که برای من کاملاً تعجب آور است و قطعاً به هیچ وجه نتیجه تحمیلی نیست.

اما در پشت سو faith ایمان در بحث پلتکا یک واقعیت ناگفته اما صریح نهفته است: جمهوری خواهان حزب و دموکرات ها تعهدات ایدئولوژیکی دارند که فراتر از احساسات شخصی نسبت به نامزد است. ممکن است ترامپ با توییت های زشت خود پلتکا را شرمنده کند ، اما او عمدتا به عنوان یک جمهوری خواه معمولی حکومت می کند. حتی در سیاست خارجی ، سخنان گاه و بی گاه ضد دخالت وی بیش از آنکه به سیاست باشد ، بیش از هر چیز به اصطلاحات لفاظی مربوط باشد. از نظر سیاست واقعی ، وی آنچه را که هر یک از اعضای ارشد اتاق فکر راست می خواهد ، ارائه داد: کاهش مالیات برای ثروتمندان ، بازگرداندن مقررات زیست محیطی ، دادگاهی پر از فارغ التحصیلان مجلس فدرال و افزایش گسترده هزینه های نظامی.

با توجه به اینکه ترامپ آنچه را که جمهوری خواهان می خواهند به آنها داده است ، احمقانه است اگر به دنبال یک دموکرات میانه رو مانند بایدن برویم. صدای جیر جیر بد به راحتی فراموش می شود ، در حالی که پیروزی های سیاست می تواند چندین دهه طول بکشد.

سرمقاله پلتکا توضیح می دهد که چرا تلاش ترامپ برای تحکیم پایگاه خود منطقی است. با توجه به کوچکتر بودن پایگاه جمهوری خواهان ، این استراتژی ممکن است همچنان به شکست ادامه دهد. تنها راهی که جمهوری خواهان طی می کنند این است که القاعده تحکیم خواهد شد و به اندازه کافی دموکرات ها نابود می شوند و در خانه می مانند ، مانند سال 2016.

خطر استراتژی بایدن این است که در تلاش برای جلب افرادی مانند بلتکا ، دموکرات ها پایگاه خود را برکنار می کنند. نوشتن یاکوبیندیوید سیروتا خاطرنشان می کند ، “بایدن در مجموع همچنان پیشرو است ، اما حاشیه او نسبت به آنچه كه به نظر می رسد كمتر است و رقابت در جبهه های اصلی نبرد همچنان تنگ است ، حتی با ادامه روند حفر اقتصاد ترامپ و گسترش همه گیر. در این میان ، به نظر می رسد شكاف زیادی در اشتیاق وجود دارد. در میان رای دهندگان هر دو نامزد. ”

سیروتا به یک نظرسنجی اخیر فاکس نیوز استناد کرده است که نشان می دهد 59 درصد از رای دهندگان ترامپ نسبت به 43 درصد از طرفداران بایدن مشتاق نامزد خود هستند. این شکاف شوق دقیقاً همان چیزی است که انتظار می رود با توجه به تمرکز ترامپ در احیای پایگاه خود و تلاش های بایدن برای جلب افرادی که اساساً سیاست های دموکراتیک را رد می کنند.

در اصطلاحات اصیل صنعت نفت ، جمهوری خواهان بایدن خشک هستند. دموکرات ها می توانند به حفاری ادامه دهند ، اما فقط تغییر دادن رای دهندگان وجود دارد که از این قطعه زمین بدست می آید. آنها بهتر است انگیزه دادن به رای دهندگانی را که در حال حاضر دارند شروع کنند.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/G6o9z
clck.ru/QsiEk
u.nu/rxcg1
v.gd/2L5VHz
ulvis.net/xM1

About adminpbn

Check Also

با تدریس گورباچف ​​| ملت

استفان کوهن ممنون از اینکه ثبت نام کردید. برای بیشتر ملتآخرین نسخه ما را بررسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *