Home / آمریکا / ترامپ خصومت با کومو را تجدید کرد: “یکی از بدترین حاکمان”

ترامپ خصومت با کومو را تجدید کرد: “یکی از بدترین حاکمان”

پرزیدنت ترامپ روز پنجشنبه با انتقاد از نحوه مدیریت بیماری شیوع ویروس کرونا در امپایر ایالت ، “اندرو کوومو” فرماندار نیویورک را به عنوان “یکی از بدترین حاکمان” در این کشور مورد انتقاد قرار داد.

توییت رئیس جمهور در پاسخ به توییت رئیس جمهور سابق مجلس نیوت گینگریچ ، که گفت که “تیراندازی در شهر نیویورک نسبت به سال گذشته 166٪ افزایش یافته است” و “کوومو می خواهد برای اجرای قانون 4000 افسر پلیس را برای بازرسی از رستوران ها منصوب کند.”

آیا او از نظر ذهنی بی ثبات است یا چنان مغرور است که هیچ کس نمی تواند با او به معنای کامل کلمه صحبت کند؟ گینگریچ توییت کرد.

رئیس جمهور پاسخ داد: “یکی از بدترین حاکمان ایالات متحده. وی به دلیل تحرک ضعیف و ناکارآمدی باعث 11000 مرگ در خانه سالمندان شد. “

صاحبان رستوران های شهر نیویورک به محدودیت های پذیرایی در فضای داخلی پاسخ می دهند

بیشتر بخوانید:  نقشه پیش بینی شاخ و برگ 2020 ایالات متحده نشان می دهد که کجا و چه زمانی برگها تغییر می کنند

ترامپ اضافه کرد: “حداقل او گفت من” کار بزرگی کردم. “اما او این کار را نکرد !!!

اشاره توییت گینگریچ به اعلامیه Como Wednesday بود که رستوران های شهر نیویورک با ظرفیت 25٪ برای صرف غذا در داخل از 30 سپتامبر بازگشایی می شوند.

فرماندار پیشنهاد کرد یک گروه ویژه متشکل از 4000 افسر اداره پلیس نیویورک برای اعمال محدودیت های فاصله اجتماعی در رستوران ها تشکیل شود. روز چهارشنبه اعلام شد که تیمی متشکل از 400 پرسنل اجرای قانون با بخش پلیس ایالتی برای اطمینان از رعایت رستوران های شهر نیویورک همکاری خواهند کرد.

کوومو توضیح داد که “بررسی درجه حرارت درب منزل” انجام می شود ، و “یک عضو در هر طرف” باید اطلاعات تماس را ترک کند تا در صورت بروز شیوع مربوط به رستوران ، رستوران بتواند “ردیابی تماس” را انجام دهد.

بیشتر بخوانید:  آلاباما به رسمیت شناختن پلیس آبی می درخشد

فرماندار گفت که “خدمات بار” وجود نخواهد داشت ، اما فقط میله هایی را برای کارمندان منتظر باز می کند ، “برای تهیه نوشیدنی و حمل آنها از بالای بار”.

CUOMO از ماه سپتامبر امکان پذیرایی از رستوران های داخل شهر نیویورک با ظرفیت 25٪ را فراهم می کند. 30

مشتریان لازم است همیشه در داخل رستوران ماسک بزنند ، به استثنای نشستن پشت میزها که حداقل شش فوت فاصله داشته باشد.

کوومو همچنین مشتریان را تشویق می کند که در صورت وجود هرگونه نقض دستورالعمل ویروس کرونا ، از طریق سیستم ناشناس ایالت گزارش دهند تا دولت بتواند “در هر فعالیتی که اجازه می دهیم” دکمه مکث را فشار دهد.

کوومو روز چهارشنبه گفت: “نیویورکی ها نیویورکی ها را ایمن نگه می دارند.”

بیشتر بخوانید:  3 TD ویلیامز به شماره 18 UNC کمک می کند تا از سیراکیوس 6-31 دور شود

طبق گفته استانداری ، رستوران ها باید 25٪ ظرفیت غذاخوری داخل خانه و شماره تلفن و شماره متن را برای گزارش تخلفات منتشر کنند. دفتر فرمانداری گفت كه كارگزارانی كه تخلفات را رصد می كنند “می توانند از طریق تماس با 833-208-4160 یا ارسال كلمات” تخلف “به شماره 855-904-5036 مشكلات را گزارش كنند.

کوومو اضافه کرد که ایالت برای تعیین اینکه ایا ظرفیت 50٪ ظرفیت در رستوران های شهر نیویورک را دارد ، مهلت 1 نوامبر تعیین کرده است.

در همین حال ، برای جرم و جنایت ، CBS نیویورک هفته گذشته گزارش داد که شهر نیویورک در ماه آگوست 166 درصد افزایش تیراندازی داشته است – 242 در مقایسه با 91 در آگوست 2019.

کوومو می گوید ترامپ باعث شیوع ویروس کرونا در نیویورک شد

این افزایش پس از آن است که اداره پلیس نیویورک در ماه ژوئن اعلام کرد که واحد مبارزه با جرم خود را منحل کرده و صدها افسر لباس شخصی را به ادارات دیگر منصوب می کند ، و پس از تصویب بودجه ای از سوی شورای شهر نیویورک ، یک میلیارد دلار بودجه NYPD را تصویب می کند.

بیشتر بخوانید:  نیروی دریایی Tulane را مبهوت کرد و در نیمه دوم 27 امتیاز بی پاسخ به دست آورد

در ماه ژوئن ، کومو یک دستورالعمل اجرایی را امضا کرد که شامل ممنوعیت خفقان در سراسر کشور و تعیین دادستان عمومی عمومی برای بررسی موارد قتل پلیس افراد غیرمسلح بود. این قانون همچنین تماس های جعلی مبتنی بر نژاد 911 را جرم دانسته است.

کوومو همچنین یک دستورالعمل اجرایی را امضا کرد که بودجه ادارات پلیس را که به دنبال اصلاحات نیستند ، پس می زند. این دستور ، ادارات پلیس در سراسر ایالت را به کار با جوامع برای تصویب اصلاحات بیشتر الزامی می کرد. این امر نیاز به هر شهر و شهرستان داشت تا “اول آوریل” استراتژی های پلیس خود را “اختراع مجدد” کنند و “به روز کنند”. اگر یک محل در مهلت مقرر در سال آینده نتواند این کار را انجام دهد ، این منطقه واجد شرایط بودجه دولتی نخواهد بود.

بیشتر بخوانید:  کم نیوتن پس از پیروزی میهن پرستان با بازیکنان دلفینز درگیر می شود و توضیح می دهد که حریفان سعی در رسیدن به یک سری داشتند

در همین حال ، روز پنجشنبه ، ترامپ همچنین به یک توئیت دیگر استناد کرد ، این بار مدیر ارتباطات جمهوری خواهان در سنای ایالت نیویورک ، که در توییت خود نوشت: “هر روز 1000 نفر منطقه مثلثی را به مقصد فلوریدا ترک می کنند. نیویورک از نظر رشد جمعیت در رتبه آخر قرار دارد.” ، همراه با مقاله ای در دیلی میل.

ترامپ پاسخ داد: “فرماندار کوومو کاملاً کنترل خود را از دست داده است. غمگین!”

برای برنامه FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

جمعیت ترامپ شعار می دهند ، “این صندلی را بگیرید!” انتخاب دیوان عالی کشور پیش رو است

اگر جمعیت در تجمع روز شنبه رئیس جمهور ترامپ در کارولینای شمالی نشانه ای باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *