Breaking News
Home / آمریکا / “تیز بینی ذهن” بایدن در چهار سال گذشته کاهش یافته است ، “او یک قدم را از دست داده است” ، متخصص سابق تابلوی WH.

“تیز بینی ذهن” بایدن در چهار سال گذشته کاهش یافته است ، “او یک قدم را از دست داده است” ، متخصص سابق تابلوی WH.

کاغذ نویسنده سابق کاخ سفید به جو بایدن گفت که توانایی معاون رئیس جمهور در سخنرانی در جمع پس از ترک دفتر به طرز چشمگیری بدتر شده است تا جایی که “این همان جو بایدن نیست”.

مایک مک کورمیک ، که به مدت 15 سال به عنوان کارشناس مختصر در کاخ سفید و از سال 2011 تا 2017 با بایدن کار می کرد ، در مصاحبه ای با واشنگتن فری بیکن گفت: “این یک تفاوت کامل با آنچه در سال 2017 بود ، است.” “او یک قدم را از دست داد و به نظر نمی رسد همان دقت ذهنی چهار سال پیش را داشته باشد.”

بیشتر بخوانید:  سخنرانی ترامپ در رالی میشیگان "ما شما را دوست داریم" را قطع کرد

مک کورمیک گفت: “او نه انرژی و نه سرعت سخنرانی خود را دارد.” “او مرد متفاوتی است.”

آخرین کتاب مک کورمیک ، جو بایدن غیرمجاز ، مدت زمانی را که او با همکاری بایدن گذراند و نگاه انتقادی به معاون رئیس جمهور سابق داشت ، از جمله زمانی که وی گفت که بایدن توسط ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه در سال 2011 مورد توهین قرار گرفت ، بازگو می کند.

بیشتر بخوانید:  هندرسون سهمی از پیشگامان ANA Inspiration را به عهده دارد

مک کورمیک – که اغلب با بایدن سفر می کرد و سخنرانی ها ، مکالمات عمومی با رهبران خارجی و جلسات رسمی غیر رسمی از سوابق رسمی کاخ سفید را رونویسی می کرد – گفت که معاون رئیس جمهور در زمان حضور در دفتر کار مهارت در برقراری ارتباط با مخاطبان را دارد و متن اغلب از سخنرانی های قبلی خود خارج می شود. . استقامت جسمی و سلامت شناختی بایدن در انتخابات 2020 مورد بررسی قرار گرفت ، به دلیل یک سری شعارهایی که به نظر می رسید این پیرمرد 77 ساله فکر خود را از دست داده ، برای به پایان رساندن یک جمله تلاش می کند یا جایی را فراموش کرده است. .

بیشتر بخوانید:  نماینده برایان مست: هرگز 12 سپتامبر 2001 و پاسخ ما در برابر ترور 11 سپتامبر را فراموش نکنید

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

وی گفت: “او فقط از این شوخی بزرگی می کرد و مستقیم از لگن می رفت. و متوجه شد که دیگر این کار را نمی کند.” “او آن را خواند [Democratic National Committee speech] به معنای واقعی کلمه … دیگر جو بایدن نیست. “

کمپین بایدن به درخواست نظر پاسخ نداد.

برای اطلاعات بیشتر از Washington Free Beacon کلیک کنید.

بیشتر بخوانید:  ضد عفونی کننده ، چک های موقتی ، ماسک: گفته می شود این اردوگاه بایدن برای محافظت از وی در برابر ویروس کرونا انجام می دهد

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *