Home / زندگی / تلاش Philly برای آزادسازی مسکن

تلاش Philly برای آزادسازی مسکن

صبح روز 9 سپتامبر ، نزدیک به 200 نفر در تقاطع خیابان 22 و پارک بنجامین فرانکلین در فیلادلفیا جمع شدند و گروهی از افسران پلیس و مقامات روابط در این شهر و ده ها چادر کمپینگ را که چند رنگ است ، جمع کردند. قرار بود روز تخلیه اردوگاه مسکن مساوی همیشگی جیمز طالب دین یا اردوگاه JTD باشد که محلی برای بی خانمان ها و اعتراضات است و ساکنان اردوگاه ، فعالان ، سازمان دهندگان و حامیان این اردوگاه برای این اتفاق نبودند. .

محافظان اردوگاه ، حدود ساعت نه در اطراف ورودی اردوگاه موانع ایجاد کردند صبح– مهلتی که شهر برای تخلیه تعیین کرده است – یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کنید. تانیا اسکات در حالی که هنوز عینک محافظ داشت ، خطاب به خبرنگاران صحبت کرد. “من نمی فهمم چرا [the city is] وی گفت ، با توضیح اینکه چهار سال اکنون و پس از آن بی خانمانی را تجربه کرده است. “ما چه کار می کنیم که اشتباه است؟ آیا ما به خانه شما حمله می کنیم؟ آیا صلح و حریم شما را انکار می کنیم؟ این افراد حریم خصوصی ندارند.”

او به جمعیت پشت سر خود اشاره کرد. “این چیزی فراتر از زندگی سیاه است. شما افراد بی خانمان ، LGBTQ دارید ، تمام ملت مادر را در اینجا دارید. این برای ما است ، این خانواده ما است.”

بیشتر بخوانید:  کارگران شرکت های هواپیمایی به دنبال مذاکره با سنا برای رهایی بیشتر از بیماری همه گیر هستند

به نظر می رسد که حضور افراد زیادی پلیس را ترسانده است. مأموران صبح همان روز علامت های کمی از آنچه قصد داشتند در مورد دستور تخلیه انجام دهند را ترک کردند. برگزارکنندگان تصور می کردند که دیرتر همان شب یا شاید صبح زود فردا برمی گردند ، بنابراین آنها از کسانی که در اردوگاه نمانده اند خواستند که بمانند یا برای اطمینان از یک اجتماع مداوم در مقیاس بزرگ در شیفت ها بیایند و بروند. آنها مصمم به حفظ فضا بودند.

برای فیلادلفیا ، اردوگاه JTD جایی است که بحران های درهم تنیده – بحران Covid-19 ، وحشیگری پلیس و کمبود مسکن عمومی با قیمت مناسب کمرنگ شده است. این جایی است که سالها فعالیت حقوق مسکن و انرژی جنبش اعتراضی مداوم علیه نژادپرستی و پلیس با هم ترکیب شده اند. در JTD ، فقرا ، بی خانمان ها ، جوانان ، سیاه پوستان و چپ های شهر راهی برای مقاومت در برابر رژیم های خشونت آمیز که در معرض و انتقاد قرار گرفته اند ، یافته اند.

اسکات گفت: “ما به جایی نمی رویم.”

تیگروهی که مسئول راه اندازی اردوگاه JTD بود ، ائتلافی کوچک موسوم به اقدام مسکن فیلادلفیا ، زمستان سال گذشته و در حالی که مقامات محلی شروع به کارزاری برای برچیدن اردوگاه های بی خانمان در اطراف شهر کردند ، تشکیل شد. به گفته فعالان ، برخی از اردوگاه ها سالهاست که وجود دارند و به بسیاری از آنها جایگزینی برای پناهگاه ها و سایر خدمات بی خانمان ارائه شده است که به ویژه پس از حمله Covid-19 غیرقابل دسترسی ، بیش از حد سختگیرانه یا ناامن بودند. با تخریب شهر از فضاهای ساکنان و تبدیل برخی از آنها به اشکال مسکونی موقت که قبلاً آنها را رد کرده اند ، مشخص شد که فقرا و افراد بی خانمان برای یافتن گزینه های بهتر ناامید هستند.منبع: جهان لینک

لینک ها کوتاه شده

shrtco.de/F78fN
clck.ru/QsV7N
u.nu/-e362
v.gd/ttbS6w
ulvis.net/qYP

About adminpbn

Check Also

پدر و مادرم تحت تعقیب هستند

یک پزشک متخصص آزمایش Covid-19 را در فونیکس ، 27 ژوئن 2020 انجام می دهد. …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *