Breaking News
Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ در هندرسون ، نوادا بایدن را به دلیل عدم صلاحیت برای ریاست جمهوری ، پاره کرد

ترامپ در هندرسون ، نوادا بایدن را به دلیل عدم صلاحیت برای ریاست جمهوری ، پاره کرد


پرزیدنت ترامپ اواخر روز یکشنبه گفت که “دستکشها خاموش است” زیرا وی جوزف آر. بایدن ، نامزد دموکرات را به عنوان نامناسب برای پست ریاست جمهوری مسخره کرد ، برای معترضین ضد پلیس بسیار خوب و در مورد شکستن و سایر موارد متناقض است.

وی در Extreme Manufacturing در هندرسون ، نوادا گفت: “شما كشور شما را به اوباش تحویل داده است.” “من همیشه در کنار قهرمانان اجرای قانون خواهم ایستاد.”

وی گفت: کسانی که پرچم می سوزانند باید یک سال به زندان بروند و قاتلان پلیس باید حداکثر مجازات را دریافت کنند در حالی که مقامات به دنبال مهاجمی که در کمین دو شهردار لس آنجلس است ، می روند. افسران هنوز در بیمارستان هستند.

آقای ترامپ به هواداران پرشور خود گفت: “اگر یک افسر پلیس را بکشید ، باید مجازات مرگ داشته باشید.”

او شکایت خود را مبنی بر جاسوسی آقای بایدن و سایر افراد در دولت اوباما در مبارزات انتخاباتی خود مجدداً مطرح کرد و شعارهای “قفلش کن” را برانگیخت و گفت که هواداران به او در دفتر احتیاج دارند و شعارهای “ما شما را دوست داریم” را برانگیخت.

بیشتر بخوانید:  آنچه دموکرات ها درباره جای خالی سال 2016 دیوان عالی کشور گفته اند ، در اینجا است

وی همچنین معاون آقای بایدن ، سناتور کمالا هریس از کالیفرنیا را هدف قرار داد.

وی گفت: “ما روزی رئیس جمهور خواهیم داشت – او نخواهد بود.”

آقای ترامپ که نوادا را در سال 2016 با 2.5 درصد از دست داد ، امیدوار است که این بار از دولت انتقاد کند.

آقای بایدن ، معاون سابق رئیس جمهور ، به طور مداوم آقای ترامپ را در نظرسنجی های سراسری هدایت کرده است زیرا رئیس جمهور با انتقادات سختگیرانه نسبت به واکنش او به ویروس کرونا مواجه است ، اما آقای ترامپ به دلیل کمبود تعداد در نوادا و نوسانات دیگر ، راهی در کالج انتخاباتی می بیند.

بیشتر بخوانید:  اداره مهاجرت و امور گمرکی دهها سومالیایی را که به اتهامات تجاوز ، قتل و سایر موارد متهم شده اند ، اخراج می کند

آقای ترامپ در معاشقه با یک جمعیت مهم در این ایالت گفت: “من اسپانیایی تبارها را دوست دارم.”

رئیس جمهور آخر هفته در نوادا یک سری تجمع بزرگ برگزار کرد ، اگرچه استیو سیسولاک ، فرماندار دموکرات ، اجتماعات حضوری را در طی همه گیر شدن به 50 مورد یا کمتر محدود کرده است.

آقای ترامپ گفت: “من تمام مدت با شما خواهم بود ، نگران چیزی نباشید.”

محل برگزاری شامل لیفتراک و سایر ماشین آلات سنگین بود اما هیچ فاصله فیزیکی و ماسکهایی در بین حاضران پراکنده نبود.

قابل ذکر است ، این اولین تجمع داخلی مبارزات انتخاباتی ترامپ از اواخر ماه ژوئن است. دانشمندان می گویند که جمع شدن در داخل خانه خطر بیشتری نسبت به جمع شدن در فضای باز دارد ، زیرا هوای تازه اجازه رقیق سازی نامحدود ذرات ویروس را می دهد.

بیشتر بخوانید:  دادگاه تجدید نظر به پرونده کنترل ترافیک هوایی در بالتیمور رسیدگی می کند

مسئولان این کمپین گفتند که همه افراد یک درجه حرارت ، ماسکی که به آنها ترغیب شده اند استفاده کنند و به ضد عفونی کننده دست دسترسی دارند ، دریافت کردند.

آقای سیسولاک عصبانی بود.

فرماندار کمی پیش از روی کار آمدن ترامپ در توییت خود نوشت: “امشب ، رئیس جمهور دونالد ترامپ اقدامات بی پروا و خودخواهانه ای انجام می دهد که زندگی بی شماری را در اینجا در نوادا به خطر می اندازد.”

وی این رویداد داخلی را نقض توصیه های کاخ سفید توصیف کرد و آن را “توهین” به نوادانی هایی دانست که در طی همه گیری فداکاری کردند و آقای ترامپ را به از بین بردن پاسخ ملی متهم کردند.

فرماندار نوشت: “صادقانه بگویم: او شهامت انتخاب های دشوار را نداشت – این کار را به حکام و ایالات واگذار کرد.” “اکنون او تصمیم گرفته است که مجبور نیست به قوانین کشور ما احترام بگذارد. طبق معمول ، فکر نمی کند که قوانین مربوط به او باشد.”

بیشتر بخوانید:  فراخوانی همه میهن پرستان: فکر می کنید ترامپ کسی را از لیست اسکاتوس جدید خارج کرده است که باید مورد توجه قرار گیرد؟

آقای ترامپ گفت که وی ویروس را در روزهای ابتدایی جدی گرفت ، با اشاره به محدودیت سفر برای چین ، زیرا او با نتایج حاصل از نوارهایی که اخیراً منتشر شده است برخورد می کند که نشان می دهد او در مارس به نویسنده باب وودوارد گفته است که دوست دارد خطر ویروس را به حداقل برساند. .

آقای ترامپ گفت ، “ما ویروس چین را به راحتی از بین خواهیم برد” ، ادعا كرد كه ملت در حال نزدیك شدن به نقطه عطف نهایی است حتی اگر انتقال همچنان بالا باشد ، با هفت روز گردش خون بیش از 30،000 مورد روزانه گزارش می شود.

بیشتر بخوانید:  جو بایدن از موضع گیری در مورد گسترش دیوان عالی خودداری می کند

رئیس جمهور بسیاری از مشاهدات خود را صرف اعتراضات عدالت نژادی کرد که در برخی از مناطق کشور به خشونت تبدیل شد.

آقای ترامپ گفت: “آنها واقعاً آدمهای نامرتبی هستند ، نه مدعی.”

وی گفت تهدید به مداخله فدرال مشکلات مینیاپولیس تا سیاتل را حل کرد.

آقای ترامپ گفت: “او در 15 دقیقه تحت مراقبت قرار گرفت.”

رئیس جمهور آتش سوزی مهیب غرب آمریکا را تصدیق کرد. وی گفت که برای ملاقات با فرماندار گاوین نیوسوم در کالیفرنیا توقف خواهد کرد و با استفاده از سیگنال اشاره به ناآرامی های جاری در پورتلند با فرماندار اورگان در تماس بوده است.

آقای ترامپ گفت: “این آتش بسیار راحت تر است.”

• دیو بویر در این گزارش مشارکت داشته است.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه مامنبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ، تلاش گاوین نیوزوم برای ممنوع کردن اتومبیل های مجهز به گاز در کالیفرنیا را مسخره می کند

ساکرامنتو ، کالیفرنیا – اندرو ویلر ، رئیس آژانس حفاظت از محیط زیست ایالات متحده …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *