Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ قول داد از پلیس هایی که به رند پل کمک کرده اند تجلیل کند – دو هفته بعد ، کاخ سفید در مورد اینکه آیا این اتفاق می افتد سکوت می کند

ترامپ قول داد از پلیس هایی که به رند پل کمک کرده اند تجلیل کند – دو هفته بعد ، کاخ سفید در مورد اینکه آیا این اتفاق می افتد سکوت می کند

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا قول داده است به افسران پلیس که به سناتور جمهوری خواه راند پاول کمک می کند تا در معترضین در واشنگتن دی سی حرکت کند ، مدال اعطا کند ، اما به نظر نمی رسد کاخ سفید برنامه عینی برای آن تنظیم کرده باشد. پایان.

پس از سخنرانی ترامپ در آخرین شب کنوانسیون ملی جمهوریخواهان ، جمعیت معترضین به پاول نزدیک شدند و سرانجام افسران پلیس وی و همسرش را تا هتل همراهی کردند. وی ادعا کرد که اگر افسران برای کمک در محل نبودند ، “امروز اینجا نبودیم.”

واشنگتن ، دی سی – 30 ژانویه: پس از آنکه جان رابرتز ، رئیس دادگاه عالی ، س hisال وی را با صدای بلند نخواند ، سناتور رند پاول (آر کنتاکی) در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی کوتاه در جریان محاکمه دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در سنا ، صحبت کرد (عکس درو آنگرر / گتی ایماژ

ترامپ جمعه شب در نیوهمپشایر یک سخنرانی انتخاباتی انجام داد و قول داد که به این چهار افسر برای اقداماتشان جایزه اعطا کند. (مرتبط: “ما امروز اینجا نخواهیم بود” – رند پل برای نجات جان خود اعتبار پلیس را می گیرد)

بیشتر بخوانید:  جو بایدن در فاجعه انتخابات 1988 جلوی داستان های طولانی را نمی گیرد

وی گفت: “این چهار پلیس باید به کاخ سفید آورده شوند.” “ما باید نوعی مدال به آنها بدهیم و این کار را می کنیم. ما این کار را خواهیم کرد.”

سخنگوی پل ، کلسی کوپر ، در ابتدا به Courier Journal گفت که رئیس جمهور در مورد برنامه های خود برای احترام به افسران صحبت کرده و سناتور از شناسایی آنها خوشحال است.

بیشتر بخوانید:  ترامپ / هریس؟ بایدن / پنس؟ این در صورتی است که اگر دانشکده انتخاباتی تساوی داشته باشد چه اتفاقی می افتد

با این حال ، چندین مقام کاخ سفید و دفتر پل اظهارات دو هفته گذشته در مورد زمان افتخار آفرینی ترامپ از افسران و یا اینکه آیا این طرح ها به هیچ وجه در حال انجام است را رد کرده اند.

ترامپ یک گروهبان به ارتش داده است. جمعه گذشته در کاخ سفید به سرگرد توماس پایین مدال افتخار اهدا شد. پین در مأموریتی شرکت کرد که طی عملیات «حل و فصل ذاتی» ده ها گروگان را از دست داعش نجات داد و گمان می رود اولین عضو فعلی نیروی دلتا باشد که بالاترین نشان نظامی را به خود اختصاص داده است.

بیشتر بخوانید:  عزاداران به روت بدر گینسبورگ ادای احترام می کنند

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

ترامپ در ماجرای رسوایی دلاور بایدن را هدف قرار داد

در جریان مناظره روز سه شنبه ، پرزیدنت ترامپ انتقاد از علاقه جوزف آر. بایدن …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *