Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ می گوید فرماندار نوادا سعی کرد او را ساکت کند: “آنها در تلاش هستند تا در این انتخابات تقلب کنند”

ترامپ می گوید فرماندار نوادا سعی کرد او را ساکت کند: “آنها در تلاش هستند تا در این انتخابات تقلب کنند”


رئیس جمهور ترامپ شنبه شب در راهپیمایی انتخاباتی خود با انتقاد شدید از فرماندار نوادا ، استیو سیسولاک ، گفت که دموکرات سعی کرده است او و هوادارانش را ساکت کند ، این نشان می دهد که نمی توان به وی اعتماد کرد تا بر رای گیری از طریق پست نظارت کند.

آقای ترامپ در جریان رویداد روز شنبه در میندن ، نوادا گفت: “فرماندار ایالت شما بسیار تلاش كرد تا مانع برگزاری این رویداد شود.” آنها می توانند آشوب داشته باشند و انواع مختلفی دارند – مشكلی نیست.

فرماندار ایالت محدودیت های ویروس کرونا را که از تجمع بیش از 50 نفر برای یک رویداد جلوگیری می کند ، اعمال می کند. اما راهپیمایی رئیس جمهور با حضور هزاران نفر در فرودگاه میندن – تاهو برگزار شد. کمی فاصله اجتماعی وجود داشت.

بیشتر بخوانید:  فیلم جدید PBS به بررسی رونق ساختمان کارگران لاتین می پردازد

آقای ترامپ فرماندار نوادا را متهم كرد كه برای جلوگیری از راهپیمایی مبارزاتی خود با جاهای مختلف تماس گرفته و آقای سیسولاك را “دستیابی به موفقیت سیاسی” توصیف كرده است.

مبارزات انتخاباتی رئیس جمهور از قاضی فدرال خواسته است تا قانونی را در نوادا مسدود کند که به دلیل همه گیری ویروس کرونا به دلیل رای گیری رایانه ای به همه رای دهندگان ثبت شده در ایالت است.

آقای ترامپ بارها نسبت به آرا public عمومی هشدار داده و مدعی شده است که منجر به تقلب و صدمه به سلامت انتخابات می شود.

بیشتر بخوانید:  "مدارس باز": رئیس جمهور ترامپ خواستار توقف بودجه مدارس تعطیل شده است

رئیس جمهور گفت: “این مردی است كه ما با میلیون ها رأی به او اعتماد می كنیم – ورقه های رای گیری ناخواسته.” “آیا آنها آنها را به مناطق دموکراتیک می فرستند؟”

آقای ترامپ افزود: “آنها در تلاشند تا در این انتخابات تقلب کنند.”

جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری نیز در این راهپیمایی مورد هدف رئیس جمهور قرار گرفت ، بطوریکه آقای ترامپ بارها معاون اول رئیس جمهور را به دلیل تبلیغات انتخاباتی خود عمدتا از خانه خود در دلاور مورد ضرب و شتم قرار داد و او را “خوابیدن بایدن” و “بایدن پنهان” خواند. “

بیشتر بخوانید:  این وکیل می گوید که آسانژ تحت یک قانون گسترده و بحث برانگیز ایالات متحده متهم شد

رئیس جمهور گفت: “او نمی داند که زنده است.”

هیلاری کلینتون ، نامزد پیشین ریاست جمهوری دموکرات نیز در جریان سخنان خود مورد هدف رئیس جمهور قرار گرفت ، وی بار دیگر اتهامات خود را مبنی بر شستن نامه های ایمیل خود به وی تکرار کرد ، این خبرها در انتخابات ریاست جمهوری گذشته تحت بررسی بود زیرا مشخص شد خانم کلینتون از ایمیل خصوصی استفاده کرده است. بنده به عنوان وزیر امور خارجه

در مورد خانم کلینتون ، رئیس جمهور گفت: “باید پیامدهایی داشته باشد.” وکیل او باید با او به زندان بیفتد. “

بیشتر بخوانید:  ترامپ در درگیری بر سر صندلی گینسبورگ به لیزا مورکوفسکی برخورد می کند

وی با اشاره به اخباری مبنی بر پاک کردن تمیز تلفن های نزدیک به دوازده عضو تیم مشاور سابق ویژه رابرت مولر ، از اینکه هرگز عواقبی برای دموکرات ها نداشته است ، شکایت کرد.

جمهوری خواهان در کپیتول هیل خواستار تحقیق شدند و گفتند که با برداشتن تلفن ها نمی توانند بر تصمیمات گرفته شده در تحقیقات مشاور ویژه نظارت کنند ، این نشان دهنده احتمال جلوگیری از عدالت است.

تحقیقات مشاور ویژه به مبارزات انتخاباتی ترامپ و اینکه آیا توطئه ای با مقامات روسی در سال 2016 انجام شده بود ، بررسی شد یا خیر. پس از یک تحقیق دو ساله ، که هزینه مالیات دهندگان نزدیک به 32 میلیون دلار بود ، تیم آقای مولر نتیجه گرفت که هیچ مدرکی از توطئه وجود ندارد.

بیشتر بخوانید:  شکستگی: سوزان کالینز تأیید جایگزینی گینسبورگ قبل از روز انتخابات را تأیید نمی کند

آقای ترامپ نوادا را در سال 2016 با 2.5٪ از دست داد. این کشور با استفاده از محدودیت های شدید COVID-19 اعمال شده توسط آقای سیسولاک ، کشوری است که وی امیدوار است در سال 2020 دوباره بتواند آن را بدست آورد ، زیرا رئیس جمهور خواستار بازگشایی کشور شد.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

کارگران کشاورزی در معرض خطر ایمنی و سلامتی در طی یک بیماری همه گیر هستند

شامپاین ، ایلینوی (AP) – پدرو کابررا فلورس ، 70 ساله ، هشت تابستان گذشته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *