Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ می گوید هر روز تا روز انتخابات به فاکس و دوستان می رود و فاکس می گوید هیچ توافقی حاصل نشده است

ترامپ می گوید هر روز تا روز انتخابات به فاکس و دوستان می رود و فاکس می گوید هیچ توافقی حاصل نشده است

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا ، از فاكس و دوستان (F&F) هر هفته مصاحبه تا روز انتخابات را اعلام كرد ، او صبح سه شنبه در برنامه اعلام كرد.

ترامپ گفته است که هر روز دوشنبه صبح با این برنامه مصاحبه می کند ، اما استیو دوسی ، مجری برنامه ، اظهار داشت که فاکس نیوز این طرح را تأیید نکرده است و گفت که جو بایدن معاون رئیس جمهور نیز از این برنامه استقبال می کند.

تماس صبح سه شنبه ترامپ با نمایش 47 دقیقه به طول انجامید و شامل همه چیز از پاسخ ترامپ به ویروس کرونا تا تمایل وی به فروش جنگنده های F-35 آمریکا به امارات متحده عربی بود.

بیشتر بخوانید:  ترامپ: افشای روابط FBI با یک جاسوس روسی برای او "یک روز عالی" است

ترامپ روز سه شنبه میزبان رهبران اسرائیل ، امارات و بحرین در کاخ سفید خواهد بود تا تلاش های اخیر صلح در خاورمیانه را برجسته کند. دولت ترامپ توافق نامه های صلح میان اسرائیل و دو کشور را واسطه قرار داد و آنها را به عنوان اولین کشور عربی ایجاد کرد که روابط رسمی دیپلماتیک با دولت یهود برقرار کرد.

ترامپ گفت سایر کشورهای عربی علاقه مند به انعقاد معاملات مشابه هستند ، اما دولت جزئیات نحوه پیشرفت مذاکرات یا با چه کسی را فاش نکرده است. (گزارش: ترامپ فکر می کند که رابرت ویلکی وزیر امور سربازان جانشین وزیر دفاع مارک اسپر)

بیشتر بخوانید:  Pelosi ، Schumer از طرح پیشنهادی "ویروس کرونا ویروس کرونا" توسط جمهوریخواه انتقاد کرد

ترامپ با نزدیک شدن به روز انتخابات تلاش های خود را در خاورمیانه به طور فزاینده ای ارتقا داده و توافق نامه های خروج نیروهای آمریکایی از عراق و افغانستان را نیز برجسته کرده است.منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

آتیکا اسکات ، نماینده ایالت کنتاکی ، متهم به جنایات ضد شورش: “شما نمی توانید جلوی انقلاب را بگیرید”

نماینده ایالت کنتاکی ، آتیکا اسکات دستگیر و متهم شد که در شب دوم اعتراضات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *