Home / جدید ترین های دنیا / ترامپ: حرکت علیه مجسمه های کنفدراسیون با هدف “شجاعت” آمریکایی ها انجام می شود

ترامپ: حرکت علیه مجسمه های کنفدراسیون با هدف “شجاعت” آمریکایی ها انجام می شود


رئیس جمهور ترامپ سه شنبه شب به مخاطبان جنوبی گفت که فرهنگ حذف چپ در پاک کردن مجسمه های کنفدراسیون اشتباه بود و متعهد شد که “آنها هرگز گذشته ما را نخواهند برد”.

آقای ترامپ در صحبت با هزاران هوادار در فرودگاه وینستون-سالم در کارولینای شمالی گفت دانش آموزان آمریکایی شایسته “آموزش ملی” هستند.

“اولین چیزی که آنها هستند [liberals] آیا آنها می خواهند تاریخ شما را بردارند. “آقای ترامپ گفت. به همین دلیل بناها و مجسمه ها می خواهند آنها را از بین ببرند. اولین کاری که می کنند این است که روده های شما را بردارند. آنها مجسمه های شما را می گیرند ، قهرمانان شما را می گیرند ، ژنرال های بزرگ شما را می گیرند ، گذشته شما را می گیرند.

بیشتر بخوانید:  روسای جمهور سابق به مرگ قاضی روت بدر گینسبورگ پاسخ می دهند

وی ادامه داد ، “و من گفتم که این اتفاق خواهد افتاد. من گفتم … آنها با ژنرالها و سرهنگها و دیگران که قبلاً هیچ کس از آنها چیزی نشنیده بود شروع کردند ، و من فکر کردم این چیز بدی است. سپس آنها کمی بالا رفتند و من گفتم ،” روزی رابرت ای لی خواهد بود ، روزی واشنگتن خواهد بود . یک روز لینکلن خواهد بود ، یک روز جفرسون ، یک روز بنجامین فرانکلین ، “همه آنها”.

بیشتر بخوانید:  مدیر یادبود آشویتس برای یک پسر نیجریه ای عفو می کند

آقای ترامپ گفت: “همه آنها – گذشته شما را می گیرند.”

سپس متعهد شد ، “آنها هرگز گذشته ما را از بین نخواهند برد. ما به فرزندان خود خواهیم آموخت که کشورمان را دوست داشته باشند ، تاریخ ما را ارج نهند و همیشه به پرچم بزرگ آمریکا احترام بگذارند.”

جمعیت تایید او را تشویق کردند.

مشترک شدن در خبرنامه روزانه ما



منبع: جهان لینک

About adminpbn

Check Also

گرینزبورو در جهت شفافیت بیشتر با پلیس گام برمی دارد

گرینزبورو ، کارولینای شمالی (AP) – مقامات شهری در گرینزبورو ، کارولینای شمالی می گویند …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *