Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ می گوید اگر مجرم به دلیل تخلفات مالی در کارزار انتخاباتی شناخته شود ، ژنرال پست لوئی دگی باید شغل خود را از دست بدهد

ترامپ می گوید اگر مجرم به دلیل تخلفات مالی در کارزار انتخاباتی شناخته شود ، ژنرال پست لوئی دگی باید شغل خود را از دست بدهد

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا ، حمایت خود را از تحقیقات در مورد ادعاهای نقض مالی مربوط به مبارزات انتخاباتی مرتکب شده توسط مدیر پست ایالات متحده لوئی دیگو ، نشان داد و افزود که اگر تحقیقات وی را مقصر تشخیص دهد ، دی جوی باید از سمت خود برکنار شود.

ترامپ در مصاحبه مطبوعاتی روز کارگر در مورد ادعاهای دی جوی در پاسخ به خبرنگاران گفت: “من چیزهای زیادی در مورد آن نمی دانم ، من فقط صبح امروز چیزی خواندم.” “من دقیقاً نمی دانم داستان چیست. در مدت کوتاهی خواهم فهمید.” (مرتبط: مدیر پست برای تعویض تغییرات USPS تا بعد از انتخابات)

واشنگتن ، دی سی – 4 سپتامبر: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور ایالات متحده در یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در 4 سپتامبر 2020 در واشنگتن دی سی صحبت کرد. پرزیدنت ترامپ سوالات مختلفی از جمله مقاله اخیر مجله در آتلانتیک را متهم کرد که وی را به اظهارات تحقیرآمیز درباره سربازان آمریکایی متهم کرده است. (عکس از درو آنگرر / گتی ایماژ)

وی افزود: “بگذارید تحقیقات انجام شود.” “ما خواهیم دید که چگونه پیش خواهد رفت. من فکر می کنم او یک مرد بسیار صادق است.”

بیشتر بخوانید:  مک کانل می گوید نامزد ترامپ برای جایگزینی گینسبورگ در سنا رأی خواهد گرفت

ترامپ به طور خاص در مورد اینکه آیا تحقیقات نشان می دهد که اگر تخلفات مالی در مبارزات انتخاباتی وجود دارد ، آیا DeJoy باید از سمت خود برکنار شود ، پاسخ داد: “بله ، اگر چیزی قابل اثبات باشد.”

تماشا کردن:

واشنگتن پست دژوئی را – که یکی از شخصیتهای اصلی جنجال آرای رایانه ای قبل از انتخابات سراسری سال 2020 بود – متهم کرد که کارمندان شرکت قدیمی وی ، New Breed Logistics را برای کمک به جمهوری خواهان تحت فشار قرار داده است. سپس حزب از جیب خود آنها را جبران می کند.

بیشتر بخوانید:  ترامپ دستورالعمل منع حفاری دریایی در فلوریدا تا سال 2032 را امضا کرد

نیویورک تایمز گزارش داد که بیش از ده کارمند New Breed Logistics به طور معمول در همان روز به همان نامزدهای جمهوریخواه کمک می کردند ، اگرچه در این گزارش جزئیاتی از نحوه جبران خسارت DeJoy به کارمندان ذکر شده برای انجام کمک های مالی ذکر نشده بود.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

بیل کلینتون: مک کانل برای “ریا ریا” سطحی برای کرسی گینسبورگ فشار می آورد

رئیس جمهور پیشین بیل کلینتون روز یکشنبه رئیس جمهور ترامپ و رهبر اکثریت سنا ، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *