Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ می گوید این کمپین “مقدار زیادی” هزینه کرده است تا بتواند عناوین خبری بد مربوط به ویروس کرونا را خنثی کند

ترامپ می گوید این کمپین “مقدار زیادی” هزینه کرده است تا بتواند عناوین خبری بد مربوط به ویروس کرونا را خنثی کند


پرزیدنت ترامپ روز سه شنبه گفت که در مبارزات انتخاباتی خود مجبور به صرف پول برای مقابله با “گزارش های نادرست” از واکنش خود به بیماری ویروس کرونا شده است ، در پاسخ به گزارشی مبنی بر اینکه این کمپین برخی از بودجه جنگی بیش از یک میلیارد دلار را برای تبلیغات مشکوک به باد داده است.

رئیس جمهور در توئیتر نوشت: “مبارزات انتخاباتی من هزینه های زیادی را در جلو خرج كرد تا گزارش های نادرست و اخبار دروغ مربوط به معاملات ما با ویروس چین را جبران كند.” “اکنون آنها کارهای بزرگی را که ما انجام داده ایم می بینند و ما 3 برابر بیشتر از 4 سال پیش به دست آورده ایم – و این در نظرسنجی ها زیاد شده است. بسیاری از $ & ENERGY!”

بیشتر بخوانید:  محافظه کاران سیاه و سفید "زندگی سیاه پوستان مهم است"

او ظاهراً با استناد به مقامات فعلی و پیشین مبارزات انتخاباتی که هزینه های نزدیک به 11 میلیون دلاری این کمپین را برای تبلیغات در زمان Super Bowl و تبلیغات در بازار تلویزیون های بسیار دموکراتیک در واشنگتن دی سی زیر سوال بردند ، به گزارش نیویورک تایمز اشاره داشت.

در این مقاله آمده است که ستاد انتخاباتی ترامپ و کمیته ملی جمهوری خواهان مزیت نقدی 200 میلیون دلاری خود را نسبت به نامزد دموکرات جوزف آر. بایدن قبل از دو ماه آخر مسابقه از دست دادند.

بیشتر بخوانید:  صندلی کالینز در حالی که مین در "Leans Democrat" رقابت می کند در خطر است

روز سه شنبه ، رئیس جمهور از فلوریدا و کارولینای شمالی دیدار خواهد کرد ، بایدن با اختلاف کمی نسبت به میانگین نظرسنجی ها در سیاست های واقعی واضح ، پیش خواهد بود. مشاوران مبارزات انتخاباتی ترامپ هر دو ایالت را که رئیس جمهور در سال 2016 برنده شد ، برای انتخاب مجدد وی حیاتی می دانند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ملت درگیر یک جنگل است ، بیشترین کلمه جستجو شده در شب بحث

مناظره ریاست جمهوری در روز سه شنبه محبوبیت این کلمه مبهم را افزایش داد در …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *