Breaking News
Home / عمومی / ترامپ مباهات می کند که لاتین ها از او حمایت می کنند … اما نادیده می گیرد که آنها هنوز علیه او رای می دهند

ترامپ مباهات می کند که لاتین ها از او حمایت می کنند … اما نادیده می گیرد که آنها هنوز علیه او رای می دهند

رئیس جمهور دونالد ترامپ روز یکشنبه لاف زد که حمایت او در میان رای دهندگان لاتین افزایش یافته است ، اما نتیجه همان نظرسنجی را که نشان داد اکثریت به رأی گیری مجدد رای نمی دهند نادیده گرفت.

“وای ، من فقط شنیدم که تعداد نظرسنجی های من با اسپانیایی زبان ها 19٪ به 50٪ رسیده است” ترامپ بامداد یکشنبه توئیت کرد. “این بدان دلیل است که آنها مسئله مرز را بیش از دیگران می دانند و امنیت را می خواهند که فقط با دیوار بدست می آید.”

به نظر می رسد ترامپ این آمار را از یک رسانه محافظه کار گرفته است که مرتباً به صورت آنلاین ردیابی می کند. Breitbart روز جمعه گزارش داد ، “در آخرین نظرسنجی NPR / Marist / PBS ، حدود 50 درصد از رای دهندگان آمریکایی اسپانیایی تبار در این ماه گفتند که شغل ترامپ را در وسط خاموش شدن دولت تأیید می کنند. این 19 درصد افزایش نسبت به ماه گذشته ، هنگامی که فقط حدود 31 درصد از رای دهندگان اسپانیایی تبار گفتند که ترامپ را تأیید می کنند.

بیشتر بخوانید:  "ما هر دو طرف را پوشش می دهیم": میزبان فاکس نیوز به نارضایتی دونالد ترامپ از شورای شهر برنی سندرز پاسخ می دهد

به همین ترتیب ، نیوزمکس روز پنجشنبه گزارش داد که “50 درصد از مردم لاتین از شغلی که ترامپ انجام می دهد پشتیبانی می کنند ، این یک جهش بزرگ نسبت به 31 درصدی است که در نظرسنجی دسامبر همان جواب را گرفتند.”

در همین حال ، فاکس نیوز خودی نوشت:

این نظرسنجی نشان می دهد که 50 درصد از مردم لاتین مورد بررسی کار ترامپ را تأیید می کنند که نسبت به دسامبر سال گذشته 19 واحد افزایش یافته است.

استراتژیست جمهوری خواه گاس پورتلا روز شنبه در شبکه فاکس و دوستان گفت که این پیشرفت “بسیار مهم” است.

وی با اشاره به پایین بودن نرخ بیکاری در میان کشورهای اسپانیایی تبار در دوره ترامپ گفت: “این رئیس جمهور گام های تاریخی را برای کمک به جامعه لاتین برداشته است.”

نظرسنجی NPR / PBS NewsHour / ماریس نشان می دهد که ترامپ از یک پشتیبانی غیرمعمول بالا از جامعه لاتین برخوردار است. این نظرسنجی نشان داد که 50 درصد از مردم لاتین می گویند ترامپ را به عنوان رئیس جمهور تایید می کنند و 46 درصد می گویند با او مخالف هستند. همچنین طبق این نظرسنجی ، 29 درصد از مردم لاتین به شدت از عملکرد ترامپ به عنوان رئیس جمهور حمایت می کنند و تنها 22 درصد او را تأیید می کنند و این به 51 درصد ارزیابی کلی مثبت می رسد. در مقابل ، 4٪ مخالف و 41٪ به شدت عملکرد رئیس جمهور را رد می کنند و این به ارزیابی منفی 45٪ می رسد.

بیشتر بخوانید:  در یک حکم 5-4 ، دیوان عالی کشور به دلیل ممنوعیت سفر طرف دولت ترامپ قرار گرفت

با این حال ، اعداد کمی پیچیده تر از آنچه در افتخار ترامپ شرح داده شده است ، هستند. همین نظرسنجی همچنین نشان داد که در حالی که 27 درصد رای دهندگان لاتین “قطعاً به رئیس جمهور ترامپ رأی می دهند” در سال 2020 ، 58 درصد “قطعاً علیه او رأی می دهند”. پنجاه درصد از مردم لاتین همچنین احساس کردند که دولت ترامپ برای پایان کار با “دموکرات ها” در کنگره “خیلی کم” کار می کند ، در حالی که فقط 32٪ گفتند که “در حد درست” کار می کنند و فقط 10٪ گفتند که “خیلی زیاد” کار می کنند. در مقابل ، 63 درصد گفتند که دموکرات ها کار چندانی با دولت ترامپ انجام نمی دهند ، در حالی که 17 درصد آنها می گفتند که میزان درست را انجام می دهند و 8 درصد گفتند که آنها بیش از حد کار می کنند. پنجاه و پنج درصد گفتند که مقامات منتخب را دوست دارند که بتوانند با افرادی که با آنها مخالف هستند کار کنند ، در حالی که تنها 39 درصد اظهار داشتند که مقامات منتخب را دوست دارند که “به دفتر خود بچسبند”.

بیشتر بخوانید:  11 نفر در یک کنیسه پیتزبورگ درخت زندگی در یک جنایت ظاهراً متنفر کشته شدندمنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

در یک تصمیم 5-4 ، دادگاه عالی تلاشهای پرخاشگرانه اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را تأیید کرد

روز دوشنبه ، دادگاه عالی ایالات متحده تلاش اوهایو برای پاکسازی لیست رای دهندگان را …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *