Breaking News
Home / آمریکا / ترامپ خواستار عدالت سریع در تیراندازی به نمایندگانی است که با شدت گرفتن تعقیب و گریز در لس آنجلس کمین کرده اند

ترامپ خواستار عدالت سریع در تیراندازی به نمایندگانی است که با شدت گرفتن تعقیب و گریز در لس آنجلس کمین کرده اند

پرزیدنت ترامپ روز یکشنبه در حالی که شکار مظنون در تیراندازی به دو کلانتر شهرستان لس آنجلس در آخر هفته ادامه داشت ، به دنبال دستورالعمل های سختگیرانه تر برای مجازات کیفری و دادگاه های سریعتر استدلال کرد.

ترامپ ، هنگام سخنرانی در میزگرد مبارزات انتخاباتی خود در لاس وگاس ، از تیراندازی وحشتناک روز شنبه برای برجسته کردن پیام تبلیغات انتخاباتی خود در مورد “قانون و نظم” استفاده کرد ، در حالی که جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات را ضعیف در جرم توصیف کرد.

ترامپ درباره بایدن در رویداد “لاتین ها برای ترامپ” گفت: “او از نظر قانون و نظم قوی نیست و همه این را می دانند.” “هنگامی که صحنه ای مانند شب گذشته را در کالیفرنیا با دو پلیس – یک زن و یک مرد – می بینید که یک سنگ سرد کوتاه برد را شلیک کرد.”

بیشتر بخوانید:  ماهر به دفاع رسانه ها از غارت و آشوب ضربه می زند: "من ناامید نیستم" از این موضوع

رئیس جمهور افزود ، “ما به دنبال او هستیم … و وقتی این شخص را پیدا کردیم ، باید سریعتر با دادگاههای خود برخورد کنیم و باید نسبت به احکام خود سختگیری بیشتری داشته باشیم.”

بایدن خواستار پناهندگی اعضای “بی ناموس” مجلس می شود ، “ترامپ مجازات اعدام را در صورت مرگ افسران معرفی می کند

مقامات جنوب کالیفرنیا در جستجوی مظنونی هستند که دو کلانتر شهرستان لس آنجلس را که اوایل شنبه شب در ماشینشان نشسته بودند ، شلیک کرده و به شدت مجروح کرد. در حال حاضر برای اطلاعات منجر به دستگیری و محکومیت مظنون ، 100000 دلار پاداش در نظر گرفته شده است.

کلانتر الکس ویلانوئوا در یک کنفرانس خبری که اواخر شب برگزار شد ، گفت که جوان 31 ساله و معاون 24 ساله وی عصر شنبه تحت عمل جراحی قرار گرفتند. وی گفت که هر دو 14 ماه پیش از آکادمی فارغ التحصیل شده اند.

بیشتر بخوانید:  راسل دیکرسون به همراه همسرش کایلی از نوزادی استقبال می کند

نماینده ترینا شریدر گفت که وضعیت بعد از ظهر یکشنبه در هر دو وخیم است.

کلانتر گفت که نمایندگان مجلس در حالی که در یک ماشین گشت در ایستگاه مترو در کامپتون نشسته بودند ، مورد اصابت گلوله قرار گرفتند و از طریق رادیو درخواست کمک کردند. ویلانوئوا ، كه در اعتراضات اخیر به دلیل ناآرامی های قومی مورد انتقاد دولت او قرار گرفته است ، از مردم خواست كه برای نمایندگان مجلس دعا كنند ، از احساس ضد پلیس ناامید شد.

ترامپ ابتدا به تیراندازی به سبک کمین در اوایل صبح یکشنبه پاسخ داد.

کامپتون “کمین” 2 نماینده مجلس کلانتر La County “را که برای زندگی خود می جنگند” ترک می کند

“حیواناتی که باید ضربه سختی به آنها وارد شود!” ترامپ نوشت ، با اشاره به جنایتکارانی که اجرای قانون را هدف قرار داده اند.

بیشتر بخوانید:  بیانسه بلک روش پادشاه را توسط مورخ تجزیه و تحلیل کرد

“اگر [the deputies] مرگ ، محاکمه سریع ، مجازات اعدام برای قاتل. تنها راه برای جلوگیری از این! “

ترامپ و متحدان جمهوری خواه وی به طور مداوم سعی داشته اند بایدن را از نظر جنایت ضعیف نشان دهند و از اقدامات حمایتی برای جلوگیری از تأمین بودجه ایستگاه های پلیس در سراسر کشور حمایت کنند.

Defund پلیس پس از مرگ در اواخر ماه مه جورج فلوید ، یک سیاه پوست غیرمسلح که هنگام بازداشت توسط یک افسر پلیس مینیاپولیس جان خود را از دست داد ، اعمال شد. مرگ فلوید – و حوادث مشابه در سراسر کشور – اعتراضات گسترده ای را علیه خشونت پلیس و بی عدالتی نژادی و همچنین خواستار قطع بودجه از سوی سازمان های اجرای قانون آغاز کرد.

بیشتر بخوانید:  سارا کوپر در TikTok شخصیت دونالد ترامپ را بازی می کند

اگرچه ترامپ و حزب جمهوری خواه تلاش کردند تا بایدن را به عنوان حامی جنبش “دفاع از پول” معرفی کنند ، اما نامزد حزب دموکرات خواستار اصلاحات پلیس با دور زدن بودجه محافل اجرای قانون نیست.

من می خواهم 300 میلیون دلار به بودجه های محلی آنها اضافه كنم تا با پلیس پلیس ارتباط برقرار كنم تا دوباره پلیس و جوامع را گردهم بیاورم. ” “

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

بایدن گفت كه او خواهان اصلاحاتی است كه شامل بودجه بیشتر برای مدارس دولتی ، برنامه های تابستانی ، بهداشت روان و درمان سو abuseمصرف مواد ، از جمله سرمایه گذاری 300 میلیون دلاری در خدمات پلیس اجتماعی (COPS) باشد.

بایدن پیش از این گفته بود که ترامپ می خواهد بودجه اجرای قانون داخلی را تقریباً 500 میلیارد دلار کاهش دهد ، ادعایی که PolitiFact به عنوان “عمدتا واقعی” طبقه بندی کرده است. پیشنهاد بودجه ترامپ برای سال مالی 2021 ، بودجه وزارت دادگستری برای اجرای قانون ایالتی و محلی را 380 میلیون دلار در مقایسه با سال مالی 2020 کاهش می دهد و همچنین بودجه رئیس جمهور 170 میلیون دلار COPS را کاهش می دهد.

بیشتر بخوانید:  دادگاه عالی پارچه ای سیاه روی صندلی گینسبورگ قرار می دهد: عکس

بایدن به سرعت تیراندازی به نمایندگان مجلس در کامپتون را “غیرمنطقی” محکوم کرد و خواستار دستگیری سریع مظنون شد.

جو بایدن ، نامزد انتخابات ریاست جمهوری دموکرات در توییتر خود نوشت: “این تیراندازی با خونسردی باورنکردنی است و عامل آن باید به محاکمه کشانده شود.” “خشونت از هر نوع نادرست است ؛ عاملان باید دستگیر و مجازات شوند.”

اوی فوردهام از فاکس نیوز و آسوشیتدپرس در این گزارش سهیم بودند.

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *