Breaking News
Home / آمریکا / توضیح احساس سوزن سبز

توضیح احساس سوزن سبز

Fدر ابتدا لباسی وجود داشت که اینترنت را تقسیم می کرد در حالی که مردم در سراسر جهان استدلال می کردند که تصویر ویروسی قطعاً آبی و سیاه یا قطعاً سفید و طلایی است. (آبی و مشکی بود.) سپس شکاف یانی در مقابل لورل روشن شد که توسط یک کلیپ صوتی رایانه ای تولید می شد و کلمه “Laurel” را با صدای عمیق مردانه می گفت ، یا کلمه “Yanni” را با صدای بلندتر ، یا شاید هر دو کلمه بسته به آنچه می خواهید بشنوید. (اتفاقاً لورل بود.) اکنون بحث بزرگ بعدی تقسیم اینترنت آغاز می شود.

بیشتر بخوانید:  شعله های آتش باعث آتش سوزی آتش نشانان در دریاچه شفر شده و دچار سوختگی و استنشاق دود می شود

ویدئویی در TikTok ، تورهایی را نشان می دهد که صدای مردی را می گوید که کلمه “طوفان مغزی” یا کلمات “سوزن سبز” را می گوید و کلمه ای که می شنوید به عبارتی که روی صفحه می خوانید یا حتی کلماتی که فکر می کنید مانند شنیدن آنها بستگی دارد ، بستگی دارد.

مانند BuzzFeed این ویدیو ابتدا گزارش شد که توسط کاربر TikTok ، @ emilysophie.m بارگذاری شد و در سیستم عامل ویروسی شد و در طی چند روز 5 میلیون بازدید به دست آورد ، زیرا مردم سعی داشتند رمز و راز صدای اطراف کلیپ را حل کنند.

بیشتر بخوانید:  مقام رسمی می گوید که اورگان به عنوان "یک حادثه کشتار جمعی" در حال آماده سازی آتش سوزی است.

همانطور که دکتر کوین فرانک ، مدیر شنوایی ، چشم و گوش ماساچوست ، با اشاره به بحث یانی علیه لورل بزرگ ، به TIMEin گفت ، آنچه می شنوید “همه چیز به مغز برمی گردد”. وی گفت: “این واقعیت که مغز یک راه می رود و برخی مغز یک راه دیگر ، به این معنی است که همه ما بر اساس تجربیات خود کمی شبیه هم هستیم.”

بیشتر بخوانید:  فشار خون کنترل نشده در ایالات متحده: یک مطالعه

وی می گوید: “مغز برای تبدیل سیگنالهای بی نظم به معنی ساخته شده است.” “این هیچ ابهامی به شما نمی دهد.”

جالب اینجاست که این اولین بار نیست که افراد در مورد “طوفان مغزی” یا “سوزن سبز” بحث می کنند. طبق همین مسئله ، همین مسئله باعث سردرگمی مردم در توییتر در سال 2018 بود BuzzFeedبا تشکر از فیلم YouTube در بن 10 بازی ای که خیلی سریع در توییتر به اشتراک گذاشته شد.

بیشتر بخوانید:  بایدن آبجی به آتش نشانان شانکسویل داد: "من به قول های خود عمل می کنم"

در حالی که قرار بود این بازی طوفان فکری همانطور که مربوط می شود گفته شود بن 10 لباس ، برای چند روز اینترنت را پاره کرد. اکنون بازگشت به پایان کار آغاز شده است.

با ما تماس بگیرید در نامه@time.com.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *