Home / جدید ترین های دنیا / جان اف کندی: من ترجیح می دهم با میت لوف صحبت کنم تا باب وودوارد

جان اف کندی: من ترجیح می دهم با میت لوف صحبت کنم تا باب وودوارد


سناتور جان اف کندی روز پنجشنبه گفت که افراد زیادی وجود دارد که او 9 ساعت بالاتر از باب وودوارد با آنها صحبت خواهد کرد ، این بدان معناست که شاید برای رئیس جمهور ترامپ ارائه چنین دسترسی گسترده ای به روزنامه نگار کهنه کار به یک کتاب جدید مخرب ، عاقلانه نبوده است.

جمهوری خواه از لوئیزیانا در برنامه “فاکس و دوستان” گفت: “اگر من رئیس جمهور ایالات متحده بودم ، می توانستم با هر کسی که می خواهم با او صحبت کنم 9 ساعت صحبت کنم – هیچ مشکلی برای آقای وودوارد نیست” ، اما او در میان ده نفر اول نیست. . “

بیشتر بخوانید:  روت بدر گینسبورگ قاضی دادگاه عالی در 87 سالگی درگذشت

او گفت ، “من می خواستم دنبال دالایی لاما ، میت لوف ، کوئنتین تارانتینو یا کسی سرحال باشم – نه اینکه او نامهربانی باشد ، اما شما حرف من را می فهمید.”

بخشهایی از کتاب آینده آقای وودوارد ، “خشم” ، و برخی مکالمات ضبط شده نویسنده با کرسی ، در روز چهارشنبه منتشر شد.

آقای ترامپ در یک گفتگو در ماه مارس به آقای وودوارد گفت که او می خواهد خطر ویروس کرونا را کاهش دهد زیرا نمی خواهد وحشت ایجاد کند.

بیشتر بخوانید:  بیش از 200 زن جمهوریخواه امسال صندلی های خود را در خانه تماشا کردند و رکورد قبلی را شکستند

رئیس جمهور روز چهارشنبه از اظهارات خود دفاع کرد و گفت که به عنوان یک طرفدار کشور نمی خواهد بر سر ویروس کشنده وحشت ایجاد کند.

کندی گفت: “ما رئیس جمهور را خیلی خوب می شناسیم.” “حداقل برای من روشن است که او وقتی یک عقیده ناگفته در مورد آن دارد احساس اضطراب می کند. حال ، این ممکن است یک ویژگی دوست داشتنی انسان باشد ، اما وقتی با یک سیاستمدار صحبت می کنید بسیار خطرناک است.”

بیشتر بخوانید:  جو بایدن دونالد ترامپ را در آریزونا و ماین ، نزدیک کارولینای شمالی هدایت می کند

آقای ترامپ روز چهارشنبه در مصاحبه تلفنی با شان هانیتی از فاکس نیوز گفت که ممکن است کتاب را بخواند زیرا بیش از حد مشغول است.

آقای ترامپ گفت: “اما من فكر كردم كه باید به باب وودوارد مدتی وقت بدهم.” “من به او مدتی فرصت دادم.” نمی دانم … ممکن است خوب باشد. چه کسی را می شناسید؟ “

بیشتر بخوانید:  صاحب سالنی که باعث خجالت Pelosi شده است می گوید: "من دیگر در سانفرانسیسکو کار خود را تمام کرده ام و درهای من بسته است."

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *