Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ و داووس برای جذب والدین عصبانی انتخاب مدرسه را مطرح کردند

ترامپ و داووس برای جذب والدین عصبانی انتخاب مدرسه را مطرح کردند


همانطور که میلیون ها کودک آمریکایی سال تحصیلی خود را به صورت آنلاین آغاز می کنند ، دولت ترامپ امیدوار است که ناامیدی و عصبانیت والدین آنها را به حمایت جدیدی از سیاست های انتخاب مدرسه تبدیل کند که وزیر آموزش و پرورش بتسی دوووس مدتهاست از آن حمایت می کند اما برای پیشرفت در سطح ملی تلاش کرده است.

DeVos و رئیس جمهور دونالد ترامپ بارها به عنوان راه حلی برای حل مشکلات والدین ، ​​به انتخاب مدرسه متوسل شده اند. آنها می گویند ، اگر مدارس دولتی نتوانند درهای خود را باز كنند ، والدین باید بخشی از بودجه فدرال را برای این منطقه بدست آورند تا فرزندان خود را به مدارس خصوصی ، آموزش در خانه ، یادگیری یا سایر گزینه هایی كه در طی شیوع ویروس كرونا به وجود آمده است ، بفرستند.

طبق نظرسنجی ها ، از نظر ترامپ ، این یک ریسک حیاتی بالقوه برای رای دهندگان سیاه پوست و اسپانیایی است که احتمالاً از کوپن ها و سایر گزینه های انتخاب مدرسه حمایت می کنند. ترامپ در ماه ژوئیه در کاخ سفید سخنرانی کرد و اظهار داشت که “جامعه آمریکایی آفریقایی تبار چیزی جز انتخاب مدرسه ندارد.” وی همچنین از این پرونده به عنوان سلاح سیاسی علیه مخالف دموکرات جو بایدن ، که اقدامات سختگیرانه پاسخگویی برای مدارس مستقل را پشتیبانی می کند ، استفاده کرد.

اما برای DeVos ، همه گیری فرصت جدیدی را برای جلب حمایت از سیاست هایی که او حرفه خود را صرف ترویج آن کرده است ، فراهم می کند. قبل از شروع به کار ، او دهه ها به دفاع از مدارس مستقل و برنامه های کوپن در میشیگان و جاهای دیگر پرداخت. به عنوان وزیر ، وی به ایالات متحده کمک کرد که برنامه های خود را گسترش دهند ، اما او برای پیشرفت در قوانین فدرال تلاش کرده است.

بیشتر بخوانید:  تاکر-کارلسون می گوید لیندسی گراهام در جلسه ترامپ وودوارد "میانجیگری" کرد

از سال گذشته ، برای حمایت از بورسیه هایی که به دانش آموزان در تحصیل در مدارس خصوصی یا سایر گزینه های آموزشی کمک می کند ، 5 میلیارد دلار کسر مالیات فدرال درخواست شده است. این ایده در آخرین لایحه امداد رسانی توسط جمهوری خواهان در مجلس سنا ارائه شد که روز پنجشنبه به رأی گذاشته شد.

منتقدان DeVos وی را به استفاده از بحران بهداشت عمومی برای پیگیری دستور کار سیاسی خود متهم می کنند. اما این مقاله می گوید که تلاش می شود تا خانواده ها به طیف گسترده ای از گزینه ها دسترسی داشته باشند زیرا بسیاری از مناطق به صورت آنلاین باقی مانده اند.

DeVos در مصاحبه ای گفت: “والدین به طور فزاینده ای آن را طلب می کنند.” “والدین و دانش آموزان بیش از هر زمان دیگری روشن شده اند که به گزینه های بیشتری نیاز دارند. من می گویم که این زمان ایده آل برای صحبت در این باره در مقیاس بزرگتر است. در واقع ، ما هستیم.”

تقریباً در هر حضور عمومی در هنگام شیوع همه گیر ، DeVos برای جلب توجه به انتخاب مدرسه از کانون توجه استفاده کرده است. در توییتر ، او داستان خانواده هایی را که در خارج از مدارس محلی محلی از گزینه ها حمایت می کنند برجسته کرد. حتی از آنجا که مدارس مختلف از نظر اقتصادی در نتیجه همه گیری درگیر هستند ، DeVos بر مبارزات مدارس خصوصی مذهبی تأکید کرد.

بیشتر بخوانید:  کمپین جو بایدن تبلیغات تلویزیونی را برای بزرگداشت 11 سپتامبر به حالت تعلیق درآورد: گزارش

تمرکز وی بر انتخاب مدرسه باعث مخالفت شدید دموکرات ها و رهبران مدارس دولتی شد. در ماه جولای ، DeVos قانونی را منتشر کرد که می خواست میلیون ها دلار تحت کمک فدرال ویروس را از مدارس دولتی به مدارس خصوصی هدایت کند. دموکرات ها و برخی جمهوری خواهان در کنگره گفتند که این لایحه با هدف لایحه بودجه مغایرت دارد و چندین ایالت متعهد شده اند که آن را نادیده بگیرند. در این ماه ، قاضی فدرال منصوب ترامپ این قانون را لغو کرد و گفت: DeVos از قدرت خود فراتر رفته است.

DeVos همچنین به دلیل استفاده از کمک 180 میلیون دلاری برای ایجاد “کمک های مالی کوچک” جدید مورد انتقاد قرار گرفته است که خانواده ها می توانند از جمله اهداف دیگر ، برای اعزام دانش آموزان به مدارس خصوصی استفاده کنند. در عین حال ، به صراحت به برخی از مدارس دولتی که تصمیم گرفتند سال تحصیلی را به طور عمده یا کاملاً آنلاین آغاز کنند ، حمله کرده است. DeVos گفت ، دستورالعمل های شخصی باید برای هر خانواده ای که می خواهد در دسترس باشد ، و هر چیزی که دانشجویان و مودیان مالیات کمتر می کنند.

بابی اسکات ، نماینده دموکرات ویرجینیا ، رئیس کمیته آموزش و کار مجلس نمایندگان ، گفت: DeVos در میان بیماری همه گیر ، ترجیح “قریب به اتفاق” را به مدارس خصوصی نشان داده است ، در حالی که کمکی به بازگشایی ایمن مدارس دولتی نمی کند. اسکات گفت: “وی از اختیار خود برای انتقال پول از مدارس دولتی ، به ویژه دانش آموزان کم درآمد در مدارس دولتی ، برای کمک به تأمین بودجه مدارس خصوصی استفاده کرده است.”

بیشتر بخوانید:  ترامپ متعهد شده است که یک زن را به جای روت بادر گینسبورگ در دادگاه عالی انتخاب کند

با این حال ، دیووس گفت که او از نزدیک با فرمانداران و روسای آموزش و پرورش ایالتی همکاری می کند و هنوز شکایتی از آنها نشنیده است. برخی از مناطق مدارس دولتی خواستار DeVos شده اند تا راهنمایی واضح تری داشته باشد و برای تأمین بودجه بیشتر فشار بیاورد. این ادعا را توصیف می کند که به اندازه کافی برای “فشردن دست” و “بهانه آوردن” کار نکرده است.

DeVos گفت: “این ایده وجود دارد که ما باید از سطح فدرال در مورد آنچه مدارس باید انجام دهند ، دیکته کنیم.” “این فقط یک مغالطه است. من می ترسم که در بسیاری از موارد این بهانه ای برای بی عملی باشد.”

پاسخ وی برخی سرپرستان را ناامید کرد که گفتند DeVos از مدارس خواست که درهای خود را دوباره باز کنند اما آنها را وادار کرد تا چگونگی این کار را بفهمند. او بخاطر انعطاف پذیری مدارس با قوانین فدرال از مدارس تحسین شده است ، اما بسیاری از مدیران مدارس به اخطارهای عمومی وی و تماسهای مجدد وی برای انتخاب مدرسه اعتراض دارند.

کریستی ویلسون ، رئیس AASA ، یک انجمن ملی ناظران ، گفت: “انتخاب مهم است ، اما ایمنی نیز مهم است.” “ما از انعطاف پذیری قدردانی می کنیم ، اما آنچه نمی خواهیم اختلاف نظر بیشتر و سخنان بیشتر است.”

بیشتر بخوانید:  در محاصره: جاش هاولی ، سناتور جمهوری خواه ، لایحه ای را برای افزایش سطح افسران پلیس در میان فراخوان های متوقف کردن بودجه پلیس معرفی می کند

متحدان Devos می گویند او به طور ناعادلانه رسوا شده است. ریچارد کورکوران ، مدیر مدرسه فلوریدا گفت که DeVos هر درخواست انعطاف پذیری ایالت را تأیید کرده است. وی گفت DeVos کاملاً درست است که از مدارسی که کلاسها را بصورت آنلاین برگزار می کنند انتقاد کند.

حامیان انتخاب مدرسه می گویند DeVos درست است که اکنون این مسئله را فشار دهد. حامیان می گویند ، هنگامی که یک بحث انتزاعی در مورد بسیاری از خانواده ها صورت گرفت ، ناگهان این انتخاب به یک مسئله شخصی برای والدینی در سراسر کشور تبدیل شده است که در حال بررسی گزینه هایی برای مدارس محلی هستند که به صورت آنلاین باقی می مانند.

جین آلن ، بنیانگذار و مدیر عامل مرکز اصلاح آموزش ، گفت که مدارس خصوصی و منشور سریعتر با همه گیری سازگار می شوند و دوباره بازگشایی می شوند.

آلن گفت: “آموزش و پرورش اکنون مانند گذشته زیر ذره بین قرار گرفته است.” مشکل این است که مناطق مدرسه با اکثر مردم کار نمی کند. ” “دبیر DeVos واقعاً خوش شانس است که در موقعیتی قرار دارد که مهمترین نگرانی جهانی اکنون زیر پای اوست تا با آنطور که فکر می کند با آن رفتار کند.”

هنوز مشخص نیست که این اپیدمی تقاضا برای مدارس خصوصی یا خصوصی را افزایش می دهد. علی رغم ناامیدی خانواده ها از آموزش آنلاین ، آمریکایی ها معمولاً از بازگشت محتاطانه به مدرسه حمایت می کنند. در ماه ژوئیه ، طبق نظرسنجی مرکز امور عمومی آسوشیتدپرس-NORC ، تقریباً نیمی از آمریکایی ها گزارش دادند که مدارس برای بازگشایی نیاز به تعدیل اساسی دارند و 31 درصد با هرگونه بازگشت به کلاس در پاییز مخالفت می کنند.

بیشتر بخوانید:  پلوسی با انتقاد از ترامپ درباره اظهارات انتقالی: "فقط یک لحظه سعی کنید به سوگند ریاست خود احترام بگذارید"

برخی از طرفداران انتخاب حتی شک دارند که این همان لحظه ای بود که هواداران آرزوی آن را داشتند. مایکل پترلی ، رئیس م Instituteسسه توماس بی فوردهام ، یک اندیشکده محافظه کار ، گفت که DeVos و ترامپ بسیار محبوب نیستند – به ویژه در میان رنگین پوستان – به طوری که حمایت از آنها می تواند بیشتر از این که به جنبش آسیب برساند ، آسیب برساند. او معتقد است که DeVos باید بر روی هم پیوستن مدارس از هر نوع برای پاسخگویی به چالش های همه گیر متمرکز شده باشد.

در عوض ، او گفت ، “او فقط یک بازیکن صندلی عقب صندلی راحتی بود ، از مدارس به خاطر آنچه که انجام نمی دادند انتقاد می کرد.” او در پیام ها و طرفداری کاملاً واضح بود که احترام چندانی به مدارس دولتی سنتی ندارد.

DeVos انکار می کند که یک نوع مدرسه را به دیگری ترجیح می دهد.

DeVos گفت: “من روی دانش آموزان تمرکز می کنم ، نه ساختمان های مدرسه ، سیستم مدرسه یا هر کلمه ای که قبل از مدرسه باشد.” “من این ایده را که ما بر روی یک نوع مدرسه در مقابل نوع دیگر تمرکز کنیم قبول نمی کنم. این واقعاً روی دانش آموزان است.”

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما

حق چاپ © 2020 واشنگتن تایمز ، LLC.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

مشاجره وكلا بر سر سو mal عملکرد دستگاه رأی دهی جورجیا ، رفع برنامه ریزی شده

آتلانتا (AP) – مقامات انتخاباتی جورجیا می گویند در حال اجرای یک تغییر نرم افزار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *