Home / زندگی / تعداد آمریکایی های فاقد بیمه درمانی در سال 2019 افزایش یافت

تعداد آمریکایی های فاقد بیمه درمانی در سال 2019 افزایش یافت

براساس اطلاعات جدید منتشر شده در روز چهارشنبه توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها ، تقریباً 33.2 میلیون آمریکایی یا 10.3 درصد فاقد بیمه درمانی در سال 2019 هستند.

این میزان کمی بیشتر از 30.4 میلیون یا 9.4 درصد است که در زمان تماس با نظرسنجی ملی مصاحبه بهداشت وزارت بهداشت در سال 2018 بیمه نبودند.

گروه های قومی اسپانیایی تبار و سیاه پوست همچنان به عنوان گروه های قومی به احتمال زیاد فاقد پوشش هستند ، حتی اگر نرخ بیمه برای اسپانیایی زبان ها اندکی بهبود یابد. این بررسی نشان داد که 29.7 درصد از پاسخ دهندگان اسپانیایی تبار و 14.7 درصد از سیاه پوستان در سال 2019 فاقد بیمه درمانی بوده اند. در سال 2018 ، 26.7 درصد از اسپانیایی ها و 15.2 درصد از سیاه پوستان بیمه نبودند.

بیشتر بخوانید:  رأی دهندگان جوان رنگ دگرباشان جنسی می توانند در این انتخابات شرکت کنند

گزارش مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری (CDC) جداگانه نشان داد که 8.3 درصد از پاسخ دهندگان در 12 ماه گذشته حداقل یک بار به دلیل هزینه ، از مراقبت های پزشکی صرف نظر کرده اند ، در حالی که این میزان در سال 2018 از 4.8 بود. این بررسی نشان داد که 9.7 درصد از پاسخ دهندگان آنها به دلیل هزینه داروهای خود را طبق تجویز مصرف نکردند.

بیشتر بخوانید:  تاریخچه نهنگ | ملت

این اعداد اختلافاتی را نشان می دهند که می توانند با بدتر شدن کشور در نتیجه ابتلا به بیماری همه گیر COVID-19 ، بدتر شوند. عدم دسترسی به بیمه درمانی به این معنی است که افراد بیشتری ممکن است مراقبت های پزشکی لازم و داروهای تجویز شده را ترک کنند ، که از نظر کارشناسان باعث تشدید عوارض بیماری مزمن می شود.

بیشتر بخوانید:  چگونه کارگران می توانند به قدرت واقعی دست یابند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بله ، این بحث یک پیشنهاد آشغال بود

جو بایدن معاون رئیس جمهور سابق و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در اولین مناظره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *